Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לגבי רכישת רכב קטן, חדש במאה אלף

e-r-a-n
שימו לב! השרשור הזה בן 5126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב,

אני נמצא לאחרונה בלבטים קשים מה לקחת.

אני מחפש רכב שיכנס לתקציב של מאה אלף, חדש, ידני..(צריך לגוון קצת)

תחילה הסתכלתי על הפיאט 500 כי זה רכב מקסים..אבל זה לא באמת רכב פרקטי.

הסתכלתי על הפולו החדשה - מפתה, בכל-זאת רכב איכותי - VW, אבל מגיע כמו רכב ליסינג כאשר אפילו הידיות והמראות בצבע פלסטיק. הרכב נראה לא רע מבפנים ומבחוץ יפה גם כן. אבל מבאס ש98K ואפילו הידיות לא בצבע הרכב.

לעומת זאת ראיתי את הפרסומות שיש על הסיאט איביזה ב 88K שמגיעה עם ים של איבזור..היה עליה אשכול שלם פה בפורום וזה מפתה מאוד. אבל..לא יודע, זה סיאט? הפרסומות עדיין באתר שלהם ככה שיתכן ועדיין ריאלי העסק הזה.

מבחינת מותג ההגיון הבריא אומר VW..ההרכב ואיכות החומרים בפנים וכו'

אבל הלב אומר איביזה..מגיעה עם כל האבזור שאפשר לחשוב עליו.

אני קצת נקרע באמצע בין סטיגמות ודעות קדומות.

אשמח לשמוע את דעתכם בעניין ההתלבטות שלי, כרגע אלו שני הרכבים שאני הכי מתלבט עליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חודש הבא מגיע לארץ דגם חדש של הסקודה פאביה עם מנוע 1.2TSI שיהיה זמין גם עם גיר ידני, שווה לחכות.

המחירים אמורים להשאר כמו שהן היו.

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלחו לי שאינני עורך - אני כותב מהפלאפון והכפתור לא עובד לי.

התלבטות נוספת שיש לי היא גם צריכת דלק.

כיום אני נוסע על גטס 1.6 אוטומט שעושה במקרה הטוב 1:8 בעיר.

אשמח לשמוע ממישהו שמכיר את הגרסה עליה אני נוסע לצורך השוואה מול הסיאט והפולו מבחינת נהיגה, כוח, ישיבה על הכביש ואיכות חומרים

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חודש הבא מגיע לארץ דגם חדש של הסקודה פאביה עם מנוע 1.2TSI שיהיה זמין גם עם גיר ידני, שווה לחכות.

המחירים אמורים להשאר כמו שהן היו.

תודה על ההמלצה, משיטוטים פה ראיתי שיש המלצות על הפאביה אך היא לא מוצאת חן בעיניי ולכן היא יורדת מהפרק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום סיבה שלא לקנות את האיביזה. איכות הגימור גבוהה לא פחות מאשר בפולו, מכללים מכניים זהים ומחיר שמתייחס לשם שינוי לירידת היורו. סבלנות יכולה להשתלם כשניתן יהיה לקבל את ה 1.2TSI אבל סביר שגם המחיר יהיה אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום סיבה שלא לקנות את האיביזה. איכות הגימור גבוהה לא פחות מאשר בפולו, מכללים מכניים זהים ומחיר שמתייחס לשם שינוי לירידת היורו. סבלנות יכולה להשתלם כשניתן יהיה לקבל את ה 1.2TSI אבל סביר שגם המחיר יהיה אחר.

במה אתה מתכוון שיש להם מכלולים זהים? אילו מכלולים בדיוק?

מתי אמורה להגיע ה׳ 1.2? הרי בינתיים אני גם סופג ירידת ערך לגטס.. השאלה אם יהיה שווה להמתין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקומך הייתי הולך על האיביזה.

פשוט עסקה מצויינת ותפורנ לצרכים שלך.

אנחנו במשפחה רכשנו 3 סיאט חדשות ב5 שנים האחרונות.

המותג הזה נקנה במחיר זול יותר ונמכר במחיר זול יותר- הכל יחסי.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...