Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכוניות נוחות (בעצם אני שואל על נוחות המושבים ברכבים שונים יחסית לרכבים צרפתיים)

chariker1
שימו לב! השרשור הזה בן 5138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מיקי, הוא ניראה לי איזה סוכן שעובד במזדה. ממש רואים כמה שהוא מבין

ממש לא. בשביל חמשת הלקוחות הפרטיים שקנו מזדה3 לא צריך סוכן. :wink:

לשאלתך: יש הרבה כסאות נוחים במכוניות כאלה ואחרות ולאו דווקא צרפתיות, כסאות נוחים זה לא דבר שקשה למצוא.

רוב המכוניות של קבוצת VW מצוידות בכסאות נוחים מאוד!

ברור שיש אקזמפלרים יוצאי דופן כמו מזדה3 (כנראה שמזדה מייצרים כסאות בשיתוף עם "כתר").

PEUGEOT 205 XR 1992

חבר במועדון רנו 4 הישראלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מכיוון שמחקו לי את התגובה הקודמת שלי אז אני יחזור על מה שרשמתי,אתה פשוט קשקשן ליגת על.

רכבים יותר נוחים מהצרפתיות.מה המזדה?? יש לה נסיעה של קרש גיהוץ עם גלגלים..

על"הנוחות" שאתה מדבר תצטרך לשלם ביוקר,לשרוף תזמן על מוסכים וירידת ערך גבוהה.

ובקשר לנוחות במאזדה הייתי אומר שאתה מגזים בטירוף "יש לה נסיעה של קרש גיהוץ עם גלגלים",

לא כזאת גרועה כמו שאתה מתאר,לי אישית די נוח.

SUZUKI JIMNY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוחות זה עניין מאוד, מאוד אינדבדואלי.

אני יכול להעיד על עצמי שאני חובב את הנוחות האמריקאית (בעיקר הישנה, אבל עדיין) הבאה לידי ביטוי במתלים סופר-רכים,

מושבים אשר יכולים לתפקד גם כספה בסלון ביתי ושאר ירקות.

(אגב, תחושת ה'ריחוף' אשר רבים אוהבים נמצאת אצל לא מעט נהגים כבלתי נסבלת.)

בברכה,

יונתן.

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתב meir240:

תתעורר, זה לא מה שהיה לפני 20שנה.

PEUGEOT 205 XR 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובקשר לנוחות במאזדה הייתי אומר שאתה מגזים בטירוף "יש לה נסיעה של קרש גיהוץ עם גלגלים",

לא כזאת גרועה כמו שאתה מתאר,לי אישית די נוח.

אצלנו בחניה יש 308 חדשה, מאזדה 3 ספיריט (2000) והייתה בבעלותי FR 2008.

מכל הרכבים הכי נוחה זו הפג'ו ואני לא היחיד שאומר כך, לאחר שמכרתי את הסיאט ועברתי לפג'ו (כן אני יודע זה לא באותה קבוצה ספורט מול משפחתית אבל היו לי השיקולים) יוצא מצב שאם אני חוזר הבייתה ברגע שאני בא להחנות את הרכב אבי לוקח את הרכב שלי ומשאיר את שלו בעקבות הנוחות נסיעה. אז אולי לא צריך להגזים עם "נסיעה של קרש גיהוץ" אבל בעקבות המתלים המוקשחים מרגישים כל חריץ בכביש עם המאזדה ועם הפג'ו אני אומנם לא משייט כמו איזה קרוזר אמריקאי אבל הנוחות נסיעה וספיגת המהמורות מצויינת.

אני מעדיף את המאזדה כשמדובר בזמינות כוח, אבל בנוחות אני מעדיף את ה308 שלי.

נקודה נוספת - תתקדם לשנות ה2000, לא מוסכים ולא נעליים. היום אפילו רנו לא רואה מוסך :wink:

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פה המשפט שלי לא תופס, צרפתיות עדיין נשואות לגרר(גם כשהן שנת 2010) :-(

וכמה מזדות רואים על גרר? מה זה קשור בכלל?

כשנפרדנו "בצער" בשנת 2005 מהמזדה3 ליסינג לטובת ה307SW הגיע גרר לקחת אותה. כי היא לא יכלה לנסוע בכוחות עצמה?

אתה פשוט הזוי. רואים בחיים לא החזקת רכב צרפתי ראוי לשמו. ומדוע אתה לא נטפל לפיאט או לנצ'יה (סתם דוגמא)?

ובלי קשר, לאחרונה שומעים על יותר ויותר מזדה3 2.0 ששפכו את המנוע שלהם בתרם עת.

יש לך בכלל מושג כמה פעמים ביקרנו עם המזדות שהיו ויש לנו במוסכים כאלה ואחרים?

PEUGEOT 205 XR 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמה מזדות רואים על גרר? מה זה קשור בכלל?

כשנפרדנו "בצער" בשנת 2005 מהמזדה3 ליסינג לטובת ה307SW הגיע גרר לקחת אותה. כי היא לא יכלה לנסוע בכוחות עצמה?

אתה פשוט הזוי. רואים בחיים לא החזקת רכב צרפתי ראוי לשמו. ומדוע אתה לא נטפל לפיאט או לנצ'יה (סתם דוגמא)?

ובלי קשר, לאחרונה שומעים על יותר ויותר מזדה3 2.0 ששפכו את המנוע שלהם בתרם עת. האם מזדה לא רואה מוסך?

''לאחרונה שומעים על יותר ויותר מזדה3 2.0 ששפכו את המנוע שלהם בתרם עת''

לאחרונה שומעים שאני יוצא עם בר רפאלי. מה תגיד על זה?

בקשר לאמינות אין לך בכלל מה להשוות מאזדה לסיטרואן ורנו, אפילו הם מודים בזה ומקווים להיות אמינים, יפים, ומוצלחים כמו היפניות.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3830150,00.html

אז אני מבקש ממך, אל תדבר שטויות אם אף פעם לא נהגת במאזדה(וכן, אני לא מאמין לך שהיתה לך מאזדה)

אגב אני לא בעד שום חברה, כל רכב שנוח לי ומתאים לי-יהיה שלי. והייתי רוצה דווקא איזו פיאט 500 קטנה.

היחידי שנטפל פה זה אתה וחבריך שכל שרשור משמיצים את מאזדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מאמינות (וגם זה יחסי) מה יש במזדה?

זה אוטו גרוע אפילו בקנ"מ יפני! הונדה סיביק, טויוטה קורולה וסובארו אימפרזה הרבה יותר איכותיות ונעימות ממנה.

ואני ממש אבל ממש לא "צריך" שתאמין לי. יש לי הרבה חברים ומכרים כאן בפורום שיכולים לאמת כל מילה שאני אומר.

אני נוהג במזדה 2008 ומכיר את המגרעות והחסרונות שלה (ויש יותר מדי כאלה) בע"פ.

הדבר היחיד שטוב במזדה שלנו, זה פתח המילוי הזה, בצד ימין מאחור, החינמון...

PEUGEOT 205 XR 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

נקודה נוספת - תתקדם לשנות ה2000, לא מוסכים ולא נעליים. היום אפילו רנו לא רואה מוסך :wink:

עדיין בדעתי, לא אוהב מכוניות צרפתיות, לא רק שהן לא אמינות גם העיצוב החיצוני של הצרפתיות מכוער ברוב הדגמים.

עידן אני לא מדבר על צרפתייה חדשה מהסוכנות עם אחריות,כגון הפיגו' ה308 שלך,יש עדיין אחריות הכל טוב ויפה.

אני מדבר על רכבים ישנים יותר 4-5 שנים על הכביש.

התיקונים,הטיפולים והעלויות אחזקה יקרים יותר וגם מחיר הרכב לא שומר על עצמו,צונח במהירות.

בקיצור הרבה כאבי ראש מי צריך את זה :?.

SUZUKI JIMNY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מאמינות (וגם זה יחסי) מה יש במזדה?

זה אוטו גרוע אפילו בקנ"מ יפני! הונדה סיביק, טויוטה קורולה וסובארו אימפרזה הרבה יותר איכותיות ונעימות ממנה.

ואני ממש אבל ממש לא "צריך" שתאמין לי. יש לי הרבה חברים ומכרים כאן בפורום שיכולים לאמת כל מילה שאני אומר.

אני נוהג במזדה 2008 ומכיר את המגרעות והחסרונות שלה (ויש יותר מדי כאלה) בע"פ.

הדבר היחיד שטוב במזדה שלנו, זה פתח המילוי הזה, בצד ימין מאחור, החינמון...

בסדר, ''שכנעת אותי'' בגלל זה כל בוחני הרכב משבחים אותה והיא זוכה לא מעט פעמים במשפחתית הטובה ביותר בקטגוריה 1600.

אבל אם Citroën Visa אומר אחרת, ואני שיש לי את הרכב נהנה ממנו ומרגיש איתו טוב, נוח לי, הרכב לא רואה מוסך(אמיתי, לא מה שרנו מוכרים לנו)

אז כנראה אני עיוור, עכשיו תסלח לי אני רץ ללובינסקי לפני שהם יסגרו :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שלא צירפת כתבות שבהן בוחני כבר משבחים ומהללים את המכוניות הכ"כ לא מיוחדת בכלום הזאת...

הנה כמה גרוטאות שניצחו את המזדה במבחן...

http://www.motocar.co.il/test/723.aspx

http://www.motocar.co.il/test/398.aspx

PEUGEOT 205 XR 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שלא צירפת כתבות שבהן בוחני כבר משבחים ומהללים את המכוניות הכ"כ לא מיוחדת בכלום הזאת...

הנה כמה גרוטאות שניצחו את המזדה במבחן...

http://www.motocar.co.il/test/723.aspx

http://www.motocar.co.il/test/398.aspx

אני בכייף יכול להביא לך מבחנים שבהן המאזדה נבחרה מקום ראשון, אבל אני רואה שהראש שלך סגור אז תרשה לי לא להתאמץ.

תהנה מהצרפתיה שלך(מסור ד''ש לשלמה מהמוסך, שנים שלא ראיתי אותו)וכל טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אני רואה שהראש שלך סגור אז תרשה לי לא להתאמץ.

זה נקרא "מודעות עצמית"!

תהנה מהצרפתיה שלך(ד''ש לשלמה מהמוסך, שנים שלא ראיתי אותו)וכל טוב.

הצרפתיה שלי לא רואה מוסך מכיוון שרק אני מטפל בה. על האמינות של הצרפתיות של שנות ה60 70 אין שום עוררין.

מכוניות שלא הפסיקו לנסוע והראו לכולם אמינות מה היא. עוד הרבה לפני שהמציאו את המזדה, או את הסושי...

PEUGEOT 205 XR 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...