Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה חמורה בסיטרואן קסארה

Serpent
שימו לב! השרשור הזה בן 7988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נדמה לי, רק נדמה לי שבקסארה אחת שנסעתי עליה דוושת הגז הייתה מעט sticky, אבל בטח לא משהו מסוכן. נדמה לי, כי אני לא בטוח שזו הייתה קסארה :-)

בכל מקרה, אם מדובר בקסארה 1.6 אוטומטית, גז ברצפה משמעותו רחוקה ממוות, אלא האצה מתונה מאוד. מאוד.

העברה לניוטרל לא הייתה גורמת נזק לאיש, בדיוק בשביל זה נועד מנתק ההצתה. המנוע היה מסתובב ב6500 כמה שניות עד שהוא היה נעצר בצד ומכבה. זה הרבה פחות מסוכן משהולכים לך ברקסים.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העברה לנוטרל --> הגעה למנתק הצתה --> נפילת סל"ד לתחום בטוח והגעה למנתק בשנית וחוזר חלילה --> קלקול המנוע בגלל פעולה רציפה בתחום האדום --> המנוע נכבה --> אין הגה כוח

דרך אגב זה המנוע 2 ליטר 138 כ"ס, והקסארה דווקא די מהירה

אופטופיק על קסארה: חבר שלי קיבל מאביו אחת מהקסארות שהוזמנו לחברה שהאב מנהל. החבר טוען שהמנוע בנפח 1600 סמ"ק, אבל הם התעקשו על כך שהם יקבלו איזהשהיא גרסה מיוחדת מצרפת עם הספק גדול יותר, בסביבות ה-130 כ"ס. יש לקסארה בכלל מנוע כזה בצרפת (לא שמעתי על מוגדשים בנזין בקסארה)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, זה לא יעזור עכשיו אם נגיד מה היה אפשר לעשות

תאמר לו שאם חוזר המקרה (מקווה שלא) יכניס לניוטרל.... כדי שלא יהיו הסתבכויות נוספות (בייחוד אם הוא לבד)

בקשר לקסארה לא ידוע לי על גרסת 130 כ"ס.... אולי משופרת, סופרצ'יפ, משהו? לא יודע...

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שזה בדיוק 130 כ"ס! אבל זו ההרגשה בערך. מבחוץ נראית סטנדרטית לחלוטין, ןלא נראה לי שהיו קונים 7 מכוניות משופרות עם שבבים לחברה.

לך תדע אולי נתבע את לובינסקי. שוב. בפעם הקודמת זכינו דרך אגב.

ולמה סבי החביב נשאר עם סיטרואן כבר איזה 25 שנה? בגלל שזו פשוט מכונית טובה, למרות קלקולים פה ושם, כמו שיאמרו לך רבים בפורום הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העברה לנוטרל --> הגעה למנתק הצתה --> נפילת סל"ד לתחום בטוח והגעה למנתק בשנית וחוזר חלילה --> קלקול המנוע בגלל פעולה רציפה בתחום האדום --> המנוע נכבה --> אין הגה כוח

נפילת הסל"ד לתחום הבטוח, כפי שאתה מתאר, היא למעשה נפילה של 300 סל"ד בערך בלבד. קלקול המנוע בגלל פעולה רציפה בקו האדום יעשה לאחר כמה אלפי (כן, אלפי) שעות בהנחה כמובן שהוא מתוחזק ומשומן היטב. וגם אז לא מדובר במנוע שנכבה אלא אובדן קומפרסיה הדרגתי וכן הלאה..

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...