Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום שנתי- ה- 106 ואני ביחד שנה

חלי
שימו לב! השרשור הזה בן 7370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגזמתם. אני גם עורך חישובים כאלו, מכל הסיבות שהזכרתי. ובוודאי אי אפשר להאשים אותי בהפיכת המכונית למוצר צרכני ותו לא. אני אוהב את המכונית שלי ואוהב לנהוג, אבל אני גם חושב שבכלל לא מזיק לערוך בדיקת עלויות שנתית, ממגוון סיבות (שרובן הוזכרו כאן).

העליהום הזה של "מי שעושה כאלו סקירות הוא לא חובב רכב אמיתי/פתטי/כוכבי" - הוא באמת לא במקום.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא ,אבל תגיד לכוכבי שהוא יכול לבוא. הוא ניצח :(

אתה מצטט חבר טוב שלי שפרש מכאן.

הוא קרא לזה "חנניזם מוטורי".

סורי,יש כאן אחלה אנשים אבל זה מה נהיה.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגזמתם. אני גם עורך חישובים כאלו, מכל הסיבות שהזכרתי. ובוודאי אי אפשר להאשים אותי בהפיכת המכונית למוצר צרכני ותו לא. אני אוהב את המכונית שלי ואוהב לנהוג, אבל אני גם חושב שבכלל לא מזיק לערוך בדיקת עלויות שנתית, ממגוון סיבות (שרובן הוזכרו כאן).

העליהום הזה של "מי שעושה כאלו סקירות הוא לא חובב רכב אמיתי/פתטי/כוכבי" - הוא באמת לא במקום.

רוני

אז בוא ותסביר לי מה זה נותן לך ?

אתה נהנה לראות את זה בסוף השנה ?

זה נותן לך אינדיקציה מסויימת לשנה הבאה ?

אתה מצפה ומחכה להפתעה ?

עברתי על הת'רד שוב ואף אחד לא נתן סיבה מספיק טובה כדי לעשות את זה , חוץ מפיקנטריה , דכאונית כשלעצמה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב ... עצוב ...

כמה כסף רכב מיני משפחתי יכול לעלות לאחזקה ... וואווו ...

בערך השוותה את עלות הרכישה של הרכב .

מעניין כמה עולה אחזקה של צרפתייה עם יומרות ספורטיביות ... :roll:

אני לא עורך רישומים מסוג זה מכיוון שאני יודע שאם אני אראה אותם , או את הסכום בטוטל אני אמכור את האוטו באותה שנייה לראשון שיקח אותו .

:cry:

"...You CanT Make a Hoe a House Wife"

Dr. Dre , 2001

דוד גודלי , תעשה לי ילד פג !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני

אז בוא ותסביר לי מה זה נותן לך ? זה נותן לי תמונת מצב לגבי מוצר צריכה כלשהו שאני גם נהנה ממנו

אתה נהנה לראות את זה בסוף השנה ? כן

זה נותן לך אינדיקציה מסויימת לשנה הבאה ? כן - למרות שבשנה הראשונה לאחר קניית רכב יד שנייה העלות תמיד תהיה גבוהה [יישור קו קוראים לזה כאן]

אתה מצפה ומחכה להפתעה ? ברכב צרפתי כל יום שעובר בלי בעיות הוא הפתעה

עברתי על הת'רד שוב ואף אחד לא נתן סיבה מספיק טובה כדי לעשות את זה , חוץ מפיקנטריה , דכאונית כשלעצמה .

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בוא ותסביר לי מה זה נותן לך ?

אתה נהנה לראות את זה בסוף השנה ?

זה נותן לך אינדיקציה מסויימת לשנה הבאה ?

אתה מצפה ומחכה להפתעה ?

קודם כל - זה בהחלט נותן אינדיקציה. למה לא?

בנוסף, זה מאפשר מעקב מדויק אחר טיפולים, מחירים שלהם ותיעוד תאריכים של תיקונים. זה מאפשר גם לעקוב אחרי צריכת הדלק לאורך זמן, לדעת באיזה ק"מ היה הרכב בכל תקופת זמן. העלות השנתית הכוללת מאפשרת להעריך גם לשנים הבאות ונותנת לאנשים מבחוץ מושג על עלויות אחזקה של רכב כזה.

מה שנכון - אתה צודק שעלויות הסטריאו, ביטחוים, רישוי וסה"כ התשלומים על הדלק - הם לא שימושיים, מלבד העובדה שהם עוזרים לסכם עלות שנתית כוללת של אחזקת הרכב.

ודבר אחרון - מותר להיות גם קצת חנונים ולחשב עלויות. זה לא הופך אותי למישהו שפחות אוהב את האוטו שלו, ואני לא חושב שלהתעלם מהעלויות בשם ההנאה מנהיגה זה דבר נכון, במיוחד אם התקציב מוגבל. חוצמזה אני חנון גאה :p

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא - למה ?

הרי (אני מקווה כך) - אתה שלם עם ההחלטה לחיות עם הצרפתיה.

כולם יודעים שבד"כ היא תעלה יותר מיפנומטית מצוייה.

אבל אתה הרי לא יכול להימנע מהתיקונים האלה , כי ,כמו שאתה יודע ,צרפתיה לא מטופלת מענישה. BIG TIME.

הערך המוסף שלה בכלל לא מתבטא ברמת אמינות כזו או אחרת.

ה-BX שלי היא דוגמא מצויינת (לזה שאני לא בסדר , כן ? ) , הראלי זצ"ל של תומר , להבדיל (אין קשר אמיתי בין שתי המכוניות מלבד ארץ המוצא ,כן ?) , ה-205 של רז שמשירה חלקי דש בורד כאילו הסתיו עכשיו . אף אחת מהן לא מכונית שכדאי לחיות איתה.

אבל החיים עם כל צפרדע כזו הם מתוך בחירה - כ"א וסיבותיו וסטיותיו עימו .

אני לא מרגיש צורך לתת צידוק למה אני מחזיק את הגרוטאה הזו . כרגע , לצרכים ולרצונות שלי - זה מה שטוב. לא יהיה טוב - הלאה.

אבל בינתיים ? אז אני צריך לרוץ לטאבו כדי לרשום עוד משכנתא כל כמה חודשים , אז מה ?

כרגע היא ממלאת את תפקידה בסיפוק צרכיי המוטוריים. יכול להיות שבעוד שנה אקנה במקומה ויברטור וורוד.

גם הוא עולה המון לאחזקה (הבטריות ,הבטריות) , מרעיש ורועד - אבל אני נהנה , וזה מה שחשוב.

******גילוי נאות- הודעה זו נכתבה תחת השפעת אדי בנזין :twisted: *******

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל - אתה יודע, אפשר לקנות מטען לבטריות, ממליץ על GP2000, קצת יותר מ-100 ש"ח ויש לך 1000 הטענות חוזרות - זה כדאי!!

דבר שני - אין קשר לעובדה שאני שלם עם ההחלטה ולעובדה שבכל מקרה אוציא את הכסף - המעקב הוא לא כדי לקרוא ולהתבאס. יש לו יתרונות, וציינתי אותן בהודעה הקודמת.

אני נהנה, וזה באמת מה שחשוב, אבל אני גם משלם כסף, ואני רוצה לדעת כמה. מה רע בזה?

אני יכול לנחש שאילו היה לי המון כסף - לא הייתי מנהל מעקב, כנראה. אבל אז גם לא הייתה לי צרפתיה מתפרקת...

****** גילוי נאות - הודעה זו נכתבה תוך כדי גירבוץ מסיבי ******

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל - אתה יודע, אפשר לקנות מטען לבטריות, ממליץ על GP2000, קצת יותר מ-100 ש"ח ויש לך 1000 הטענות חוזרות - זה כדאי!!

****** גילוי נאות - הודעה זו נכתבה תוך כדי גירבוץ מסיבי ******

רוני

משני אלה אשר להסיק שהגילוי הנאות אצלך צריך להיות על השימוש בויברטור ,אז לא צריך לגרבץ :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד, אתה מנהל פורום מכובד או חאפר במסווה של בנאדם רציני? (זה אותו דבר, בעצם :p )

הודעה זו ננעלה, נפתחה, ננעלה, נפתחה שוב, ננעלה ואז התחיל לשעמם לי אז פתחתי אותה עוד פעם :p

וברצינות - למה אנחנו מנהלים ויכוח כזה בכלל? איש הישר בעיניו יעשה. אלו שזה מעניין אותם - סבבה. אלו שלא - גם סבבה. לא חייבים לקרוא.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד, אתה מנהל פורום מכובד או חאפר במסווה של בנאדם רציני? (זה אותו דבר, בעצם :p )

הודעה זו ננעלה, נפתחה, ננעלה, נפתחה שוב, ננעלה ואז התחיל לשעמם לי אז פתחתי אותה עוד פעם :p

וברצינות - למה אנחנו מנהלים ויכוח כזה בכלל?

רוני

א. אתה יושב במשרד משועמם.

ב. אני יושב במשרד משועמם.

ג. שנינו לא שמים לב שהגיע הזמן ללכת הביתה.

ד. הגיע הזמן שמישהו יותר רציני ינעל כבר את הדבר שהתפתח פה.

ה. כל התשובות נכונות.

******גילוי נאות - המשך לא יבוא :twisted: ************

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי להכנס לויכוח אם תשאלו את הגורו של הוצאות הרכב (משה קצין מחשב)

הוא יגיד לכם שנהוכ לחלק את הוצאות הרכב לשתים:

הוצאות קבועות (כאלה שלא תלויות בעובדה אם אתה נוסע ברכב)

ביטוח + טסט + החזר הון (האלטרנטיבה של הכסף) + ירידת ערך

הוצאות משתנות (הוצאות שתלויות בכמות השימוש ברכב)

דלק + תקונים + צמיגים וכדומה.

אם נדקדק בפרטים הוצאות של ישור קו + סטריאו וכאלה הייתי מכניס לעלות הראשונית של הרכב ( הרי אנחנו מורידים לבעל הרכב ממחיר המחירון אם צריך לתקן משהו, הלא כן ? )

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...