Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסרט עם קצת שטויות עם מכוניות פרארי...

MATAN206XT
שימו לב! השרשור הזה בן 7367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אומר מראש של תגידו שעתקתי את זה !!!

מישהו פירספ בפורום רשימה אם מאות קישוריל לסרטים !

אז אני בטוח שלא ישבתם לראות את כולם

אז זה סרט שאני ממש אהבתי אוטו פשוט חלום תראו ותבינו......

http://www.kethmer.dk/ferrari/video/ferrariday.mpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פששש יפה מאד הרבה זמן לא ראיתי סרט כזה עם כל כך הרבה פרארי :)

אתה מוזמן לפסטיבל פרארי בסיום כל עונה- כל שנה במסלול כלשהו אחר באיטליה.

כרטיס עולה סכום פעוט ביותר, ואתה תראה כ"כ הרבה פרארי(פלוס מיכאל שומאכר, רובנס בריצ'לו, לוקה בדואר, נשיא פרארי והלאה והלאה...) שיש מצב שתוכל להגיד שראית מספיק פרארי לכל החיים! :wink:

אני מדבר איתך על מאות פרארי, שבזמן שאתה הולך ברגל למסלול הן טסות לידך כאילו הן באמצע ראלי-סטייג'.

לירן.

Howard Walker, Autocar: That rumble you're feeling is Ferry Porsche turning in his grave

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת מדהים מה שקורה שם !! הורדתי עוד סרט פצצה על דוג וייםר אבל אני עכשיו לא זוכר את הקישור חבל !

יש לכם קישורים ישירים לסרטים טובים שאתם ראיתם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה קטנה....

כמה המכונית הכי יקרה של פרארי וכמה הכי פשוטה של פראירי תעלה בארץ ? כי אני חושב לקנות

( אל תתיחסו אני משכנע את עצמי שאני קונה רק הבעיה שגם אם יחלקו לי את זה ל 2500 תשלומים לא יהיה לי כסף... )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה קטנה....

כמה המכונית הכי יקרה של פרארי וכמה הכי פשוטה של פראירי תעלה בארץ ? כי אני חושב לקנות

( אל תתיחסו אני משכנע את עצמי שאני קונה רק הבעיה שגם אם יחלקו לי את זה ל 2500 תשלומים לא יהיה לי כסף... )

הכי יקרה - ENZO

הכי "זולה" (טחחח.. אלק זולה) - מודנה 360

את האנזו אתה לא יכול לקנות גם אם אתה רוצה..

המודנה עולה בסביבות ה230 אלף דולר (אם אני לא טועה) ולפי 230 אלף דולר - מחירה בארץ יהיה כ2.5-3 מליון שקל...

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי לרגע למכור את הבית של ההורים של ושל אחים שלי ולקנות את האוטו הזה !!!!!!!!!!!!!

3 מליון שקל לדגם הזול ????

כמה לעזעזל יעלה הדגם היקר??????

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו מה קורה לחברת הביטוח שעושה בדר"כ לפרארי במקרה של רעידת אדמה קטלנית שם? :?

בכל מקרה אני מאוכזב שכ"כ הרבה פרארים ולא רואים את הF50 GT שאני דוקא חושב שהיא הכי יקרה כי בלי מע"מ מ1997 היא עולה 1.8 מיליון דולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...