Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה למקדחים בבטון/קירות

kobic9
שימו לב! השרשור הזה בן 4890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ולסיכום- איזה מקדח לרכוש?

בחנות ראיתי של בוש במחיר מאוד יקר.

לעומתו עוד חברה שמוכרת לי אך איני זוכר את השמה(מתחילה בH, קופסא בצבע צהוב), נמכרת ב40 ש"ח.

אגב- אני משתמש במקדח 10 על מנת לחבר ג'מבו מידה 11.

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

את מוטי אני מכיר טוב כבר הרבה שנים ומודע לזה שחלק לא קטן ממוצרי ETM היו ועדיין מוצרי מדבקה. פשוט גם במוצרי מדבקה כדאי לדעת על מה אתה שם את המדבקה.

חניתה מוכרת מקדחי מתק"ש עם הלוגו שלה אבל למעשה הם של KENNAMETAL. מנגד KENNAMETAL מוכרת מברזים וכרסומי אצבע שלה אבל הם מיוצרים ע"י חניתה. את מקדח הוידיה המולחם (לפלדות) של טיטקס אתה יכול קנות גם כסטאר (אותו המקדח, אותו יצרן ואותו אורך חיים).

בשורה התחתונה לא אכפת לי אם לפועל ליד במכונה קוראים גרישה, מוחמד, צ'אנג או יוסי. אותי מעניין מי בודק את טיב המוצר ומי מבטיח לי את המוצר בעל יחס עלות/תועלת עדיף ושומר על אחידות.

בזמנו מחלקת השיווק של חברת אי.טי.אם חשבה לשווק גם תפסניות גובתה תוצרת סינית באריזה של אי.טי.אם מכיוון שעלות הייצור של תפסניות תוצרת ETM הייתה גבוהה לעומת התוצרת הסינית.

משימת הבדיקה של איכות המוצר הסיני נמסרה למחלקת התיכנון והיו ברשותיי את כול הכלים הדרושים לבדיקת התפסניות קרי כלי מדידה/בדיקת קושי/אנליזה כימית של הפלדה/בדיקה מיקרוסקופית של הפלדה/וניסוי שטח ואני אומר לך בפה מלא שהסינים מייצרים זבל של תפסניות.

היום לפי דעתי לאטמוס אין את הכלים הטכניים לבדיקת איכות המוצרים שהם משווקים חוץ מאשר ניסיון של אנשי המכירות שלהם.

האם צביקה דולברג עדיין עובד באטמוס ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעומתו עוד חברה שמוכרת לי אך איני זוכר את השמה(מתחילה בH, קופסא בצבע צהוב), נמכרת ב40 ש"ח.

אגב- אני משתמש במקדח 10 על מנת לחבר ג'מבו מידה 11.

אני ממליץ לך לרכוש מקדחים תוצרת החברות הבאות במידה ותוכל למצוא:

Guhring

DC

TiTEX

אי.טי.אם

במידה והינך נמצא באיזור תל-אביב/רמת-גן תוכל למצוא מקדחים תוצרת החברות שציינתי אצל (המחיר כמובן לא זול מכיוון שעל איכות משלמים)

השחל - מנחם בגין 78 ת"א.

נוימו-ורגוס - יצחק שדה 34 ת"א.

ז את ג הספקה טכנית- המלאכה 39 חולון

כל תבריג- מנחם בגין 44 ת"א

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו מחלקת השיווק של חברת אי.טי.אם חשבה לשווק גם תפסניות גובתה תוצרת סינית באריזה של אי.טי.אם מכיוון שעלות הייצור של תפסניות תוצרת ETM הייתה גבוהה לעומת התוצרת הסינית.

משימת הבדיקה של איכות המוצר הסיני נמסרה למחלקת התיכנון והיו ברשותיי את כול הכלים הדרושים לבדיקת התפסניות קרי כלי מדידה/בדיקת קושי/אנליזה כימית של הפלדה/בדיקה מיקרוסקופית של הפלדה/וניסוי שטח ואני אומר לך בפה מלא שהסינים מייצרים זבל של תפסניות.

היום לפי דעתי לאטמוס אין את הכלים הטכניים לבדיקת איכות המוצרים שהם משווקים חוץ מאשר ניסיון של אנשי המכירות שלהם.

האם צביקה דולברג עדיין עובד באטמוס ?

היום הם נבנים על הניסיון של אנשי המכירות (אני עובד מול שלמה ורצברג שיובא מורגוס) אבל יכול מאוד להיות שרוב המוצרים שאני קונה מהם עברו ביקורת בתקופה הקודמת שלהם ולא מוצרים חדשים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שזול יוצא יקר בסופו של דבר.

אם תקנה זבל, הוא ייהרס לך,

ואז תיאלץ לקנות עוד פעם זבל שייהרס לך

או שתישבר ותקנה משהו נורמלי.

קנה משהו נורמלי מלכתחילה ותחסוך לך בלגן בעתיד,

כמה כבר עולה מקדח, אפשר לחשוב, זה לא שממליצים לך לקנות מרצדס.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הם נבנים על הניסיון של אנשי המכירות (אני עובד מול שלמה ורצברג שיובא מורגוס) אבל יכול מאוד להיות שרוב המוצרים שאני קונה מהם עברו ביקורת בתקופה הקודמת שלהם ולא מוצרים חדשים.

מעקב שלך או של אנשי הייצור עשוי להיות כלי עזר מצויין לאיכות המקדחים שאתה רוכש מהם.

האם אתם שולחים מקדחים לחידוש קרי להשחזה של השפה החותכת ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקדחים אני משחיז לבד. רק כרסומי וידיה בקטרים גדולים אני שולח להשחזה (כרסומים 20 מ"מ ומעלה מתק"ש מלא).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם, עכשיו שמתי לב למשהו במקדחים.

כל חברה עושה על המקדח "חירוט" שונה, אני לא יודע בידיוק איך לתאר את זה אבל יש כאלו שהליפופים צפופים וכאלו שיש רווח גדול בין הליפופים.

יש לזה השפעה כולשהי?

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כנראה מתכוון לצורה ולזווית של הלולין :-o

צורת הלולין בדרך כלל משפיעה על חוזק המקדח ופינוי השבבים וצורת השבבים בזמן הקידוח ולא על דיוק או מהירות הקדיחה של המקדח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקירות זה לא כל כך משנה (יש גם מקדחים בלי לוליו בכלל). במתכות זה תלוי במה אתה קודח כי כל חומר מתנהג אחרת.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה להישמע כמו קרציה,

אבל עד שיוכח אחרת, STEELWORKS הוא מדבקה של יבואן ישראלי חסר השראה

שעוד לא הצלחתי לאתר. מתחת למדבקה אין סיגנט ואין נעליים, סתם זבל סיני ירוד.

היבואן שלהם זה "פלד אספקה טכנית", אותו יבואן של סיגנט. מדובר על זבל סיני, בעוד שסיגנט זה זבאל'ה טייוואני (אבל אחלה זבאל'ה!).

בדיוק.

אם זה לקידוח בקיר בשביל דיבלים, תקנה 2 מקדחים איכותיים של בוש.

אתה לא צריף 6 מידות, מספיק מידה 6 ו 8.

ואם הקירות ממש ישנים, עם בלוקים דקים המתפוררים בקידוח (דירות עמידר), אז תקנה 5 ו 7.

מסכים לחלוטין. עם המקדחה שלי קיבלתי סט מקדחים של בוש. מ-ע-ו-ל-י-ם.

חברת ETM נסגרה לפני כ-15 שנים בערך. המקדחים הנמכרים באריזה של ETM אלה מקדחים סיניים (באיכות קצת טובה יותר מסיני רגיל :idea:) ומשווקים על-ידי חברת אטמוס בבעלותו של מוטי רונן שהיה הבעלים של חברת ETM.

יש משווקים שעדיין יש להם מלאי יישן של מקדחים אורגינלים של ETM שיוצרו לפני 15-13 שנים בערך.

דרך אגב ETM לעולם לא ייצרה מקדחי ווידיה עם קצה מולחם. מקדחי HSS של חברת ETM היו באיכות מעולה.

כל מילה בסלע.

HSS זה מה שנקרא מתק"ש - מתכת קשה.

כשאתה אומר שהמליצו לך על וידיה - אנחנו אמורים להסיק שקבלת את ההמלצות האלו? אם לא, כל הדיון לא רלוונטי. מקדח שאינו וידיה לא אמור לקדוח בבלוקים, ועל אחת כמה וכמה בבטון כמו שמישהו אמר פה.

לא !

HSS זוהי פלדה מהירת חיתוך המשמשת לייצור כלי עיבוד שבבי כגון: מקדחים, מברזים, כרסומים, סכיני חריטה.

מתק"ש או Solid Carbide - הכוונה למקדח ווידיה שעשוי להיות מיוצר כולו ממתק"ש או רק קצה החיתוך קרי לוחית מולחמת בתהליך מיוחד.

נכון. מתק"ש זה משהו אחר לגמרי.

אני ממליץ לך לרכוש מקדחים תוצרת החברות הבאות במידה ותוכל למצוא:

Guhring

DC

TiTEX

אי.טי.אם

במידה והינך נמצא באיזור תל-אביב/רמת-גן תוכל למצוא מקדחים תוצרת החברות שציינתי אצל (המחיר כמובן לא זול מכיוון שעל איכות משלמים)

השחל - מנחם בגין 78 ת"א.

נוימו-ורגוס - יצחק שדה 34 ת"א.

ז את ג הספקה טכנית- המלאכה 39 חולון

כל תבריג- מנחם בגין 44 ת"א

השח"ל, נוימו ורגוס = יבואנים שמתעסקים בסיטונאות בעיקר. אם אתה לא מחפש 1000 יחידות, חבל לך על הזמן איתם.

מעבר לכך, חנויות אספקה טכנית (כמו ז את ג, שצויין פה) יהיו בסדר גמור.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בדקתי אצל האנשים שהצעתם, אך לצערי זה מעל לסכום שאני מתכוון ויכול לעמוד בו.

המחיר לסט של TITEX הוא מעל 1000 ש"ח.

מה דעתכם על המקדחים של בוש? בעיתון של שבת ראיתי שבהום סנטר או ACE מוכרים סט לבטון, עץ, וברזל ב100 ש"ח.

האם הם טובים ועמידים?

כמו כן בחנות שאני קונה בה תמיד הציעו לי מקדחים של alpen ואמרו שהם מאוד טובים, מישהו מכיר?

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...