Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורת לחץ שמן דולקת לסרוגין - וולוו 850

Motherfucker
שימו לב! השרשור הזה בן 5012 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום יש לי וולוו 850 GLT טורבו מנוע 2300 שנת 95

קניתי את האוטו לפני שבועיים עשיתי לו בדיקה והכל היה טוב הכל עבד באוטו

מזגן מקרר טוב האוטו נסע מעולה מניע חלק היה שקט

לפני כמה ימים נדלקה לי המנורה של השמן אם האוטו היה מונע ועומד.. בזמן נסיעה הנורה הייתה נכבית.

ואחרי כמה זמן היה עולה עשן מסתבר שהיתה נזילה מהמדיד ישר על האגזוז והלכתי למוסך סידרתי את זה

הבעיה היא שמאז שזה קרה באו מלא בעיות האוטו ממש בקושי מניע ממש קשה להניע כאילו הסטרטר גמור המזגן בקושי מקרר

ומוציא ריח של בנזין וגם הטורים ממש נמוכים עם מזגן דלוק וגם המנוע מצלצל ומוציא שריקות כאלה ועדין אחרי הרבה זמן שהאוטו מונע עוד פעם נדלקת לי הנורת שמן..

אני ראיתי שיש פה הרבה חבר'ה שמבינים יותר מרוב מהמוסכניקים שיש איפה שאני גר ואני כבר לא יודע מה לעשות אז באמת אם מישהו יוכלל עזור אני יעריך מאוד!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשנורת שמן נדלקת אסור בשום פנים ואופן להתניע את הרכב! ייתכן שמשאבת השמן לא תקינה ואתה הורס את המנוע.

אל תיסע באותו גרור אותו למוסך.

כתוב את אזור מגוריך ויוכלו להמליץ לך על מוסך טוב.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנורה לא נדלקת כל הזמן, שהאוטו קר הוא נוסע רגיל כאילו כלום הנורה מתחיל להבהב טיפה ולהדלק שהאוטו עומד אבל רק כשהאוטו חם שזה אחרי איזה שעה של נסיעה,

לפני שטיפלו בזה במוסך היא הייתה נדלקת והיה מתחיל להשרף שמן כבר אחרי 10 דקות

אה ואני גר באילת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה להיות זה שמבאס אבל לפי מה שאתה כותב... תכין את הארנק, המנוע מחזיר נשמתו לבורא.

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שכמו שכתב קודמי, נשמע שהמנוע בסוף ימיו...

לדעתי בגלל הנזילה מהמדיד, נוצר חוסר שמן, ועקב המשך שימוש,

המנוע פשוט נגמר.

מקווה שזה לא זה, אבל רק במוסך מקצועי יוכלו להגיד לך מה הבעיה באמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע וגיר הוחלפו לחדשים לפני שנה וחצי, וגם לפני שהמשכתי לסוע ככה שאלתי בשני מוסכים ואמרו לי כל עוד המנורה של השמן לא נדלקת בזמן נסיעה אני יכול להמשיך לסוע כרגיל המנוע חדש יחסית קשה לי להאמין הוא עוד מעט נגמר כמו שאתם אומרים, וגם לא הייתי עם חוסר שמן כשהייתה לי הנזילה הוספתי שמן כל יום.. אבל אין פה מישהו המתמצא ברכבים כאלה? למה זה אוטו שלא כל אחד יודע להתעסק איתו וזאת בעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, זה שהם הוחלפו, לא אומר שהם לא יכולים להתקלקל.

יכול להיות שהיה חוסר שמן, ואולי לא. יכול להיות שמשאבת שמן מקולקלת, וזה

מה שיצר את הבעיה.

כמו שאתה מתאר, זה לא נשמע טוב, אבל לדעתי רק מוסך מקצועי יוכל לתת לך מענה,

ולמצוא מה הבעיה. יכולות להיות הרבה סיבות לתופעות שאתה מתאר.

המלצה שלי, חפש מוסך טוב ואמין, שמתמחה ברכב שלך, וגרור את הרכב אליו.

אל תנסה להיות חוכמולוג, כי בד"כ זה יעלה לך ביוקר.

ובהצלחה כמובן. נשמח אם תעדכן מה קרה בסוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות תקלה פשוטה של יוניט לחץ שמן או חמור מכך, קיימת תקלת מנוע מהותית. עזוב את המומחים של הפורום וגש למוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי במוסך מורשה של וולו פה באילת ולמרות שהוא מורשה זה מוסך די חאפר שלא נראה לי שאני חוזר לשם..

אבל הם סידרו את הנזילה והנורת שמן לא נדלקת יותר פשוט מה שמוזר שמאז שזה קרה דברים ממשיכים לההרס אחד אחרי השני וקניתי לפני שבועיים את האוטו עשיתי לו בדיקה כמו שצריך והכל יצא פיקס ממש מוזר מה שקורה..

הם לא הצליחו גם לסדר את הבעיה שממש קשה להניע לוקח די הרבה זמן וגם מאז שהחזרתי את האוטו משם פתאום הצליל של האזעקה לא עובד לי לא יודע מה לעשות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5012 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...