Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלמתם פעם חלום מוזר על הרכב שלכם?

adidas1
שימו לב! השרשור הזה בן 4992 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בלילה הקודם חלמתי שאני נוסע ברכב שלי (מאזדה 2), מסתכל על לוח השעונים ואני רואה שהמד סל"ד עולה לקו האדום ויורד, שוב עולה ושוב יורד. אני מתקשר לאבא שלי ואומר לו שהמוסך לא סידר את הבעיה.

זהו, חלום קצר, או זה לפחות מה שאני זוכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן :)

בדרך כלל קורה לו משהו רע. בחניה... :lol:

חלומות מעלים את הדברים שיושבים לנו בתת-מודע. בדרך כלל את הדברים שמטרידים אותנו ביום-יום או באותו היום.

עוד אספקט של השריטה שלנו, כנראה. מצטער על ההכללה.

יואב :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הזמן יש לי חלומות עליו , אתמול חלמתי למשל שמציאים לי לקנות גולף 2002 במקומו , אבל ידני.

זה בעיה כי חברה שלי משגעת אותי שהיא רוצה אוטומט , ובגלל זה אני (במציאות לא בחלום) מחפש לקנות לה רכב, אבל חושב לעצמי שאולי שווה כבר לקנות אחד יותר טוב ואוטומט לעצמי, אבל בגלל שהרכב שלי מטופל כל כך טוב לא שווה לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היו 2 חלומות:

1.אחרי ששילמתי על הרכב,חלמתי שמתקשרים אלי מהסוכנות ואומרים לי "מצטערים,אך המשלוח יתעכב ב4 חודשים, יש לנו במקום זה פז'ו, רנו וסיטרואן חליפיות להביא לך.." ואז התעוררתי.. :shock:

2.אחרי שפרצו לשכנים שלי את הבית ו"גילחו" כמעט את הכל,חלמתי שאיזה פורץ נכנס,לוקח את המפתחות של היאריס שלי ומחזיר לי אותה כאילו עלה עליה עדר של קרנפים.. :shock:

והכי הזוי? בשבוע שלאחר החלום גנבו ברחוב שלי כמה חלקים לרכבים (וגם רכב אחד) וביאריס שלי לא נגעו.. 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי חלום כזה לפני חודש בערך

חלמתי שמישהו קורא לי והוא כולו בהול אומר לי 'מה קרה לך לאוטו שלך??'

אני ניגש מסתכל רואה שהאוטו שלי חצי רנו קליאו חצי 206 חשבתי שאני מקבל התקף לב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי חלום כזה לפני חודש בערך

חלמתי שמישהו קורא לי והוא כולו בהול אומר לי 'מה קרה לך לאוטו שלך??'

אני ניגש מסתכל רואה שהאוטו שלי חצי רנו קליאו חצי 206 חשבתי שאני מקבל התקף לב

מצחיק! גם אני חלמתי שהרכב שלי התעוות לאיזה שילוב מוזר שאני לא יכול לשחזר עכשיו.

מעניין מה זה אומר! אולי זאת חרדה מתופעת השיבוט הגנטי :arrow::borg: אחרי שראיתי את הסרט ההזוי "splice", אם מישהו מכיר (זאת לא המלצה)...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאשתי היו כמה חלומות שבהם היא נוסעת ברכב והברקסים לא עובדים, או שהגז לא מגיב.

פעם אחת, אחרי החלפת צמיגים ברכב, חלמתי שאני לא מצליח לצאת מהמקום. בכל הילוך הצמיגים מסתחררים ואין אחיזה!

אתמול קניתי רכב "חדש" (זה אימיתי). שלשום עשיתי לו ביטוח חובה ומקיף(זה גם אמיתי). אז אתמול בלילה חלמתי שמשום מה אני מחוייב לשנן את מספר הרכב כל הזמן. וכך היה במהלך החלום.

בבוקר קמתי כשהמספר עדיין תקוע לי בראש. הסתכלתי על הדף שבו רשמתי את פרטי הרכב ולהפתעתי, זה היה המספר ששיננתי כל הלילה:shock:

עודד.

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלמתי פעם על הרכב שלי , החלום אמר לי שאני חייב לעשות משהו עם האחיזה

זה היה נראה ככה:

http://www.youtube.com/user/de4dsn4ke#p/u/1/Qzebm7roq-c

8)8)8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלמתי שאמא שלי לקחה לי את הסמארט, וגנבו לה אותה, אז היא פנתה לערבי שיחזיר אותה, קיבלה סמארט עם גלגלים של מריצה, ובמקום פלסטיקה חיצונית (האוטו עשוי מפלסטיק) היו קרטונים ועיתונים!

על הפיזו 205GTI שלי חלמתי שהיא הניעה לי

לסובארו חלמתי ששמתי גלגלים גדולים מאחורה וקטנים מקדימה, ככה האוטו כל הזמן בירידה אז הוא חוסך דלק

על הפורשה 928 חלמתי שבלילה (האוטו כחול) האוטו נוסע לים (ידוע בכינויו בעולם כ"כריש" בגלל הצורה) והופך לכריש בירח מלא.

והרבה פעמים חלמתי שאני מתרסק, נמר לבן רץ לתוך האוטו שלי, כשאני יושב מאחורה, הורג את הנהג ונכנס בתוכי, אני מת, ומסתכל על חברה שלי יושבת לידי, והיא בוכה.

נו. אחד מכל 5 אנשים באוכלוסיה חולה בבעיה נפשית

אני מאמין שאני ב4 הנותרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חולם שתהיה לי אימפרזה טורבו,

אז איזה לילה אחד זה התגשם :roll:

חלמתי שאני נוסע על אימפרזה (חלמתי אפילו שהיא שנת 99) ברחובות תל אביב, פול ווליום,

והרעש של הפורק לא הפסיק לרגע :twisted::twisted:

ואז אח שלי העיר אותי, כמה שנאתי אותו באותו רגע:-(

90 קמ"ש זו רק המלצה (:roll:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי אלו תמיד חלומות בלהה.

גונבים אותו, מכסחים אותו בחניה, מפרקים לו את הצורה במוסך, הוא משנה צורה לאופניים/קורקינט/אוטו צעצוע

אבל המכנה המשותף לכל החלומות האלו -

אני מוצא את עצמי באוטו עם תחתוני בוקסר בלבד כשכל העולם מסתכל עלי.:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...