Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תופעה נלוזה ע"י חברת טרייד מוביל- מאות מודעות פיקטיביות באתר YAD2

drsubaru
שימו לב! השרשור הזה בן 988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלומי - מצאת דרך להריץ מהר את כמות ההודעות שלך בפורום... שחזור אהה... :lol::lol::lol:

ישה - אם טרידמוביל טעו, לפחות שיודו בצורה מפורשת ולא עקיפה ע"י מישהי שרשומה בפורום. שיפעלו לתיקון העוולה וידאגו שהיא לא תחזור - זה לא קרה ולא נראה שזה קורה עכשיו. כמה שבועות צריך כדי להסיר מודעות?

ההתנהלות הכי מקוממת שלהם לדעתי, וכבר כתבתי על זה בשרשור (לא יודע אם זה שוחזר), זה הביריונות בתגובה שלהם ובאיומים של עורך דין על פותח השירשור. כמו שכתבתי בעבר "ביריונות פיננסית". ומאיפה הכסף שמאכיל את ה"ביריון הפיננסי"? מאנשים כמותנו שנפגעו מהם והגיעו למגרשים באמתלת שווא על רכבים שקשה למצוא ובעצם בפועל לא קיימים.

ד"ר סובארו ושלומי: אני מציע להכריז שביום שהמודעה הפקטיבית האחרונה של טריידמוביל תוסר, השרשור ינעל ויוסתר. ההתנהלות מול גורמים ממשלתים יכולה להמשיך או לא בהתאם לשיקולכם. לדעתי זאת פשרה הוגנת שמטיבה עם הצרכנים ועם טריידמוביל.

שבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי - מצאת דרך להריץ מהר את כמות ההודעות שלך בפורום... שחזור אהה... :lol::lol::lol:

ישה - אם טרידמוביל טעו, לפחות שיודו בצורה מפורשת ולא עקיפה ע"י מישהי שרשומה בפורום. שיפעלו לתיקון העוולה וידאגו שהיא לא תחזור - זה לא קרה ולא נראה שזה קורה עכשיו. כמה שבועות צריך כדי להסיר מודעות?

ההתנהלות הכי מקוממת שלהם לדעתי, וכבר כתבתי על זה בשרשור (לא יודע אם זה שוחזר), זה הביריונות בתגובה שלהם ובאיומים של עורך דין על פותח השירשור. כמו שכתבתי בעבר "ביריונות פיננסית". ומאיפה הכסף שמאכיל את ה"ביריון הפיננסי"? מאנשים כמותנו שנפגעו מהם והגיעו למגרשים באמתלת שווא על רכבים שקשה למצוא ובעצם בפועל לא קיימים.

ד"ר סובארו ושלומי: אני מציע להכריז שביום שהמודעה הפקטיבית האחרונה של טריידמוביל תוסר, השרשור ינעל ויוסתר. ההתנהלות מול גורמים ממשלתים יכולה להמשיך או לא בהתאם לשיקולכם. לדעתי זאת פשרה הוגנת שמטיבה עם הצרכנים ועם טריידמוביל.

שבת שלום

בגלל השיחזור ניתן רק להעתיק את ההודעה ולא לצטט אותה

כאמור התקלה היא באחריותנו ועל כך אנו מתנצלים מעומק הלב.

לסיום, אנחנו פה (בקארספורום) על מנת לשמוע מה חושבים עלינו, במידת הצורך לקבל ביקורת, והחשוב ביותר, לטפל בבעיות ולתת שרות לקהילת קארספורום ובכלל.

בכבוד רב

הנהלת טרייד מוביל בע"מ

אז ההודעה היא של הנהלת טריידמוביל אבל....

עד עכשיו לא נעשה שינוי במודעות שלהם ביד 2 ועל כך אני מלין כמוך וכפי שכתבתי מספר פעמים . אני עוקב כמו עמיקם אחרי המיטו 2006.

אבל התנצלות הייתה , ערכה כנראה שווה כקליפת השום.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, וזה מרגיז מאוד, ומעיד יותר מכל שההתנצלות אינה שווה את הביטים בהם נשלחה לאתר.

מילא, אם סמדר היתה מתנצלת ונעלמת מהפורום, היינו יכולים עוד להניח שהיא עסוקה עכשיו במיון מאות מודעות ביד 2 ובסידור הבלאגן ולכן איננה פנויה להמשיך ולהגיב בשרשור הזה.:roll:

אבל מצב בו:

החברה מתנצלת (תוך העברת האחריות לצד שלישי)

המודעות הפיקטיביות(קרי התופעה בגינה היא התנצלה) ממשיכות להתפרסם/להתעדכן.

נציגת החברה נעדרת מהשרשור הזה, אבל מוצאת פנאי לייעץ לאחרים בשרשורים איזוטריים.

מעיד כי התנצלות החברה היתה מהפה לחוץ וכי כוונתה למסמס את התהליך.

לחן פרחי - כמי שמתח ביקורת על פותח השרשור ורמז שהוא טרחן - איך אתה מפרש את התנהלות החברה :?

drsubaru - בהצלחה (בפעם השלישית!), העם איתך!

שי

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובנתיים, בעוד אנו ממתינים למחיקת ההודעת המיותרות מאתר יד 2, סמדי שלנו נותנת בראש בשרשורים אחרים... :lol:

שלא תשלח אלייך את הביריונים הפיננסים אחרי התגובה והקישור שנתת שם :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחן פרחי - כמי שמתח ביקורת על פותח השרשור ורמז שהוא טרחן - איך אתה מפרש את התנהלות החברה :?

הן טרייד מוביל והן ההתנהלות שלה מעניינים את הסבתא שלי תנצב"א.

המחאה האפקטיבית היחידה היא פשוט לא לקנות מהם מכוניות.

הכי פשוט בעולם.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני במשחזרים :lol:

מאחר וההודעה שלי לא שוחזרה , כנראה היא הייתה מתוקה ודביקה ..

עד שאני מפרגן לחברה כל שהיא , לא מעלים את זה .

בשביל האיזון - לדעתי חברי הפורום יודעים לדרוש תשובות קשות מהתנהלות לא נאותה , של גורמים בענף הרכב .

אבל - מנגד אנו יודעים גם לפרגן לטובים .

לכן בהודעה הקודמת שלי , לא אהבתי את התנהלות טרייד מוביל - אשר מנסה למשוך לקוחות במצג שווא לסניפיה .

ולא מתחשבת בהוצאות הכספיות דלק טלפונים זמן ועוגמת נפש , אשר משלמים מחפשי הרכב המוטעים .

מנגד - פירגנתי ל דן רכב AVIS - במיוחד לסניף מערב ראשון - על שרות אמינות ואמת בפירסום .

אייל .

נ - זה הכוח שלנו , לכן החוכמה להשתמש בו בחוכמה .

האתר הנ"ל , עצם הדיונים המתנהלים בו ורמת הדיון היא המייחדת את קארספורום

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שגם תגובתי שוחזרה, אך בכל זאת לא תזיק עוד דעה.

רציתי לקנות רכב שני, טרייד מוביל היה אצלי האפשרות הכי ראשונה, הכי אמינה, וכנראה הכי זולה וטובה.

אך מה שקראתי פה, היא נמחקה אצלי. קרובי משפחה שרצו לקנות רכב קיבלו איקס גדול על החברה הזאת.

במקום עשינו אחלה קניה באוטודיל, של 3 מכוניות. גם קיבלנו מחיר, גם הם מצאו לקוחות קבועים, וכולנו מרוצים.

וההמלצה החריפה שלי היא לא להתקרב אליהם! כל מי שאני יכיר, ימצא, וידע שמעוניין ברכב, אני יעשה הכל שלא יקנה מהם!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הן טרייד מוביל והן ההתנהלות שלה מעניינים את הסבתא שלי תנצב"א.

המחאה האפקטיבית היחידה היא פשוט לא לקנות מהם מכוניות.

הכי פשוט בעולם.

למה לא לקנות מהם מכונית ? רק כדי להעניש אותם ?

אם נכנסתי ומצאתי אוטו שמתאים לי , אז אני צריך להמשיך לחפש ולהעניש את עצמי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא לקנות מהם??

בתור התחלה, אתה מעודד את ההתנהגות הזאת שלהם ומממן חברה שמשתמשת בשיטות לא אתיות מול לקוחות פוטנציאלים, לי מה שראיתי פה הספיק לי אישית בשביל להבין שהם אצלי מחוקים.

מעבר לכך, ברגע שאנשים בארץ יתחילו להסתכל על התמונה בצורה רחבה יותר ויבינו שלא הכל מתחיל ונגמר באינטרס האישי ובמחיר הזול ביותר שאפשר להשיג (בלי להתחשב מול מי אתה עושה עסקים ומה זה אומר לגבי בעיות עתידיות אם כאלה יצוצו), אולי החברות יתחילו להבין אתיקה בסיסית וכבוד ללקוח מהו.

ולסיום השרת של קארספורום עמוס ממילא, וחבל מראש על הנפח של השרשור שתפתח כשחלילה תגלה שזה לא הדבר היחידי שהחברה עושה שהוא לא 100% ישר - כי כמו שכבר הסבירו פה, הדג מסריח מהראש וזה מראה על התנהלות של חברה.

סופ"ש נעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למסעדת "בת האיכר" בנתניה תיכנסו? ואם האוכל טעים? לא נכנסים כדי לא לתרום למשפחות הפשע.

כנ"ל לגבי כל עסק / חברה שגורמת נזק במכוון לאנשים. גם זו שהיא נושא השרשור. אם אתה תיכנס ותקנה שם, יהיה להם כסף למשוך לשם את החבר שלך ע"י מודעה פקטיבית ולמכור לו רכב שהוא לא רצה.

זה למה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא תשלח אלייך את הביריונים הפיננסים אחרי התגובה והקישור שנתת שם :lol:

זה לא ייקרה, אין שום מניעה חוקית להפנות את שימת הלב למידע רלוונטי.

אגב, להערכתי אפילו בטרייד-מוביל כבר מבינים את עומק הבור שהם כרו לעצמם ברגע שהם פנו ל"חברי המלומדים" ( :lol: ), כל העובדות תומכות בטענות שנרשמו בשרשור, אין כאן שום לשון הרע ונסיון ההפחדה שלהם רק יצר כנגדם אנטיגוניזם אדיר, כמו גם שהוא מונע מהשרשור לגווע וללכת בדרך כל שירשור...

זרעו רוח - קצרו סופה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי קצת נסחבנו. הלווי אילו פירסום מודעות פיקטיביות הייתה הבעיה החמורה ביותר בענף. אולי מישהו הצליח למגר את הנגע של זיופי הקילומטרז'? אולי מכוני בדיקה הפסיקו לשתף פעולה עם סוחרים בביצוע עברות רכוש כנגד רוכשים תמימים? אולי חברות הביטוח הפסיקו להחזיר את רכבי טוטל לוסט לכבישים?

חברה... שוק יד 2 הישראלי חולה, חולה מאוד בהעדר כל פיקוח מצד הרשויות וגורמי האכיפה. אם וכאשר תתפס החברה שבכותרת באחד המעשים הפליליים אשר כ"כ נפוצים בענף, אז אולי יהיה שווה לפתוח דיון ממצה. אחרת לדעתי עם כל הכבוד העניין לא שווה עשרות דפי פורום דפים ואלפי צפיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא ייקרה, אין שום מניעה חוקית להפנות את שימת הלב למידע רלוונטי.

אגב, להערכתי אפילו בטרייד-מוביל כבר מבינים את עומק הבור שהם כרו לעצמם ברגע שהם פנו ל"חברי המלומדים" ( :lol: ), כל העובדות תומכות בטענות שנרשמו בשרשור, אין כאן שום לשון הרע ונסיון ההפחדה שלהם רק יצר כנגדם אנטיגוניזם אדיר, כמו גם שהוא מונע מהשרשור לגווע וללכת בדרך כל שירשור...

זרעו רוח - קצרו סופה...

בדקתי את השרשור מספר פעמים . דעת דורקי כדעתי , ודעתי כדעתו , שווה בדיקה נוספת .:lol:

ואכן איזה סופה הייתה כאן השבוע.

לדעתי קצת נסחבנו. הלווי אילו פירסום מודעות פיקטיביות הייתה הבעיה החמורה ביותר בענף. אולי מישהו הצליח למגר את הנגע של זיופי הקילומטרז'? אולי מכוני בדיקה הפסיקו לשתף פעולה עם סוחרים בביצוע עברות רכוש כנגד רוכשים תמימים? אולי חברות הביטוח הפסיקו להחזיר את רכבי טוטל לוסט לכבישים?

חברה... שוק יד 2 בישראלי חולה, חולה מאוד בהעדר כל פיקוח מצד הרשויות וגורמי האכיפה. אם וכאשר תתפס החברה שבכותרת באחד המעשים הפליליים אשר כ"כ נפוצים בענף, אז אולי יהיה שווה לפתוח דיון ממצה. אחרת לדעתי עם כל הכבוד העניין לא שווה עשרות דפי פורום דפים ואלפי צפיות.

א.פ

אתה לא חייב להיכנס ואפילו לא להגיב אם לדעתך זה מיותר .

אני לפחות לא אכעס ולא ארשום לך חיסור על כך.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...