Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תופעה נלוזה ע"י חברת טרייד מוביל- מאות מודעות פיקטיביות באתר YAD2

drsubaru
שימו לב! השרשור הזה בן 994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין לי כלום אישי נגדך אבל יש פרט אישי עליך שחשוב להבהיר (שאתה עסקן פוליטי) בכדי לנסות לנתח אספקטים אחרים במאבק שלך מעבר לדון קשוטיות ואלטרואיזם טהור!

בטח ובטח כאשר בשרשור מקביל אתה מנסה לפקוד את חברי הפורום למפלגה שלך תוך מתן אצטלה של "כמו שנאבקתי בטרייד מוביל, ככה גם אני אדאג לכם במחירי הדלק, רק תתפקדו והכל יהיה בסדר".

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי, מעולם לא הסתרתי את היותי איש פוליטי.

את שרשור ההתפקדות פתחתי לאחר אישור שקיבלתי משלומי ומבחינתי שיסגור אותו בעוד דקותיים במידה וזה לא מקובל עליו.

ופעם אחרונה שבדקתי - לא באת בטענות למשה כחלון שהוריד לך את מחירי הסלולרי. גם הוא עסקן פוליטי, ליתר דיוק האמ-אמא של העסקנים הפוליטיים. מה לעשות, עסקנים פוליטיים הם אלה שמזיזים דברים במדינה הזו, ולא חותמי עצומות בפייסבוק :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"ר שקשוקה לא ישחרר, מדובר בעסקן פוליטי בתחילת דרכו אשר חייב להקים מהומה רבה (על לא מאומה) בכדי שישמעו את "העכבר ששאג" ושיוכל להתפאר בנוצות טווס ע"ח הכפשת הפורום שכ"כ יקר לי.

אם לד"ר יש קשרים כ"כ טובים עם סגנית שר התמ"ת, בשביל מה הוא צריך את הפורום?

רק שאם הוא יעשה את זה מול השרה, אף אחד לא ישמע על פועלו הנמרץ ואיזה הון פוליטי יש בזה?

או שאולי בכלל כל השרשור הזה הוא ספין פוליטי בכדי להראות לכולנו כמה הד"ר דואג לנו "ו...אה, שכחתי להזכיר, בואו כולכם תתפקדו למפלגת העבודה, אל תדאגו... אני אדאג לכם... ואל תשכחו לצרף 50 ש"ח" JESUS!!!

המלצתי להנהלה הבכירה, לנעול ולתת לשרשור לצלול חזרה לתהומות הנשיה.

(אה, תודה רבה לטריידמוביל על ה SLK החדשה שנתתם לי תמורת כתיבת שורות אלא)

צר לי, אבל זו תגובה ברמה נמוכה התוקפת את האיש ולא את העניין.

לא ראיתי ש drsubaru ניסה לקשר בשום שלב בין השרשור הזה לבין עיסוקיו האחרים. זה קישור שאתה עשית במו ידיך עכשיו.

לא ראיתי שהד"ר תקף את הפורום בשרשור הזה ובכלל, להיפך, וזה לא שהנהלת הפורום בטעויותיה (פעמיים!) ובתגובותיה השגויות לא היתה מצדיקה ביקורת עליה מצידו.

האם הטענות שהוא מעלה אינן נכונות?

אפילו טריידמוביל הודו שכן.

האם טריידמוביל תיקנו - מסתבר שלא.

אז מה אתה מצפה ממנו לעשות, להרפות? מדוע שיעשה זאת?

איני מכיר אותו, איש איש ומניעיו, אולי משעמם לו, אולי יש לו קשיים בזוגיות עליהם הוא מפצה כאן ואולי הוא באמת מצפוני ואיכפתי.

מצידי שילבש בגדי נשים ויצפה בערוץ האופנה כל היום.

כל עוד המאבק שהוא מוביל הוא נקי וענייני, אני תומך.

שי

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השירשור הזה מיצא את עצמו כבר ממזמן.

כל ההודעות החל מרגע זה מעכשיו חייבות לתרום לנושא, אחרת יימחקו.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הנה תרומתי לאשכול:

משהו מאד מעניין קרה עם המודעה שאני עוקב אחריה - זו שבזבתי זמן ודלק בעטיה.

להזכירכם, לפני כחודש פלוס המודעה לא היתה רלוונטית, והיא מוקפצת עד היום.

אתמול, שונה פרט במודעה. פרט בודד. התמונה נשארה אותה התמונה, הכיתוב בכללותו נשאר כמות שהוא מלבד פרט אחד ששונה במאת האחוזים - אני עוקב בדבקות.

זאת אומרת, לא רק הקפצה אוטומטית, אלא שינוי ידני שנעשה בה.

אחרי בדיקה חוזרת, הרכב לא רלוונטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בודאי שאני זוכר, אני גם חושב שאני מבין את הסיבה לשינוי, רק שזה נעשה בצורה קצת אווילית.

אני לא רוצה לתת פרטים מדוייקים של המודעה הספציפית, משום שטרייד מובייל אמורים להסיר את כל המודעות ולא רק את אלו שמצויינות בשרשור הזה, כמו הmito למשל.

בגדול, ככל הנראה הסיבה לשינוי הוא כניסת רכב דומה לזה שבהודעה המתפרסמת.

לדוגמה:

נכנס mito שנת 2004 עם 45000 ק"מ, והמודעה הלא רלוונטית המפורסמת היתה על mito 2006 עם 74000 ק"מ, אז מלבד העלאת מודעה חדשה על הmito 2004 הקיימת, שינוי במודעה הלא רלוונטית על הmito 2006 את הק"מ ל45000.

וכנראה, כשיתקשר אדם בשביל הmito הלא רלווטנית, יאמרו לו: אבל יש אחת דומה לה וכו' וכו', לצורך כך, נוח יותר לשנות פרט במודעה הלא רלוונטית, שתדמה יותר לרכב האחר הרלוונטי.

ולא, לא שינו את כל פרטי המודעה הלא רלוונטית, רק פרט אחד. כך שבעצם קיימת מודעה על רכב לא קיים.

לכו תדעו, אולי המערכת האוטומטית שמקפיצה, גם משנה נתון כזה או אחר במודעה מידי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גוגל משתפים פעולה עם טרייד מוביל.

לאחר בדיקה, התברר שסרגיי ברין קיבל שוחד מטרייד מוביל, על מנת שיעלים את השרשור הזה מתוצאות החיפוש.

וברצינות, אולי די עם התאוריות קונספירציה?

אין לי שום בעיה עם נושא השרשור, להפך, אני תומך בו ב 100 אחוז. אבל לירות האשמות פרועות לכל עבר? מוגזם.

במקום לשבת ולחפור באותו הנושא, בלי באמת להוסיף שוב דבר מהותי, פשוט צריך לקחת יוזמה.

מארגנים מכשיר הקלטה, מצלמת וידאו ומחשב ומתחילים לעבוד.

פשוט לצלם את כל המודעות הפיקטיביות בהדגשה על הפרטים ולהקליט את השיחות עם נציגי המכירות(ולצלם במקביל), כאשר אלה טוענים עבור כל אחת מהמודעות שרכב זה כבר לא אקטואלי ויש משהו אחר.

אני בטוח שלא יהיה קשה למצוא אתר ו/או תוכניות שיהיו מוכנים לפרסם את ה"תחקיר".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פה שום קונספירציה...

טריידמוביל מפרסמים בגוגל, ביד 2, וגם כאן... את השאר כל אחד יכול להבין.

לגוגל אין שום בעיה להסיר קישור מתוצאות אם הוא פוגע במפרסם אצלה (ובוודאי כאשר לבקשה מצורף מכתב מעו"ד...)

לו אני הייתי מנהל את טריידמוביל הייתי מתנהל אחרת.

מכיוון שהתופעה בגללה נפתח השרשור קיימת כמעט אצל כל הסוחרים הגדולים והיא אמנם מעצבנת אך אינה מנוגדת לחוק.

אגב גם מקומות אחרים גדולים מפרסמים רכבים במחיר החל מ-X כאשר הרכב במחיר X נמכר עוד שהמבצע התחיל, והרכבים האחרים מאותו דגם הנמצאים במלאי - הרבה יותר.

כל עוד אין עבירה על החוק - זה אולי מעצבן ומרגיז - אך לא מנוגד לחוק.

אני (ואני מעריך שגם רבים אחרים) לוקחים את כל הפרסומים בערבון מוגבל ומתקשרים לפני שבאים לבדוק מה קיים ומה וירטואלי.

אישית נראה שהנושא מוצה ונסחט עד תום - ויותר מכך.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזכותם של מחסני חשמל בכל הפרסומות בעיתון הם כותבים אפילו את הכמות המינימילית של המוצרים שהם מתכוונים למכור

תרגיל פירסום אמריקאי, אין שום קשר בין הכמות הכתובה ובין המצאי במחסנים.

מטרת כתיבת הכמות (הקטנה בכוונה) היא להלחיץ את הרוכש הפוטנציאלי ש"הנה,הנה, עוד שניה נגמר המלאי".

במחשבה שניה, מדובר בהטעיית הצרכנים, הצילו, הצילו, תופעה נלוזה ע"י מחסני חשמל!!

בא נילחם בהם, שלחו לי 50 ש"ח, תתפקדו למפלגת רק"ח ואני פותר לכם את התופעה הנלוזה והעלובה!

(ותודה לחברת מחסני חשמל על המערכת קולנוע ביתי שתרמו לי ולמפלגת רק"ח על שלל נערות ליווי המוסלמיות שהם שולחים לי עבור כתיבת שורות אלא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרגיל פירסום אמריקאי, אין שום קשר בין הכמות הכתובה ובין המצאי במחסנים.

מטרת כתיבת הכמות (הקטנה בכוונה) היא להלחיץ את הרוכש הפוטנציאלי ש"הנה,הנה, עוד שניה נגמר המלאי".

במחשבה שניה, מדובר בהטעיית הצרכנים, הצילו, הצילו, תופעה נלוזה ע"י מחסני חשמל!!

בא נילחם בהם, שלחו לי 50 ש"ח, תתפקדו למפלגת רק"ח ואני פותר לכם את התופעה הנלוזה והעלובה!

(ותודה לחברת מחסני חשמל על המערכת קולנוע ביתי שתרמו לי ולמפלגת רק"ח על שלל נערות ליווי המוסלמיות שהם שולחים לי עבור כתיבת שורות אלא)

תגובתך עצובה ומעידה על התנהלות של "אני ואפסי עוד". אם אינך מעוניין לתרום - שב בצד ותן לאחרים לנהל מאבק צרכנים שנוגע באנשים רבים.

לא סתם צברו השרשורים הללו מעל 18 אלף צפיות עד עתה.

חוצמזה, לא נאמר שיימחקו תגובות שאינן קשורות לעניין? נראה לי שהתגובה שלך עומדת בקריטריון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוצמזה, לא נאמר שיימחקו תגובות שאינן קשורות לעניין? נראה לי שהתגובה שלך עומדת בקריטריון.

על מה אתה בכלל מדבר? כל השרשור הזה מאמצע העמוד השני והלאה הוא בכלל לא לעניין!

כן הוריד את המיטו, לא הורידו את המיטו? משעמם לכם בחיים?

דרך אגב, אם כבר התקרצצות ילדותית, מה עם סגנית שר התמ"ת שהבטחת את התערבותה כבר לפני שבוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה אתה בכלל מדבר? כל השרשור הזה מאמצע העמוד השני והלאה הוא בכלל לא לעניין!

כן הוריד את המיטו, לא הורידו את המיטו? משעמם לכם בחיים?

דרך אגב, אם כבר התקרצצות ילדותית, מה עם סגנית שר התמ"ת שהבטחת את התערבותה כבר לפני שבוע?

כשיהיה לי מה לעדכן בנוגע להתערבות משרד התמ"ת, אעדכן. כרגע אין.

לגבי המיטו - זה מה שעניין את האדם שעקב אחריה בזמן אמת והוא עוקב אחריה כרגע. זכותו.

הרי המודעות האלה הן מה שהביא לשרשור הזה מלכתחילה.

אני מניח שאם היו מוחקים שבוע שעבר את כל המודעות הסיפור הזה היה מת כבר.

בחרו לא לעשות את זה, אז השרשור עדיין חי ואנשים עוקבים בו אחרי מודעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיהיה לי מה לעדכן בנוגע להתערבות משרד התמ"ת, אעדכן. כרגע אין.

אני מקווה שתעדכן את הפורום גם אם התשובה תהיה שהיא החליטה לא להתערב/לגלגל הטיפול לגורם אחר וכיו"ב.

כך כולם ידעו מה עושה מי שכבר אוחז במשרה כלשהי וכיצד הוא דואג לציבור בין שהם בוחריו ובין שלא. שהרי לציבור צריך לדאוג באופן אובייקטיבי.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...