Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תופעה נלוזה ע"י חברת טרייד מוביל- מאות מודעות פיקטיביות באתר YAD2

drsubaru
שימו לב! השרשור הזה בן 993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא לכאורה. אם הרכב בעל לוחית רישוי גלויה, והוא בבעלות אדם אחר - אז כן, מפרסמים כאן רכב ששייך למישהו אחר.

אולי המישהו הזה יתבע אותם.

נראה לי שכדאי להתחיל לאסוף מספרים מלוחיות רישוי מי יודע מי ישמח לדעת שהרכב שלו עומד למכירה ע"י חברת טרייד מוביל, עם מספר הרישוי גלוי לכל ארחי פרחי שגולש באתר.

שיחזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוהב את הפורום הזה, תודה רבה

אני לא מאמין שהמנהלים ירצו להרוס את הפורום בשביל ספונסר אלים שכזה, שמגיע עם הכסף שלו וחושב שהוא קונה את החשיבה של האנשים.

מה לעשות, אי אפשר להשתיק את האנשים באינטרנט ואי אפשר לקנות את הדעה שלהם.

שיחזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע ברור שכולנו עצבניים על טרייד מוביל, שהגיעו אל הקהילה שלנו, חשבו שהם יכולים למחוק בכוח הכסף את הדעות של האנשים וניסו להשתלט על מנגנון הכתיבה.

אל תפקפקו בכוח הצרכני של הפורום הזה - מעל 2000 צפיות בפחות מיממה, משפיעים הרבה יותר מאיזה באנר שטרייד מוביל שתלו פה על מבצע רכבים ב-200 ש"ח.

שיהיה לכולנו סופ"ש מלא גשמי ברכה,

ד"ר סובארו

שיחזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכאן ד"ר סובארו אתה מאשים אותנו בכך שאנו מקבלים כסף כדי להשתיק ביקורת על מפרסמים.

אני רואה בזה ניסיון להטיל דופי באתיקה שלנו כאתר -

זה בהחלט לא לעיניין וגובל בלשון הרע והוצאת דיבה.

אם הייתי רוצה, ב 4 שניות הייתי מעיף את השרשור הנ"ל לעולם שכולו טוב ודואג לכך שהוא לעולם לא יפתח כאן.

אבל נהגנו בהגינות, ואפשרנו לך לשטוח את טענותיך - ולצד השני לתת את הסבריו.

אחרי שנשמע את טיעוניהם של טרייד מוביל במלואם, נוכל לשפוט מי צודק ומה דרך הטיפול בנושא.

שיחזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן, אתה תסלח לי אבל עדיין לא הגיע הסבר למה נמחק טוטאלית השרשור המקורי.

אני רשמתי את הדברים שלי במרומז אבל אתה בוחר לפתוח את הנושא - אהלן וסהלן.

היה שרשור מקורי עם כותרת זהה, בעל כמעט 100 תגובות, אולי יותר.

כשבחרתי להעלות את הנושא קיבלתי התראה בהודעה פרטית ע"י אחד המנהלים שאמר לי כי אם יש בעיה לגבי אחד השרשורים

אני צריך לפנות למנהלים.

אני בסה"כ רציתי להעלות את השרשור המקורי ולקבל התייחסות של "סמדר מטרייד מוביל", ורק אז גיליתי שהשרשור ההוא נמחק.

עכשיו - תגיד לי, ותהייה הוגן:

האם אין שום קשר בין המחיקה המוחלטת של השרשור ההוא (אפילו לא נעילה, מחיקה טוטאלית) לבין הפיכתם של טרייד מוביל לספונסר פורום?

ומספיק עם האיומים האלה בהוצאת דיבה. מה קרה, נהיינו אמריקאים פתאום? כל אחד תובע את השני?

זה אף פעם לא היה בפורום, אבל פתאום כש"סמדר מטרייד מוביל" מגיעה, יש פה תביעות מכל עבר?

ובהמשך לתביעת הדיבה - "אמת דיברתי", חביבי.

אני לא אומר שום דבר מפורש, רק מפנה לעובדות:

1. היה שרשור על תופעת המודעות.

2. טרייד מוביל הופכים לספונסר פורום.

3. השרשור נמחק במפתיע.

חן, לטעות זה אנושי. אף אחד לא נוטר טינה ולא כועס על זה שנעשתה כאן טעות. מפיקים לקחים להבא ואני בטוח שזאת פעם אחרונה שדבר כזה קורה. עכשיו נותר רק לחכות ולראות את תגובת טרייד מוביל לכל העניינים כאן.

שיחזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן , השירשור הקודם של ד"ר סובארו , נעלם .

השירשור משבוע שעבר של בעל היונדאי שביקר במוסך רון , נעלם .

זה לא הטלת דופי , אני לא מצליח למצוא את השירשורים .

.

שיחזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובהמשך לתביעת הדיבה - "אמת דיברתי", חביבי.

לצורך הגדרת לשון הרע אין חשיבות אם מדובר בעובדה או בדעה אלא יותר באופן בו הדברים נאמרים. אפשר להטיח ביקורת נוקבת, אך יש להיזהר מביטוים מעליבים. כך למשל אפשר לאמר "אתה שקרן שפל" או "לדעתי אינך מדייק בדבריך". המשמעות המילולית כמעט זהה, אך המשמעות המשפטית שונה מאוד!

שיחזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכאן ד"ר סובארו אתה מאשים אותנו בכך שאנו מקבלים כסף כדי להשתיק ביקורת על מפרסמים.

אני רואה בזה ניסיון להטיל דופי באתיקה שלנו כאתר -

זה בהחלט לא לעיניין וגובל בלשון הרע והוצאת דיבה.

אם הייתי רוצה, ב 4 שניות הייתי מעיף את השרשור הנ"ל לעולם שכולו טוב ודואג לכך שהוא לעולם לא יפתח כאן.

אבל נהגנו בהגינות, ואפשרנו לך לשטוח את טענותיך - ולצד השני לתת את הסבריו.

אחרי שנשמע את טיעוניהם של טרייד מוביל במלואם, נוכל לשפוט מי צודק ומה דרך הטיפול בנושא.

אף אחד לא האשים את הפורום בכלום!

לפותח השרשור כמו לרבים וטובים,יש טענות,וע"פ נסיוני האישי עם טריידמוביל,גם מוצדקות,כנגד התנהלות טריימוביל.

לגבי מחיקת השרשור המקורי,עצם המחיקה,זה כבר מדבר בעד עצמו.

זה שאתה יכול ב 4שניות להעיף את השרשור,אולי בעצם מעידה על זה שלמנהלי הפורום כדאי לחשוב ולעבד את התנהלותם לגבי מחיקת שרשורים והודעות.

בכל מקרה הפורום עצמו הוא נהדר והוא מאגד ברובו אחלה של אנשים עם אהבה אחת משותפת!!.

שבת שלום.

שיחזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השירשור הקודם נימחק בגלל טעות שלי, לא היתה כוונה למחוק אותו לצמיתות, רק עד בירור הטענות שנמצאות בו.

כשצריך לנתר פה אלפי הודעות כל יום עושים טעויות, זה קורה.

אם אתם באמת חושבים שניסינו להסתיר משהו, למה אנחנו נותנים לשרשור הזה לרוץ ?

תעשו חיפוש ותראו שיש עוד עשרות שירשורים בפורום על טרייד מוביל ועל חברות אחרות, למה לא מחקנו אותם ?

לגבי "האמת דיברתי".

צר לי, יש הבדל גדול בין "מודעות פיקטיביות" ל"מודעות לא מעודכנות".

יש הבדל בין להגיד "אבל, במקרה, יש בדיוק יונדאי גטס מהשכרה לשעבר עם תאונה שמחכה בדיוק בשבילך" לבין להגיד "זה כבר לא אקטואלי".

יש טעם לפגם כשאתה מרמז שמישהו יבוא לגבות פרוטקשין.

אתה (drsubaru) אמרת בפירוש שהדברים נעשים בזדון בעוד שיכול מאוד להיות שמדובר בטעויות בלבד.

לא יזיק לעשות קצת חשבון נפש ולנסות לראות איפה אתה לא היית בסדר.

בכל מקרה, הדברים לאט לאט מתבהרים ולאט לאט תקבלו תשובות.תאמינו לי, פרס פוליצר לא ייצא מזה.

בסך הכול טעות אנוש שמקורה בתהליך אירגוני לא מושלם, לא מעבר לזה.

שלומי לא מחובר לפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודה ועוזב ירוחם.

מבחינת מי שנכנס ליד 2 ברגע זה ורואה מודעה של מכירת רכב X כאשר הרכב הזה נמכר לפלוני לפני Y חודשים,

הוא מוטעה על ידי המודעה לחשוב כי רכב זה קיים למכירה.

תרצה לקרוא לזה מודעה פיקטיבית תרצה לקרוא לזה מודעה לא מעודכנת , סמנטיקה בלבד.

בתכל'ס הרכב לא עומד למכירה והא ביזבז זמן לחינם.

והמעניין הוא שנשארות תמיד המודעות עם כלי הרכב האטרקטיביים, מעט קילומטר , במחיר מפתה.

שלומי תן קרדיט גם לאנשי הפורום שלא עשו אותם באצבע.

מחיקת שרשור צריכה לטעמי לפחות להיעשות לאחר בדיקה ולא להיפך.

אני גם מציע לכם , בהמשך לבקשתך הקודמת , להעיר את עיני אותו גוף / חברה כלפיו נפתח שרשור לא מחמיא , שהוא רשאי להגיב, כפי שמקובל בעיתונות המודפסת, כך יהא לנו לקוראים תמונה של המצב מפי שני הנוגעים בדבר.

שיחזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז הנה דוגמא עדכנית מתוך אתר YAD2, מדובר בדגימה בלבד מתוך מספר דוגמאות שראיתי שם.

מדובר בפונטו יד ראשונה פרטית, מספר רישוי 53-170-60. מעניין למי היא שייכת כרגע.

הרכב עצמו מופיע פעמיים באתר, פעם אחת הוא מוצג עם 6 כריות אוויר, פעם אחת בלי.

פעם אחת הוא מוצג עם 34,111 אלף ק"מ, פעם שנייה עם 22,000 ק"מ.

עכשיו - מכיוון שאני יודע בוודאות שלטרייד מוביל יש צלם שמצלם את הרכבים, מה הסיבה שהרכב הנ"ל מופיע פעמיים?

עוד משהו - הרכב הנ"ל לא נמצא בכלל במלאי של טרייד מוביל באתר. אם תתקשר, לא תמצא אף אחד משני הרכבים הנ"ל.

פיקטיבי או סתם לא מעודכן? תחליט לבד.

שיחזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסך הכול טעות אנוש שמקורה בתהליך אירגוני לא מושלם, לא מעבר לזה.

אני דווקא חש כי האמת עם דר סוברו. לערכתי לא מדובר כאן בתום לב אלה בנסיון לצוד פראייערים בשיטה שיווקית שנויה במחלוקת. יחד עם זאת אינני מרגיש כי נעשה לי בתור גולש האתר יד 2 עוול של ממש מהעניין הזה. כי הרי ממילא אני נוטה להטיל ספקות בתוכן המודעות. כך למשל אם הקילומטרז' נמוך - אחשוד כי שיחקו איתו וכדומה. ואם כבר אחליט לרכוש רכב מסוכנות לרכבים משומשים - אעדיף לעשות זאת דרך מכר או חבר שעובד במקום (מתוך הנחה שהסחורה האיכותית באמת איננה נמכרת בפרהסיה אלה מחולקת בין המקורבים) או לפחות - המינימום שבמינימום - אריץ חיפוש באתר המקורי של העסק.

הנושא מבחינתי פוגע בראש ובראשונה באתר יד 2 ובאמינותו. ואם הם חיים בשלום עם כך - דרשיני.

שיחזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן , השירשור הקודם של ד"ר סובארו , נעלם .

השירשור משבוע שעבר של בעל היונדאי שביקר במוסך רון , נעלם .

אייל הוא לא היחיד ששם לב להעלמות שני השרשורים הנ"ל, גם אני הרהרתי בנושא. ובתור משתתף בשרשור השני שלעיל, יצא לי לקבל שאלות בהודעות פרטיות לגבי פשר העלמותו, כך שיש עוד "מהרהרים" בפורום.

אבל אינך מצפה שכל שרשור ש-"אחראי" מוחק מהפורום ימחק מזיכרונם של חברי הפורום ב-4 שניות, נכון? ויותר חשוב, אתה מבין כי עצם העובדה ששרשורים מסוימים נמחקים נחרטת בזיכרונם של החברים, נכון?

שיחזור

שיחזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז הנה דוגמא עדכנית מתוך אתר YAD2, מדובר בדגימה בלבד מתוך מספר דוגמאות שראיתי שם.

מדובר בפונטו יד ראשונה פרטית, מספר רישוי 53-170-60. מעניין למי היא שייכת כרגע.

הרכב עצמו מופיע פעמיים באתר, פעם אחת הוא מוצג עם 6 כריות אוויר, פעם אחת בלי.

פעם אחת הוא מוצג עם 34,111 אלף ק"מ, פעם שנייה עם 22,000 ק"מ.

עכשיו - מכיוון שאני יודע בוודאות שלטרייד מוביל יש צלם שמצלם את הרכבים, מה הסיבה שהרכב הנ"ל מופיע פעמיים?

עוד משהו - הרכב הנ"ל לא נמצא בכלל במלאי של טרייד מוביל באתר. אם תתקשר, לא תמצא אף אחד משני הרכבים הנ"ל.

פיקטיבי או סתם לא מעודכן? תחליט לבד.

אני לא זה שאמור לתת את התשובות עבורם, אני זה שאמור לדאוג שהויכוח\דיון יתנהל בצורה ראויה.

אני מקווה, בדיוק כמוך ואולי אפילו קצת יותר, לקבל הסבר עבור המודעות האלה וטוב אתה עושה שאתה מביא אותם כדוגמא.

שיחזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...