Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכוניות נוחות (בעצם אני שואל על נוחות המושבים ברכבים שונים יחסית לרכבים צרפתיים)

chariker1
שימו לב! השרשור הזה בן 5138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואם מדברים על נוחות של כיסאות במכוניות משפחתיות בסטנדרטים הנורמלים אז להונדה סיוויק החדשות יש כיסאות נוחות.

בצער רב נמכרה לה ה205GTI שלי כולל המנוע MI16.

הרכב הבא יהיה הנעה אחורית/4X4. ממממ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני נסעתי בגרסות ליסניג בחברה בה אני עובד בקורלוה עם גיר רובוטי, גיר רגיל, מאזדה 3, ו- C4. אני חייב לציין שהקורולה הכי פחות נוחה והמאזדה וה- C4 לא עשו לי את זה, אבל המאזדה היתה נוחה יותר. בעיקרון אני בעל 306 ישנה ואיתה תכלס נהנתי הכי הרבה היא נוחה לא עושה בעיות בין טיפול לטיפול (כבר 60000 ק"מ במשך 3 שנים) והטיפולים לא בשמיים.

את האמת נסעתי נסיעה קצרה על ה-C5 של הבוס שלי והיא חלום של רכב, אבל זו התרשמות מנסיעה קצרה של שעה לערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תאמת חולק על דעתך על מאזדה 3,הרכב לא מתאים לכל אחד,אנחנו בעלי מאזדה 3 כבר כמעט 5 שנים,היה לנו מאזדה 3 2006,עברה 145,000 קילומטר ב5 שנים ,עברה שחיטיות הכל אבל?,אפילו לא תקלה אחת,לפני חצי שנה קבלנו את המאזדה 3 החדשה,שמע אני אוהב את הרכב הזה כי אני נהג צעיר,זריז בעיר,עיצוב יפה מאוד,מערכת ממש טובה,אבל למשפחה?לא ממש,צפוף יחסית מאחורה,הכסאות לא ממש נוחים,אני אישית מסתדר איתם,המנוע?למה הוא כזה רועש??בחיים שלי לא ראיתי כזה דבר,אבל הקודם היה יותר רועש.

מאזדה 3 זה רכב סוס עבודה נקודה,הוא לא משפחתית מענגת לנסוע בניחוחות עם המשפחה לאילת,זה סוס שנועד לעבוד בפשטות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...