Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור המסירה בגודל זערורי לעומת הגיבוב

TheWolf

פוסטים מומלצים

מי רוצה שלט לרכב של קוברה? העגול הזה עם לחצן גדול, ולחצן קטן.

מירושלים

אני!

אני שולח לך הודעה פרטית

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביליתי באגורה כמה שעות. הבעיה שרוב המוסרים נמצאים במרחק שהגדוד לא מאפשר הוצאת רכב עד לשם. בכללי לא הצלחנו למצוא משהו.

מי אחראי על הרכבים אצלכם?

נסה לדבר עם סמכות בכירה בגדוד שלך שאולי תבין את מהות המשימה והחשיבות שלה. אני לא יודע מה התפקיד שלך ומי אתה.

כשאני רציתי להביא דברים לבסיס (ואני בבסיס פתוח בכלל), אמרו לי לראות מתי ההקצאות של הF550 שייכת לנו, ואז לראות אם היא מגיעה לאיזור הרלוונטי, אין בעיה לבצע איסוף של חפץ כלשהו.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למסירה כרטיס כניסה ללונה פארק/סופרלנד לבחירה.

הכרטיס בתוקף עד 31.3.14

נמצא בבאר שבע. מחר נמצא גם בתל אביב (למי שיספיק ליצור קשר היום)

נא ליצור קשר בהודעה פרטית.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לגבי המקרר, אני אברר אם הוא די-פרוסט או נון-פרוסט, אבל לא זכור לי שהצטבר שם קרח, זה אומר משהו? :)

לא שמעתי מהבחור עם החיילים, כך שהמקרר מוצע למסירה - רק לקחת. קומה 2, אין מעלית. מרכז הארץ.

בנוסף, למסירה - "מערכת" עם רמקול אחד קטן נורא, מתחברת עם 2xRCA -> PL למחשב או לכל מקור אחר. הרמקול מתחבר אליה עם PL. זו לא בדיוק מערכת אלא משהו קטן - כמו מערכת סטריאו. סה"כ עשה עבודה לא רעה בתור רמקולים למחשב, הוחלף ב Microlab 7C.

תומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למסירה כרטיס כניסה ללונה פארק/סופרלנד לבחירה.

הכרטיס בתוקף עד 31.3.14

נמצא בבאר שבע. מחר נמצא גם בתל אביב (למי שיספיק ליצור קשר היום)

נא ליצור קשר בהודעה פרטית.

נמסר בסגנון עסקת סמים.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה ל-ICE35 על הראוטר החוטי, ממש ברגעים אלו הוא מותקן.

מעצבן שאין אפשרות היום לקנות ראוטר חוטי בלבד, הפורום הוכיח את עצמו (ולא בפעם הראשונה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק שישנה אפשרות לרכוש ראוטר חוטי אפשר גם לקנות אלחוטי עם כיבוי של הפונקציה האלחוטית ע״י כפתור. רוב החנויות לא מפרסמות את המוצרים הפחות פופולאריים.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתכוון לראוטרים הכתומים של צ'קפויינט (הפיירוולים).

על כיבוי האופציה האלחוטית אני כמובן יודע, אבל אני לא סומך על כיבוי תוכנתי, חשבתי להוציא פיזית את המיני PCI עצמו מהראוטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע אינך סומך על הכיבוי התוכנתי? הרי תוכל לבדוק בקלות רבה את הכיבוי (הרשת תעלם לך ממכשיר המחובר אליה אלחוית), ופעם שהחיבור האלחוטי מכובה - כיצד יוכל פורץ לחדור בלי להתחבר קוית?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי דינן של הגדרות להתאפס, וברירת המחדל של ראוטר אלחוטי הוא הפעלה של הרשת האלחוטית, אלא אם קיים מפסק פיזי שמכבה פיזית את החשמל לכרטיס האלחוטי בראוטר, אני לא אתחיל כל יום לבדוק את ההגדרה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמתי ״על ידי כפתור״, לא התכוונתי לאופציה בתוכנה. וגם לא התכוונתי למוצרים של צ׳קפוינט, אלא ראוטר חוטי סטנדרטי.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשלח דרך דואר ישראל, תהנה מר בחור

קיבלתי!

השלט הוחלף לאחד שלם

Renault Clio RS EDC 200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...