Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם

kazaa
שימו לב! השרשור הזה בן 7829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

על הסט Cerwin Vega VEGA-2650

איך הוא לעומת סטים אחרים כמו RF , מורל וכו...

יש לי אפשרות לקנות אותו ב900-1000 ש"ח חדש שווה או לא?

עכשיו יש לי אפשרות להביא סט של רוקפורד במחיר כנראה יותר יקר אני צריך לברר אז מה עדיף לי??????

תודה מראש,kazaa !

Kenwood HU

Kenwood Rear 7*10 80W RMS Speakers

Morel Hybrid 6 Component System

Lightning Audio S2.300 1*340W RMS

Lightning Audio S2.250 2*75W RMS

Lanzar VIBE420 2*150W RMS

Rockford Fosgate 12" Subwoofer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד דבר (חבל לי לפתוח ת'רד חדש) אני מחפש מגבר לסאב שלי שהוא 300 RMS שוב עומדת בפני אפשרות לקנות RF במחיר נחמד וחשבתי על ה punch300s שהוא לפי מה שכתוב מוציא 300 rms בברידג' או עדיף לי להשקיע על דגם דומה מסידרת הpower??

Kenwood HU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו???

בבקשה זה קצת דחוף לי

Kenwood HU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לקומפוננטים אז הרוב לא שמעו את הדגם הזה בפורום

עובדה שלי לא עונים על דגם מסדרה נמוכה יותר.

אני יכול להגיד לך שאהבתי את הצליל של סרוין

אבל זה תלוי בשיקול דעתך

:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד דבר (חבל לי לפתוח ת'רד חדש) אני מחפש מגבר לסאב שלי שהוא 300 RMS שוב עומדת בפני אפשרות לקנות RF במחיר נחמד וחשבתי על ה punch300s שהוא לפי מה שכתוב מוציא 300 rms בברידג' או עדיף לי להשקיע על דגם דומה מסידרת הpower??

מה התקציב למגבר ???

מכיוון שמדובר בעוצמה דיי נמוכה שווה לך לקנות מגבר 4 ערוצים, לגשר 2 (לבדוק טוב טוב שהגישור נותן לך 300W RMS) ו-2 לחבר מקדימה, ההפרשים במחירים לא כאלה גדולים, אם אתה יכול לעמוד בהם אז סבבה אם לא אז לך על 2 ערוצים וגשר אותם . . .

אופציות נוספות, JBL לא יודע נתונים מדויקים אבל נותן בגישור 280W RMS או לזנר שזו האופציה לדלי תקציב. אם יש לך כסף ל-RF הרי זה משובח, אני לא שמעתי את 2 המגברים ואיני יודע בדיוק את ההבדל בניהם ולכן אני לא יכול להמליץ לך (אני כרגע קניתי 800.2 של RF ואני מת על המגברים של RF אבל לצערי לא שמעתי סדרת POWER VS PUNCH) . . . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כבר מגבר של לנזר vibe420 ואני צריך מגבר ניפרד לסאב עכשיו אני קונה מבנאדם שמתעסק בזה הוא משווק או משהו כזה והוא מתעסק רק עם קנווד פיוניר רוקפורד סרווין וגה וקונקורד(לא מעניין) אז כמובן שהאופציה הטבעית היא ללכת על רוקפורד לגבי המחיר אני ידע מחר(יום ה') וכנראה שאני ילך על הpunch כי אמרו שההבדלים בינהם קטנים ולא שווים את המחיר בכל מקרה מחר אני יקבל גם מחירים על סטים של RF וCV ואני יחליט לפי המחיר רק שאומרים שהCV טוב יותר מהרוקפורד דבר שנראה לי מוזר כי הRF הקרה יותר יקר

Kenwood HU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...