Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תופעה נלוזה ע"י חברת טרייד מוביל- מאות מודעות פיקטיביות באתר YAD2

drsubaru
שימו לב! השרשור הזה בן 997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האיביזה קופרה 2009 עדיין מפורסמת שם

תאריך עליה לכביש נובמבר.

רשום שהיא על הכביש רק 8 חודשים

דהיי, המודעה שם מיוני.

נמכרה כמובן אחרי מספר ימים.

משה, מהסניף בראשון, ממשיך להקפיץ אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע,

סמדר ממשיכה להפציץ בפורום המלצות רכישה.

ז"א שהיא מתעלמת באופן סלקטיבי מהשרשור הזה - זאת (לכאורה) מדיניות מכוונת של "קבורה" לשרשור.

מי כאן מוכן להרים את הכפפה בנושא קידום השרשור בחזרה למקומו הראוי בגוגל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השירשור הזה לא מופיע עכשיו בכלל בגוגל אם מכניסים בחיפוש "טרייד מוביל", לפחות אני לא הצלחתי לאתר אותו. אתה כן רואה אותו, פשוט הוא לא מהראשונים?

רק אם מכניסים בחיפוש "תופעה טרייד מוביל", אז הוא מופיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק לעשות חיפוש בפורום פה כדי להבין שהם לא הכי ישרים שיש, אני בכל מקרה לעולם לא אקנה רכב ממגרש מכוניות

אלא אם כן יהיה לי מידע מוסמך שאומר לי שהרכב הזה תקין 100% (מכון מבחינתי לא שווה כלום)

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השירשור הזה לא מופיע עכשיו בכלל בגוגל אם מכניסים בחיפוש "טרייד מוביל", לפחות אני לא הצלחתי לאתר אותו. אתה כן רואה אותו, פשוט הוא לא מהראשונים?

רק אם מכניסים בחיפוש "תופעה טרייד מוביל", אז הוא מופיע.

הוא לא מופיע כי יש עבודה (לכאורה) של חברת קידום אתרים שדואגת להעלות שרשורים אחרים מתוך CARSFORUM, זו הסיבה שהאתר עלה למקום רביעי בתוצאות במקום חמישי כפי שהיה קודם.

הם גם דואגים (לכאורה) שהשרשורים שיוצגו מתוך הפורום יהיו כאלה שהם נקיים.

אם יש מישהו כאן מבינינו שמבין בקידום אתרים, הוא מוזמן להעלות בחזרה את השרשור לראש תוצאות החיפוש :lol:

עריכה:

לא מובן לי מי איש יחסי הציבור של טרייד מוביל. אני מוכן להציע את עצמי בתור היחצ"ן שלהם, הנה כמה עצות בחינם, עוד לפני שמילאתי טופס 101:

1. תעיפו את כל המודעות הפיקטיביות (לכאורה) במהירות האור מאתר יד 2.

2. תעשו ישיבת צוות עם הסוכנים שמקפיצים אותם ועם החברה שבנתה את ה"גולם" ותדאגו שהתופעה לא תחזור.

3. תוכיחו לחברי הפורום שזה אכן נעשה - ואני מניח שגם תשונה הכותרת ויינעל השרשור.

4. תפסיקו לשנות תוצאות בגוגל. שיהיה ברור שאני לא עוצר בפורום והסיפור ימשיך להתגלגל ויקבל תהודה קצת יותר רצינית וכואבת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דר'

עצה לי אליך.

הנח לגוגל , זה לא מעניין , ולא מעיניינך.

אתה תתרכז בבעיה שהבאת מודעות ביד 2 .

וטפל בהן בדרך שבה אתה הולך , אנשי מסו"ת .

כנראה שמרוב מודעות לוקח זמן לנקות את כולם.

שבוע זה זמן די והותר לבצע זאת, לא מן הנמנע כי , כוונות לחוד ומעשים לחוד.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא מופיע כי יש עבודה (לכאורה) של חברת קידום אתרים שדואגת להעלות שרשורים אחרים מתוך CARSFORUM, זו הסיבה שהאתר עלה למקום רביעי בתוצאות במקום חמישי כפי שהיה קודם.

אם יש מישהו כאן מבינינו שמבין בקידום אתרים, הוא מוזמן להעלות בחזרה את השרשור לראש תוצאות החיפוש :lol:

עריכה:

לא מובן לי מי איש יחסי הציבור של טרייד מוביל. אני מוכן להציע את עצמי בתור היחצ"ן שלהם, הנה כמה עצות בחינם, עוד לפני שמילאתי טופס 101:

1. תעיפו את כל המודעות הפיקטיביות (לכאורה) במהירות האור מאתר יד 2.

2. תעשו ישיבת צוות עם הסוכנים שמקפיצים אותם ועם החברה שבנתה את ה"גולם" ותדאגו שהתופעה לא תחזור.

3. תוכיחו לחברי הפורום שזה אכן נעשה - ואני מניח שגם תשונה הכותרת ויינעל השרשור.

4. תפסיקו לשנות תוצאות בגוגל. שיהיה ברור שאני לא עוצר בפורום והסיפור ימשיך להתגלגל ויקבל תהודה קצת יותר רצינית וכואבת.

drsubaru

גם אני שמתי לב לפעילות העניפה של סמדר בפורומים האחרים תוך התעלמות מהשרשור הכי משמעותי לחברה שהיא מייצגת.

אני שותף לאבחנה שלך שזו מדיניות מכוונת לקבירת השרשור הזה.

לדעתי אתה יכול להפסיק לתת להם עצות (מצויינות דרך אגב !), כפי שזה נראה הם את הבחירה שלהם כבר עשו.

תמשיך לקדם את העניין, יש הרבה תומכים מאחוריך, ואם יש לך רעיונות ספציפיים כיצד נוכל לסייע - בשמחה.

שי

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

תעשה חיפוש בגוגל על תוצאות של השבוע או החודש האחרון והשרשור יופיע בעמוד הראשון , מתחת לכל האתרים שמשלמים על קידום (כמו טרייד מוביל..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שבאנר פרסום של טרייד מוביל עולה בעמוד הראשון של הפורומים כאן באתר. מעניין אם לחיצה על הבאנר יביא אותנו למודעתו פקטיביות על רכבים שאינם באמת במלאי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי שהשרשור הזה לא יעלה ראשון בגוגל? :roll:

זה לא שהוא לא עולה ראשון, הלכתי מעל 10 דפים אחורה בגוגל ולא מצאתי אותו, פשוט לא ניתן לראות את השירשור אם מכניסים בחיפוש את המילים "טרייד מוביל" בלבד... העלימו אותו לגמרי לכאורה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד קצת מתאוריות הקונספירציה שלכם ואני מעיף את השרשור הזה קיבינימט, גם כאן, גם בגוגל, גם בלוויני הריגול של אוזבקיסטן.

כל הסיפור הזה מתחיל להימאס עלי.

מי שמודאג יכול למצוא את השירשור הזה בגוגל בלחיצה על "More results from carsforum.co.il" או איך שאומרים את זה בעברית. עם הזמן הוא יגיע להיות בתוצאות הראשונות (אלא אם כן ישלמו לנו כפול ויתנו עוד חמישה שישה מרצדסים כמו אלה שכבר קיבלנו בשביל להחביא אותו...).

צאו מהסרטים שלכם, שחררו את האצבע ממקש ה-f5 בשביל לראות אם סמדי הגיבה וחפשו ריגושים במקום אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...