Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה רצינית לרכבי התצוגה של מרצדס

RX-7
שימו לב! השרשור הזה בן 7370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכונית המליונים עשתה תאונה עם SLK ביקום בארוע ההשקה של מרצדס זה מה שקורה שנותנים למשהו להתנסות על האוטו!! תאונה חזיתית.ועוד תאונה שהייתה שם של V12 אדומה דנדשה הלכה טוטאל לוס חחח נזק של 8 מליון שקל עלתה להם ההשקה :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מכונית המליונים עשתה תאונה עם SLK ביקום בארוע ההשקה של מרצדס זה מה שקורה שנותנים למשהו להתנסות על האוטו!! תאונה חזיתית.ועוד תאונה שהייתה שם של V12 אדומה דנדשה הלכה טוטאל לוס חחח נזק של 8 מליון שקל עלתה להם ההשקה :lol:

לאאאא....רציני? :bad-word:

תאונה רצינית?..מה הנזק למייבאך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:shock: הכוונה למאייבך?????

תגיד זה היה בישראל??? איפה?,מתי?,מה?,מו?...... תן פרטים.

i don't afraid to die ,i afraid to loss my freedom -Sokrates

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונית המליונים? אתה מתכוון למייבאך?

איזה באסה לחברת הביטוח שלהם...

הראל.

אתה מתכוון איזה באסה לכל לקוחות חברת הביטוח שלהם שיצטרכו לממן את ה8 מיליון עם הפוליסות שלהם... :?

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המייבך נכנסה ב-SLK, לא בצורה משמעותית - נזק לכנפיים בשתי המכוניות.

הסיפור הכואב הוא שה-CL600 נכנסה חזיתית בקליאו והנהגת שלה (של הקליאו) פונתה לבית החולים. היא תחלים, הקליאו ממש לא, וכנראה שגם הבנץ תשמש כמאגר חלקים הכי יקר שפורק אי פעם בארץ: 1,650,000 ש"ח...

חבר צוות פיברקלאב.

יש לכם שאלות בנושא רום כרמל, סוסיתא? מחפשים חלקים? נסו אותנו כאן. מבטיחים לנסות לעזור!

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=448875

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור הכואב הוא שה-CL600 נכנסה חזיתית בקליאו והנהגת שלה (של הקליאו) פונתה לבית החולים. היא תחלים, הקליאו ממש לא, וכנראה שגם הבנץ תשמש כמאגר חלקים הכי יקר שפורק אי פעם בארץ: 1,650,000 ש"ח...

נשמע לי כאילו זו ההשקה הכי "יקרה" שהיתה אי פעם בארץ...

:roll:

Fazer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי כאילו זו ההשקה הכי "יקרה" שהיתה אי פעם בארץ...

:roll:

Fazer

זו אולי התאונה הכי יקרה בארץ, לא הייתי קורא לזה השקה. למזלנו, לא עיתונאי השמיד את המכונית, אלא לקוח או מקורב של מרצדס. ביום העיתונאים, החזירו את המכוניות שלמות...

חבר צוות פיברקלאב.

יש לכם שאלות בנושא רום כרמל, סוסיתא? מחפשים חלקים? נסו אותנו כאן. מבטיחים לנסות לעזור!

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=448875

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה ששדיברו אתמול במוסך של ממרצדס עצמם (אתמול אבא שלי היה בטיפול עם אחת המוניות במוסך המרכזי של מרצדס בחיפה) והם כל הזמן דיברו על זה אתמול לפי מה שם דיברו היתה תאונה רק עם ה-SL 600 שמישהו לקח אותה לנסיעת מבחן ונכנס מתחת לאיזה גשר באיזור רשפון באיזה מישהו תאונה חזיתית כל האוטו הלך טוטאלוס.

על שאר המכוניות שכתבתם שהיתה תאונה לא יודע אם זה נכון , המייבאך אני חושב שמיהו לקח אותה להשכרה של 24 שעות זה כנאה המנכ"ל של אלביט (אני לא יודע מתי) אז יכול להיות שהיא לא היתה שם בכלל.

ודרך אגב לפני שראיתי פה את ההודעה כתבתי פה הודעה על זה:

http://www.carsforum.co.il/phpBB2/viewtopic.php?p=284487#284487

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול לתת פרטים יותר מדוייקים לגבי התאונה עם המרצדס והמייבאך???

כי יצא פה סלט אחד גדול,אני אפילו לא הבנתי איזה מכוניות היו בתאונה,מתי זה היה,איפה,???

(למישהו יש תמונות???)

i don't afraid to die ,i afraid to loss my freedom -Sokrates

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...