Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו'ח על חסרון השלט של נהג חדש

gkeeper
שימו לב! השרשור הזה בן 7362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבר שלי נעצר היום על ידי שניי שוטרים (שדפקו לנו את הרונדו) לבדיקת רשיונות

אחרי שהציצו ברישיון והציצו באוטו שמו לב שאין לו שלט של נהג חדש!

שאלו אותו איפה השלט הוא ענה "לא יודע"

ואחרי חיפוש קל מצאנו אותו בתא מטען

כמובן שחבר שלי קיבל קנס...!

של 250 ש"ח

השאלה שלי היא

הקנס על חסרון של שלט נהג חדש הוא רק מאה שקל לא?

והשאלה השניה היא

אם הקנס הוא באמת רק 100 שקל

יש אפשרות לערער ולבטל את הקנס

כבר עשיתי כמה חיפושים ולא מצאתי...

תודה לעונים

מתן

נא ליישר קו עם כללי החתימה באתר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק עם חוסר האחריות!!!

אני פשוט לא מבין... לשים שלט נהג חדש זו לא טירחה, לוודא שהוא שם כשנכנסים לאוטו זו גם לא טירחה גדולה.

לא חבל על 250 ש"ח (וגם 100 זה סכום לא מבוטל) ??? כל זה בגלל שלט של נהג חדש ?

כל הסיפור - סה"כ לשים שלט.

השלב הבא - נתפס בלי חגורה - "לא שמתי לב שלא שמתי חגורה"

כשאתם נכנסים לרכב אתם לוקחים עליכם אחריות ענקית.

ואם חוסר האחריות מתבטא כבר בלא לשים (או לא לוודא) שלט נהג חדש, אני לא רוצה לחשוב מה הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כל כך כבד עלייך לשים את השלט תעשה מה שאני עשיתי

שמתי אותו פעם ואחת ואחרי שבוע הוא נפל על תא המטען מאז הוא תמיד שמה עכשיו אם שוטר עוצר אותך פשוט תגיד לו נכנסת לבור והשלט נפל.

אבל עדיף לשים את השלט ולא להסתבך

ניסן אלמרה 01' 1800

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שאלה דומה

בחצי שנה האחרונה אני נוהג עם שלט "טייס חדש"

אם יעצור אותי שוטר זה ד"וח או שהוא רואה חדש ולא ממש אכפת לא מה רשום,כי לדעתי השלט מיודע לנהגים הסובבים שידעו,ופה הם רואים שלט שצהוב שרואים חדש ולא ממש מתעמקים מה רשום...בכל זאת יש לי שליט נהג חדש מאחורי לסירוגין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע של לא לשים שלט נהג חדש הופך לקטע של "כבוד" אצל נהגים צעירים.

אם אני לא אשים שלט אז זה יהפוך אותי לנהג טוב יותר ? אז יתייחסו אליי אחרת ?

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורה שאתה מנקה את האוטו או נכנס איתו לשטח (ג'יפ כמובן) והשלט נופל והשוטרים באמת דופקים על זה.

ואין שום קשר ודימיון בין שלט נהג חדש וללא לשים חגורה.

שלט נהג חדש זה כולה שלט אזהרה, אפילו לא.

חגורה זה עניין של חיים!

כמו כן השוטרים שעוצרים תמיד מחפשים על מה לדפוק וזה באמת ככה, עוצר אותי שוטר בודק צמיגים פותח תא מטען מכסה מנוע, מחפש סמים מה לא!!!

זה מרגיז ומעצבן במיוחד שהוא אומר "אתה צריך לקבל דו''ח על משהו"

וזה קרה לא פעם אחת.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורה שאתה מנקה את האוטו או נכנס איתו לשטח (ג'יפ כמובן) והשלט נופל והשוטרים באמת דופקים על זה.

התשובה שלי אלייך היא :

תוודא לפני כל התחלת נסיעה שהוא אכן על החלון. אם ישנה בעיה והוא נופל, דאג לרכוש חדש בעלות של שקלים בודדים.

חישבו כלכלית. קנס יעלה לכם הרבה יותר.

לכל בעיה יש פתרון.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי לכל המתחסדים!

נראה אתכם שמים את השלט הזה כל תחילת נסיעה, ואז גם באמצע הנסיעה שזה נופל אז תעצרו רגע בצד ותשימו אותו בחזרה.

קודם שמדינת ישראל תדאג שהשלטים שנמכרים הם באיכות מספיק טובה כדי שיחזיקו יותר מ-10 דק' על השמשה ושלא ישאירו לעד חותם, וגם בעוד 15 שנה ידעו שהנהג ברכב זה למד נהיגה אצל "מוטי".

כשאני הייתי נהג חדש במכונית של אבי היה אפשר לתפוס את השלט באור של הברקס בחלון ותמיד נסעתי ברכב הזה עם שלט, אבל באוטו השני היה צריך להסתמך על הואקומים הטיפשיים האלה שלא החזיקו.

וכשעצרה אותי המשטרה אמרתי "נפל לי" והכול היה בסדר כי השלט היה על המדף מתחת לחלון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...