Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 308 ותיבת ההילוכים שלה - טוב או רע?

orib
שימו לב! השרשור הזה בן 4987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אולי יותר נכון לשאול מה בדיוק הבעייה שם ועד כמה זה מורגש.

שוקל לקחת מכונית כזו בליסינג מהעבודה. הכל נראה טוב לפחות בעיני, חוץ מחוסר הבהירות לגבי עניין הגיר שנראה כי אף אחד לא סובל אותו...

אם נוהגים במצב הידני האם גם אז התיבה 'מתערבת' ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור רכב ליסינג אחלה אוטו.

מניסיון(גם מליסינג) מנוע מדהים אבל הגיר הזה פשוט בלתי נסבל, דפיקות במעבר הילוכים, רעידות בהתחלת נסיעה.

ובזמן האחרון האוטו נכבה בנסיעה במה סטואציות מפחידות.

וכן התיבה מתערבת גם במצב של "ידני" היא תחליט בשבילך מתי אתה רוצה להוריד הילוך.

המצב היחדי שהגיר הזה טוב בו הוא במצב ספורט(שזה יכול להיות ממש טוב אם אתה לא משלם על דלק):twisted::twisted:

תעשה גם חיפוש "AL4"(שם התיבה).

don't drive faster than your guardian angel can fly

ההונדה סיויק מטוס.

הונדה סיויק שנת 97 אוטומטית,, מאוד מהירה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי C4 בליסינג עם תיבה זהה איתה גמעתי 150K בשלוש שנים . אני גר בשומרון ויום יום עשיתי את דרכי למרכז . בדרכים הרריות התיבה הזאת עולה בהרבה על כל תיבה טיפשה שקיימת בשוק { לדעתי האישית} וכשיודעים להתרגל אליה היא אחלה פרטנרית . ד"א בC4 וה308 תפקוד התיבה השתפר לעומת רכבים וותיקים יותר .

בעיות שמצאתי שעדין הפריעו לי : במצב רגיל { לא ספורט } התיבה מסרבת להוריד לראשון גם שממש חייבים . { הבעיה לא קיימת במצב ספורט} , התיבה יחסית איטית , 4 הילוכים זה ממש לא מספיק היום ואיכשהו מנוע מצויין כמו שמותקן ב308 הופך בינוני למדי והכל בזכות התיבה..., מצב ספורט קיצוני מדי - קרה לי לא פעם שהוא בחר להוריד הילוך בדיוק כשחזרתי

גם מצב הטיפטרוניק לא נותן שליטה מוחלטת בגיר.

אם ה308 היתה מוצעת היום עם גיר 5 הילוכים אפילו שיהיה AL4 ההיתי בוודאות בוחר בה .

בגדול גם כל הבעיות שרשמתי כאן לא משמעותיות {מלבד המחסור ביחסי העברה} ובגדול לטעמי המעלות עולות על המגרעות

RACING

because football ,baseball , bowling & golf only require

ONE BALL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שמתמודד עם התיבה הזו יום יום כמעט שנה על 308.

לא ניסיתי את מצב הספורט עדיין אז בנושא הזה אין לי פירוט(כן, ולפי תגובות מעליי ייתכן שאתחיל להשתמש באופציה)

לגבי נסיעות עירוניות ובין עירוניות במצב הנהיגה הרגיל ולא הטיפטרוניק, השילוב של המנוע והגיר טיפה עצלים, אתה מרגיש שלאוטו חסר כוח, בתוך העיר בין הילוכים 1-2 אתה מרגיש את העברת ההילוך טיפה יותר מאשר בהילוכים אחרים.

התיבה היא מעין תיבה חכמה כך שלעיתים היא תוריד ותעלה הילוכים על דעת עצמה, היא מתאימה את אופי הנסיעה לאופי הנהג אך במידה ואתה נוהג 3/4 מהזמן רגוע ופעם אחת ממהר להגיע למקום כלשהו ייקח לך ולתיבה איזה 5-6 דקות לתאם ציפיות מחדש.

בנסיעות ארוכות כאשר דרושה מהירות גבוהה המנוע טיפה ייתאמץ וזה בגלל הגיר שבהילוך 4 הוא כבר מסתיים, מעל 100 קמ"ש אתה מתחיל לשמוע את המנוע הרבה יותר חזק ומרגיש את האוטו משקיע מעצמו הרבה אך ללא תפוקה מרובה.

לסיכום, אני חושב שלאחר הרכב הזה אני אחזור למשהו הרבה יותר נמרץ בכביש...

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...