Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה למשחקים למחשב

bar72
שימו לב! השרשור הזה בן 4972 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש לקנות (כן, לקנות), שני משחקים למחשב, בתקציב מוגבל של עד 20$ למשחק, שניתן לקנות בהורדה (למשל מחנויות כמו G2PLAY, D2D, וכו').

אני מבקש המלצות למשחקים מהסגנון הבא:

א. RPG מסגנון נקדות מבט של גוף שלישי. האחרון ששיחקתי ונהניתי היה masseffect, אבל לא בא לי עוד משהו בחלל.

ה. RPG מסגנון שמכונה dungeon crawler. האחרון ששיחקתי ונהניתי היה torchlight, אם כי אחרי כמה זמן הוא נהיה די רפטטיבי.

תודה לגיימרים :-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא STEAM כנראה שלא היו לי עד היום משחקים מקוריים :-D

RPG שעלו לי לראש:

הייתי ממליץ לך בחום לעקוב אחרי העלילה של MASS EFFECT, ולהעביר את השמירה שלך לME2.

אחר כך כמובן לשמור לME3.

Dragon Age: Origins

The Elder Scrolls IV: Oblivion - אומנם לא גוף שלישי, אלא גוף ראשון אבל מאוד ממולץ!

COMP: ARC AUDIO Black 6.2

AMP: GENESIS Series III Four Channel

SUB: ARC AUDIO Black 12V2 D2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבת על לקנות מסטים? יש שם הרבה מבצעים.

כן, רכשתי שם עכשיו את Red Faction Guerilla, לצורך FPS, ב- 5$.

עכשיו אני מחפש המלצות למשחקים בסגנון שונה. אני יודע שיש הנחות מידי פעם, אבל מחפש משחקים ששיחקתם בשנתיים האחרונות ואתם ממליצים עליהם.

אם לא STEAM כנראה שלא היו לי עד היום משחקים מקוריים :-D

RPG שעלו לי לראש:

הייתי ממליץ לך בחום לעקוב אחרי העלילה של MASS EFFECT, ולהעביר את השמירה שלך לME2.

אחר כך כמובן לשמור לME3.

Dragon Age: Origins

The Elder Scrolls IV: Oblivion - אומנם לא גוף שלישי, אלא גוף ראשון אבל מאוד ממולץ!

מה זאת אומרת לשמור? מה אני יכול לעשות עם השמירה האחרונה שלי ב- ME, בתוך ME2?

לגבי DA: ראיתי באמת שנמכר כעת ב- 20$, תודה על ההמלצה.

לגבי OBLIVION: לא אהבתי את FO3, בגלל הקצב האיטי שלו בהתחלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שהורדתי את mass effect לא מזמן ואני לא מבין עדיין על מה המהומה. המשחק חביב אבל לא מדהים כמו שעשו ממנו. ואולי אני פשוט צריך לשחק עוד...

אני נהנתי מ-א-ו-ד מ-Crysis ו-Crysis Warhead. הם FPS אמנם ודי קצרים (השני יותר) ואין לי מושג אם ניתן לקנות אותם דרך הרשת, אבל המשחקיות פשוט מעולה וגם הגרפיקה ובכלל.

גם Dragon Age Origins נהדר.

וכמובן, סוג שונה של משחק אבל עדיין אי אפשר בלי להזכיר - starcraft 2, שלמזלי הרב עד מאוד לא עובד כרגע על המחשב שלי (SP2 וצריך SP3, ולי אין כוח לעבור כרגע ל-7). אני מניח שאם הוא היה עובד כנראה שהזמן שלי בפורום היה מצטמצם ל-3 דקות ביום :wink:

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה חובב RPGs, חובה עלייך לבדוק את The Witcher, במיוחד את הEnhanced Edition.

כמו שקודמיי אמרו, בME2 אתה יכול לייבא את הדמות מME1 ואז החלטות שביצעת במהלך המשחק ישפיעו בצורה כזאת או אחרת על העלילה בME2.

Draogon Age Origins זה משחק שאי אפשר להפסיק לשחק, במיוחד בגלל כל הDLCs שלא מפסיקים לצאת אליו.

וממש אתמול יצא לי לראות את הטריילר (המדהים) של Dragon Age 2

http://www.youtube.com/watch?v=jlACgYHtWCI דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

Fallout 3 Las Vegas יצא לא ממזמן ומקבל ביקורות משובחות גם כן, אבל זה יותר RPG-FPS מאשר RPG קלאסי.

נסה לבדוק גם את neverwinter nights שגם דיי מוצלח.

Of all the things I've lost, I miss my mind the most

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני - גם אני פעם ראשונה ששיחקתי (והורדתי) התעצבנתי ועזבתי אותו.

אחרי כמה חודשים שיחקתי בו יותר - ואחרי שאתה עובר את ההתחלה (שגם אני לא אהבתי במיוחד) ומבין מה רוצים ממך - זה פשוט שואב אותך פנימה ברמות.

בר - אכן משפיע, גם בחירות קטנות שאתה לא חשבת שיזיזו משהו משפיעות :)

וכל השינויים האלו יגררו ל3.

מחזק את ההמלצה על THE WITCHER - משחק RPG מעולה! אך ורק אחרי ENHANCED EDITION (כל מה שנמכר עכשיו הוא משודרג כבר). זו דוגמא ומופת לחברה שתומכת במי שקנה את המשחק.

הם יצאו עם המשחק - הוא כבר היה בשוק כמה חודשים - החליטו שהמשחק לא מספיק טוב - ויצאו לסשן שיפורים.

שיפרו את המנוע מאוד, סידרו בעיות וחורים בסיפור ובעלילה , הקליטו את כל הדיבוב מחדש בצורה איכותית יותר - ונתנו לכולם את השדרוג בחינם (למי שהיה CD KEY חוקי) - מה שהפך משחק לא רע - למעולה.

FALLOUT NEW VEGAS ד"א - מעולה גם כן, למי שאהב את FALLOUT 1 ו2 והתאכזב מהפשטות של 3 , חוסר הומור ולינאריות - פתרו פה הכל :)

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RPG בגוף שלישי-

ממליץ לחכות לFABLE 3. לפי מה שהבנתי הוא אמור לצאת גם לPC.

סיימתי את FABLE 2 באקס בוקס, ומאוד נהניתי. אני יכול להגיד שזו היא סדרה נפלאה של משחקים סוחפים ומצוינים.

בלי קשר, ממליץ לכולם לשחק בMAFIA 2. מי שאהב את GTA IV, יאהב גם את מאפיה, בעיני, אין השוואה בכלל, והמאפיה לוקח בגדול. עלילה מצוינת שלקוחה מסרטים כמו הסנדק, החברה הטובים וכל דרמות הפשע האיכותיות בקולנוע, הופכים את חווית המשחק לשואבת ומרתקת במיוחד. בין המשחקים הבודדים על עלילה כזו. כמו כן, המשחק לא צפוי בכלל, במהלך המשחק נפתחות אפשרויות ופרקים שלא נראו במשחקים אחרים (שהייה בכלא, עיר, מכוניות ואנשים משתנים בהתאם לשנים החולפות, ועוד שלל הפתעות) אשר הופכות את המשחק ללא צפוי, מיוחד ומצוין.

אם כבר, אז גם Red dead redemption מבית רוקסטאר גיימס, משחק מאוד מומלץ, עם עולם ענק של במערב הפרוע, ועלילה מצוינת הוא משחק שמאוד התלהבתי ממנו.

מצטער שקצת סטיתי מנושא.

Honda civic EJ6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני - גם אני פעם ראשונה ששיחקתי (והורדתי) התעצבנתי ועזבתי אותו.

אחרי כמה חודשים שיחקתי בו יותר - ואחרי שאתה עובר את ההתחלה (שגם אני לא אהבתי במיוחד) ומבין מה רוצים ממך - זה פשוט שואב אותך פנימה ברמות.

נתתי לו עוד סיכוי עכשיו לכמה שעות, והוא באמת משתפר. עדיין מציק לי שהדיאלוגים ארוכים מדי ושיש כמה שטויות כמו השכנות השלום האלה בין אנשים וכמו המשחקון הדבילי שנועד לפתוח מנעולים, אבל המשחק נעשה מעניין יותר. ניהול הקרבות עדיין מציק לי כי אין ממש משמעות לדיוק של היריות (כמו בקריסיס למשל) ופשוט צריך לכוון לאזור הכללי של האויב וללחוץ על העכבר.

בכל מקרה, הדיון הזה עושה לי רע - עכשיו אני חייב לבדוק את כל המשחקים האחרים שציינתם ושאני עדיין לא מכיר. חס וחלילה שמשהו מהם ימצא חן בעיני... :wink:

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחשוב כמה שעות מהחיים איבדת בת'רד אחד.

2 ד"א למי ששיחק ב1 - שינה המון מהמכאניקות של 1 , גם בקרב , גם בחפצים ובהמון דברים.

חלק אוהבים את זה יותר חלק פחות ... אני יותר :)

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

STEAM מוכרים היום את TITAN QUEST ב- 5$. שווה? (לא מבחינת המחיר, אלא האם בכלל אני אשחק בו? מישהו ניסה?)

http://store.steampowered.com/sub/402

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

STEAM מוכרים היום את TITAN QUEST ב- 5$. שווה? (לא מבחינת המחיר, אלא האם בכלל אני אשחק בו? מישהו ניסה?)

http://store.steampowered.com/sub/402

תחשוב משחקיות של דיאבלו 2 ...

אם אתה אוהב עלילה שטחית והמון מפלצות להרוג, והמקש השמאלי העכבר שלך יעמוד בזה - לך על זה !

Of all the things I've lost, I miss my mind the most

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתתי לו עוד סיכוי עכשיו לכמה שעות, והוא באמת משתפר. עדיין מציק לי שהדיאלוגים ארוכים מדי ושיש כמה שטויות כמו השכנות השלום האלה בין אנשים וכמו המשחקון הדבילי שנועד לפתוח מנעולים, אבל המשחק נעשה מעניין יותר. ניהול הקרבות עדיין מציק לי כי אין ממש משמעות לדיוק של היריות (כמו בקריסיס למשל) ופשוט צריך לכוון לאזור הכללי של האויב וללחוץ על העכבר.

בהתחלה זה אכן ככה, אבל ככל שאתה מתקדם במשחק ומחליף נשקים (וגם מקבל שיפורים טובים יותר) הם נעשים יותר מדוייקים, ואז אפשר (ואף רצוי) לכוון טוב יותר.

גם אותי עצבן הקטע הזה, במיוחד היות ושיחקתי קודם ב ME2, שם כל עניין היריות שונה.

תחשוב כמה שעות מהחיים איבדת בת'רד אחד.

2 ד"א למי ששיחק ב1 - שינה המון מהמכאניקות של 1 , גם בקרב , גם בחפצים ובהמון דברים.

חלק אוהבים את זה יותר חלק פחות ... אני יותר :)

ליביו

גם אני מעדיף את 2.

אגב, אני שיחקתי קודם ב 2, אח"כ ב 1 ואח"כ שוב ב 2 עם השמירה של 1, בהחלט יש הבדלים די משמעותיים בעלילה (למרות שקו העלילה הכללי נשאר זהה, מן הסתם). בנוסף לזה, מקבלים בונוסים די רציניים בתחילת המשחק אם טוענים שמירה של ME1.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...