Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תופעה נלוזה ע"י חברת טרייד מוביל- מאות מודעות פיקטיביות באתר YAD2

drsubaru
שימו לב! השרשור הזה בן 990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

באחרונה אני מחפש בקדחתנות רכב עבור אחותי.

מעבר לצרות הרגילות בחיפוש רכב (הידועות לכולם), נוספה צרה חדשה - שמה בישראל:

מודעות פיקטיביות של חברת טרייד מוביל.

בכל רכב שמחפשים, בכל צורת חיפוש - ישנן מודעות נהדרות, בזו הלשון:

"יד ראשונה פרטית. טריידמוביל -מהיבואן לצרכן. חברת הטרייד אין של יבואני הרכב. אנו מתחייבים לבדיקת הרכב במכון מורשה. הרכב במצב מכני וחיצוני מעולים. עד 100% מימון בתנאים נוחים."

הק"מ תמיד נמוך, הרכב תמיד אטרקטיבי - כשמתקשרים, שומעים את התקליט במשך דקות ארוכות, ואז אתה עולה לשיחה אל מול נציג מכירות, שמסביר לך שאת הרכב הזה בדיוק אין - אבל יש אחד אחר עבורך, בד"כ זה גטס או זבל אחר שמנסים לדחוף.

מילא אם היה מדובר ברכב שנמכר אתמול, שלשום, לפני שבוע, חודש!!! הרכבים האלה פשוט לא קיימים במלאי כבר חודשים על חודשים. לא ייתכן שרכבים שראיתי בחיפוש אחרי הפונטו שלי, לפני חצי שנה, יהיו למכירה גם עכשיו.

אחד המוקדנים אף הגדיל ואמר שאם אני רוצה לסנן את המודעות הפיקטיביות (מילים שלו) אז עדיף לי להסתכל באתר ולראות מלאי עדכני...

המסקנה:

נציג מטעם חברת טרייד מוביל דואג להקפיץ את המודעות מדי יום.

יצרתי עמם קשר דרך לשונית "צור קשר" והסברתי להם כי בכוונתי להגיש תלונה למועצה להגנת הצרכן, דרך סגנית שר התמ"ת, הגב' אורית נוקד - ובכוונתי לפתוח את השרשור התואם בפורום הנכבד.

את תפקידו של משרד התמ"ת כולנו יודעים - אבל מה תפקיד הפורום כאן?

אז זהו - שכמו שתמיד מאתרים כאן מודעות של הסוחר אורן ממן, כך בשרשור הזה יוכלו מחפשי כלי הרכב להעלות מודעות פיקטיביות של טרייד מוביל.

סביר להניח שעם קצת מחאה אפקטיבית מצידנו ועוד טיפה עזרה + קנס נדיב על הטעייה ממשרד התמ"ת, ייעלמו כל המודעות הפיקטיביות הנ"ל.

אז שיהיה בהצלחה לכולנו.

מודעות שכרגע איתרתי:

1. פיאט פנדה, יד 1, 2006, 79 אלף ק"מ, איש קשר: שירן.

2. פונטו ספייס 2004, יד 2, 106 אלף ק"מ, איש קשר: יובל.

פיקטיביות לחלוטין!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודה למחשבה - אם ראיתי מודעה על פונטו בסניף חולון, הודעתי לבוס שאני לוקח יום חופש ונסעתי בבוקר עם ארנק מלא מזומנים לרכוש את הפונטו בחולון - וכשהגעתי גיליתי שנשאר רק גטס והפונטו בדיוק נמכרה לפני שנתיים...האם אני יכול לתבוע את טרייד מוביל, או שאני המטומטם כי האמנתי לפרסום שלהם, שנציג המכירות דאג להקפיץ לפני שסיים את המשמרת?

נקודה למחשבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודה למחשבה - אם ראיתי מודעה על פונטו בסניף חולון, הודעתי לבוס שאני לוקח יום חופש ונסעתי בבוקר עם ארנק מלא מזומנים לרכוש את הפונטו בחולון - וכשהגעתי גיליתי שנשאר רק גטס והפונטו בדיוק נמכרה לפני שנתיים...האם אני יכול לתבוע את טרייד מוביל, או שאני המטומטם כי האמנתי לפרסום שלהם, שנציג המכירות דאג להקפיץ לפני שסיים את המשמרת?

נקודה למחשבה.

בטח שאתה יכול לתבוע .

לא בטוח שאתה יכול לזכות בתביעה.

תצטרך להוכיח את תביעתך , דהיינו שהמודעה פיקטיבית ואחרי שהצלחת להוכיח את זאת תצטרך להוכיח את הנזקים שנגרמו לך.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל יש כאן קייס מרגע שהוכחת שהמודעה פיקטיבית.

בכל מקרה, זה לא קרה לי עדיין :shock: אבל אני מקווה שהתופעה תיעלם אחרי קצת רעש.

בזכות השרשור הנ"ל יהיה אפשר לבצע מעקב עליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש רכב מאדם פרטי, תפסיק להתקשר למודעות שרשום בהן "עד 100% מימון".

אם אתה מחפש רכב מליסינג\השכרה, תיגש למגרשי המכירות של חברות ליסינג גדולות.

אם אתה מחפש רכב מטרייד אין של יבואנים שונים, תתקשר ישירות לטרייד אין (ולא דרך המודעות ב"יד 2").

אם אתה מחפש רכב מסוחר כזה או אחר, תמשיך להתקשר ל "עד 100% מימון".

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצטרך להוכיח את תביעתך , דהיינו שהמודעה פיקטיבית ואחרי שהצלחת להוכיח את זאת תצטרך להוכיח את הנזקים שנגרמו לך.

אבל יש כאן קייס מרגע שהוכחת שהמודעה פיקטיבית.

.

בדיוק מה שכתבתי , אחרי שהוכחת שיש קייס אתה צריך להוכיח כי נגרם לך נזק כי בלי הוכחת נזק לא תקבל אגורה.

רק תזכה במשפט.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי זה קרה. ממזרים חסרי בושה!!

חיפשתי פיאט מולטיפלה, והם רשמו שם פרטי רכב אטרקטיביים, יד ראשונה, ק"מ נמוך וכו'. לא הייתה תמונה - גם אין רכב כזה. המודעה אגב, רצה כבר חודשיים! כמו אצל פותח השרשור, הגעתי בסופו של דבר למוקדנים שניסו לדחוף לי מכוניות אחרות, או להפנות אותי לאחד המוכרים שלהם שנמצא בסלולרי.

פשוט חוצפה!!! דרך שיווק לא הוגנת בשביל להביא קונים. אבל תעכלאס - זה דווקא מרחיק קונים פוטנציאליים, לדעתי.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בחיפושיי נתקלתי בעשרות מודעות פיקטיביות.

הם עושים את זה כדי לקבל פרסום

למשל סיאט, הידעת שלטרייד מוביל אין אפילו סיאט אחת במלאי? בשום סניף! אך יש יותר מ20 מודעות שלהן

גם פונטו גרנדה, ופנדה.

בקיצור, גם בסניף עצמו היחס זהה, מזלזלים בלקוח, הייתי בסניף בראשון, לדעתי אצל אורי או מישהו כזה, יושב בכניסה מימין. אל תלכו אליו, יוריד במחיר ואז פתאום יגיד שהוא התכוון למודל אחר ורכב אחר שאפשר לראות

בקיצור, טריידמוביל בושה, כנראה שהם ממשיכים להרוויח כסף, אחרת הבעלים היה כבר עושה מהפך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען ההגינות, יש לציין שכל המודעות שלהם מופיעות תחת לשונית "רכבים מסוכנויות רכב" ב YAD2, בניגוד לתופעה החמורה בהרבה של סוחרים המתחזים למוכרים פרטיים. (הסיפור של הממן ושות').

"מעקב" מודעות אינו נחוץ במקרה זה, בדיוק כמו שאין צורך לעקוב אחרי אתרים המפרסמים "אייפון 4 ב99 ש"ח!!! מאות כבר זכו!!!"

מדובר בפרסום שקרי ומטעה, והדרך היחידה להילחם בזה היא בתלונה למועצה להגנת הצרכן, מלווה בתקליטי שיחות אם ניתן (אמרת שהשתמש במילה פיקטיביות בעצמו).

הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש רכב מאדם פרטי, תפסיק להתקשר למודעות שרשום בהן "עד 100% מימון".

אם אתה מחפש רכב מליסינג\השכרה, תיגש למגרשי המכירות של חברות ליסינג גדולות.

אם אתה מחפש רכב מטרייד אין של יבואנים שונים, תתקשר ישירות לטרייד אין (ולא דרך המודעות ב"יד 2").

אם אתה מחפש רכב מסוחר כזה או אחר, תמשיך להתקשר ל "עד 100% מימון".

שמע, טרייד מוביל היא הטרייד אין של היבואנים. המון אנשים עושים בימינו טרייד אין דרך הסוכנות עצמה - דהיינו קונים רכב חדש, ומקבלים בסביבות המחירון על הרכב הישן תמורת מחירון מלא של הרכב חדש (מופקע).

היבואן מרוויח יופי על הרכב החדש, גם אם הוא סופג את ההנחה לחברת טרייד מוביל.

מה בעצם זה יוצר? סוחר שמחזיק אצלו רכבים פרטיים, באיכות גבוהה יחסית, מדי פעם עם ק"מ נמוך וגם נותן אחריות.

מבחינתי זה שווה שיחה! אני לא מתקשר לסוחרים האחרים, כי הם לא מעניינים אותי.

מעקב מודעות כן נחוץ, כי אין שום דרך לעקוב אחרי כל המודעות שלהם באתר YAD2. גם למועצה לצרכנות אין יכולת כזו.

מחר תוגש התלונה, נקווה שזה יפסיק בשלב כלשהוא את התופעה.

בכל מקרה - כל מי שנתקל במקרה הזה מוזמן לספר פה בדיוק באיזה רכב מדובר, עד כמה זה עצבן אותו וכו וכו' :-)

אני בטוח שבנקודה מסויימת ייכנס לכאן נציג של משרד התמ"ת ויראה שאני לא מתלונן בודד - וכך יעשה גם מנכ"ל טרייד מוביל - כי אני בטוח שלא כיף לו לקבל פרסום שלילי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראת כאן?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, זה דומה מאוד.

אבל בניגוד אליהם, לא בטוח שהמודעה תמשיך לאורך חודשים על חודשים.

פה יש מישהו שבאופן שיטתי מקפיץ מודעות, מדי יום.

אותן מודעות מלפני חצי שנה נמצאות באתר, זה הרי גובל באבסורד.

בגזרת הגרנדה פונטו המצב בכלל חמור, כי זה רכב שהגיע בכמויות אליהם - יש בערך 7-8 מודעות של גרנדה עם נתוני פתיחה איכותיים, בפועל כולן נמכרו.

גם כלמוביל חטאה כאן, אבל ברגע שייגמרו ימי האאוטלט המודעה תיעלם. בטרייד מוביל, המודעה ממשיכה לאורך חודשים על חודשים, מקפיצה באופן מלאכותי את כמות הטלפונים שמתקבלת במוקד שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם סנטרל פלוס שמפרסמים מכוניות חדשות בכל איזורי הארץ כשבפועל בשם הישוב מופיע בכולם פתח תקווה.

העניין הטרייד מובייל שגם באתר שלהם עצמו יש מכוניות שלא קיימות ולעיתים יש 5 רכבים מאותו דגם עם אותו סט של תמונות.

ואחרי כל זה אני לא יודע אם יש טעם לדבר על המחירים שלהם שתלושים מהמציאות. היה להם מבצע עם הסתדרות המורים ובאתר היו כמה מאזדות 3 שנכתב שהן מליסינג מימוני ועם מעט קילומטרים יחסית, אותו דבר עם יונדאי I30. מחיר הפתיחה התחיל ממחירון, על רכב מליסינג אני מזכיר, הגענו ל-5000 שקלים הנחה ממחיר המחירון של מאזדה 3 אקטיב 2008.

אני בימים האחרונים הופתעתי לטובה מאלבר. כבר כמעט שנה שאני מתכוון להחליף את הרכב שמשמש את אמי ואשתי למשהו חדיש יותר, לא פסלתי ליסינג או חדש לגמרי ומדי פעם בדקתי אופציות שונות. השבוע המאזדה האהובה שלנו עברה תאונה קטנה עם נזק לא סמלי בכלל וחשבתי כבר למכור אותה כמו שהיא בלי לתקן ולרכוש רכב אחר. באלבר מצאתי לא מעט רכבים במצב טוב ועם קילומטרים נמוכים יחסית לליסינג, המחיר הגיוני מאוד והשירות האנושי מפתיע לטובה לעומת ניו קופל שאצלהם ביקרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"ר סובארו : הרכבים הטובים באמת שמגיעות לסוכנויות הרכב (כלומר סוחרי רכב) , מועברים למקורבים/מקושרים/משפחה.

כולם יודעים את זה.

לרוב החברות הגדולות יש טרייד אין משלהן : צ'מפיון, לובינסקי , כלמוביל , סמל"ת וכו' , אז של איזה יבואני רכב הם בדיוק טרייד אין?

הרכבים שאתה מחפש הם גם ככה דיי נפוצים וגם ככה המחירון שלהם בקרשים, אני הייתי קונה מפרטי או פונה לטרייד אין של סמל"ת.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שלא כל כך ברור מי הטרייד אין שלהם. אלפות מועברות לאוטודיל אבל פיאטים מגיעים גם לטרייד מובייל וגם לאוטודיל, באוטודיל זה בעיקר רכבים חדשים לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...