Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תופעה נלוזה ע"י חברת טרייד מוביל- מאות מודעות פיקטיביות באתר YAD2

drsubaru
שימו לב! השרשור הזה בן 989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סמדר מטריידמוביל כתב:

אנא שלח לי את הפרטים המלאים שלך בה"פ

לא הייתי ממהר לעשות זאת, אחרת אתה עלול לקבל ביקור בית מכל מיני גורמים לא רצויים.

מספיק להפנות לאיזה 4-5 מודעות כאלה ע"מ להוכיח את השיטה. גם ל"סמדר" זה אמור להספיק.

שיחזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מה אתם צריכים את הפרטים של הבן אדם ?

כדי לתבוע אותו לשון הרע?

עריכה, הקדימו אותי..

זו אחת השיטות הידועות של הסוחרים, אני לא מבין מה הפליאה.

יש כאן גם ניגוד אינטרסים מסויים בין הפורום עצמו לבין העובדה שטרייד מוביל הפך להיות ספונסר.

שיחזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איני עובד בחברה הנ''ל ואיני בא להגן עליהם באופן ישיר או עקיף,

אתר יד 2 הוא מקור לרכבי היד שנייה הנפוץ והנגיש ביותר לרוב האוכלוסייה,סוכני החברות\מגרשים למינהם מפרסמים שמה בחינם.

ישנם מצבים שרכב עם נתונים מעולים כפי שתיארת היה במלאי ונמכר מאוד מהר עקב הנתונים הטובים,סביר להניח שלא תמיד ניתן לעדכן את המודעות אונליין מכמה סיבות.

מה שכן אני מסכים איתך שמודעה שלא תקפה צריכה תוך 48 שעות מרגע מכירת הרכב לרדת מהפירסום באתר.

דבר שהיה יותר מעצבן אותי אישית זה אם הייתי מגיע לשם פיזית והיו אומרים לי שנמכר אבל יש אוטו אחר,כל עוד שהיתה אי נעימות טלפונית זו חצי נחמה.

בכל מקרה יוזמה מבורכת ושיהיה בהצלחה!

שיחזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כרגע מודעה ביד 2 - רנו קליאו ספורט(70 אלף ק"מ, יד שניה, ב70 אלף ש"ח)

לדעתי רכב נמכר, כי אני מנסה כבר שבועיים להסיג את הבחור, כשאני מתקשר מפנים אותי שוב למודעה, וניסיתי ליראות את המספר בשעות שונות של היום, וגם להתקשר בשעות שונות של היום - פעם אחד אנה לי בחור שמוכר קליאו B רגילה וזהו.

אם המודעה היתה סתם נימצאת שם זה בסדר אבל כל כמה ימים מעדכנים אותה - וזה מעצבן.

עדיין לא בטוח עד הסוף אם זה פיקטיבי או לא...

שיחזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי אם תערוך חיפוש אחרי קאיה ריו אז תראה מספר רכבים בעלי אותה תמונה זהה עם פרטים שונים (ק"מ שונה בעיקר).

אני בעצמי נתקלתי במודעות המדוברות ולא נראה לי שמדובר בהקפצה אוטומטית או מכוניות שהיו במלאי ונמכרו כמו שאתה אומר.

כשהתעניינתי לפני כשבוע לגבי רכב אצלהם אז הנציגה שענתה לי לטלפון אמרה לי לבדוק מלאי רכבים קיים רק באתר שלהם ולא להסתמך על אתרים אחרים. כנראה שהם בעצמם מודעים למודעות הפיקטיביות.

כמו שהתעצבנתי על עולם הקולנוע בזמנו, שהגעתי עד לחנות שלהם אחרי שווידאתי בטלפון שהמוצר שמופיע בשלט הפרסום קיים במלאי, (ווידאתי גם שאי אפשר להזמין טלפונית או דרך האתר) ובפועל המוצר לא קיים ומציעים לך זבל אחר במקום, אז אני ממש מבין את פותח השרשור.

בתור חבר פורום אני ממש מתעצבן על התגובה של טריידמוביל (לאיים באמצעות עו"ד) במקום להודות בתופעה ולנסות לטפל בה. מרגיש כמו שאיימו על חבר שלי (ואני לא מכיר את פותח השרשור מחוץ לפורום אבל זו התחושה).

בתור לקוח שלהם שקנה כבר 2 רכבים אצלהם, וששלח אליהם לקוחות רבים נוספים, אני את הרכב הבא (שאני מחפש בימים אלו) לא אקנה אצלהם בתור פרנציפ. כל עוד יש מודעות פיקטיביות וככה מאיימים על חברי פורום שמציגים תופעה בעייתית אז אני שומר מהם מרחק.

אסף

שיחזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה דוגמא להודעה, אחת מני רבות - שאני מקבל בפרטי:

אני מציע לך לעשות Print scren(תמונת מסך)

למודעות האלה, להתקשר לשם כמה פעמים ולהקליט את ההודעה.

אתה לא יודע עד כמה החברות האלה נוכלים.

זה רק עניין של זמן עד שהם ימחקו את ההודעות האלה.

אני לא אחשוף את שם המשתמש. קיבלתי כבר מעל 10 הודעות כאלה ממשתמשים שונים.

אגב - כולם פוחדים מאוד לרשום כאן, כי איימתם עליהם בעו"ד. זה כיוון מאוד לא רצוי מבחינה צרכנית. חבל פשוט.

שיחזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור הזה מריח בריח רע מאוד.

מחד, טיעון צרכני כבד משקל על התנהלתה של חברה שמנצלת לכאורה (כתבתי לכאורה כן? אז אני בסדר) את הכלים החינמיים שמעמיד האינטרנט.

מצד שני, באופן מקדמי לחלוטין (למיטב זכרוני - שכבר ממש לא משהו) מתקבלים כאן איומים מטעם עורכי הדין של החברה (והיו באתר הזה שרשורים גרועים בהרבה).

מצד שלישי, הנהלת הפורום פועלת בשרשור הזה באופן שאינני זוכר כמוהו - לא אתפלא אם זה בשל העובדה שהחברה נשוא השרשור מממנת בצורה כזו או אחרת את האתר.

בקיצור זה לא השרשור שיעלה לי את המוטיבציה לבקר באתר שאני אוהב מאוד - להפך.

כולי תיקווה שמדובר כאן באירוע חד פעמי ושכל הנוגעים בדבר יסיקו ממנו את המסקנות, כי קל מאוד להרוס דברים שהוקמו בעמל רב.

חבל.

שיחזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי בתור מנהל הפורום תתבייש לך. אתה מוחק הודעות שאתה יודע שהם נכונות, רק בגלל שטרייד מוביל ספונסר שלכם, חבל שאין עוד פורום מתחרה. אבל כנראה שהכסף שהם משלמים גורם לעשות דברים...

שיחזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבלו דוגמא למודעה של טרייד מוביל שרצה כבר חודשים, עם אותן שגיאות ("יד ארשונה") ובאותו נוסח.

שימו לב, מדובר על רכב שלא קיים (אלפא מיטו שנת 2006).

לדעתי כתבתי על המודעה הזו בשרשור דומה שרץ לפני זמן מה אבל לא הצלחתי למצוא אותו כדי לוודא.

שיחזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעריך שאתה זוכר גם את השירשור שהיה בפורום של מועדון אלפא רומאו על הספיידר ה"הנקייה" עם בעיית השאסי שלה

שיחזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין את האיום הזה בכלל,פורום ומדיה תקשורתית בכלל נועדה כדי לתת לאנשים עוד כלי להעביר ביקורת לגבי כל מיני גופים.

נכון,ישנם כאלה שמנצלים זאת לרעה אך השיטה של לאיים בתביעה על אנשים,זאת לא השיטה שבה מתנהלת חברה,הייתי ממליץ לחברת הטרייד הזאת להפסיק עם האיומים האלה כיוון שהאנשים שכותבים ומשתמשים בפורום הזה אינם ילדים,ולכן הם לא ממש יפחדו להביע את דעתם בגלל תביעה (בכל זאת אנחנו ישאל ולא איראן ).לכן הייתי מציע לכם כעסק להתנער מהגישה הזאת ומהר.סה"כ אותם אנשים כאן יכולים מאוד להיות האנשים שיגיעו לאחד מהסניפים שלכם כדי לרכוש רכב. (ובאמצעות איומי תביעות לא בונים מוניטין ).

שיחזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

drsubaru כתב:

לגבי הרכבים עצמם - ברור שהם היו בטרייד מוביל פעם. יש ברשת המון רכבים טובים מהטרייד אין של היבואנים. הם דואגים להשאיר את המשובחים אונליין כי בתכל'ס, אני לא הייתי מתקשר כ"כ מהר לגרנדה עם 93 אלף ק"מ...אבל לגרנדה עם 20 אלף ק"מ, הייתי מתקשר ועוד איך.

הרכבים היו פעם בטרייד מוביל , עכשיו כבר לא.

אז לכאורה, הם מפרסמים תמונות של רכבים השייכים כרגע לאנשים פרטיים ?

שיחזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...