Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה צמפיון מוטורס יוצאת במבצעים?

eladcoilil
שימו לב! השרשור הזה בן 5345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה רוצה לקנות אוטו ב100 אלף שקל ולא מוכנים לשים קודן חינם? ואתה עוד מסכים לזה וקנית?

זה מה שעשיתי. ועוד הייתי מוכן (כמו שדיסקובר רשם) לשלם עוד כמה אלפי שקלים על תוספות מקוריות (מגנזיום, ספויילר, חצאיות צד). אבל, גם על זה עשו פרצופים (והכוונה היא שאמרו לי "לך קיבינימט ואל תחזור" במילים יפות). וכן, עדיין קניתי :-D (ועד היום אני מאושר מהקניה).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ואנשים כמוך נותנים להם (ולשאר היבואנים) לגיטימציה להתנהג ככה ולדרוש את המחירים שהם דורשים, במקום לעשות חרם צרכנים ראוי לשמו.

:evil:

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנה ומשהו אמרתי לדלק מוטורס ללכת לחפש כשהם ביטלו לי נסיעת מבחן על פוקוס בעקבות איחור של עשר דקות, שחמש דקות מתוכן הייתי בתוך הסוכנות ואף אחד לא טרח להרים ראש מהמחשב ולשאול מה אני עושה שם. הסוכנות גם הייתה ריקה מלקוחות באותו הזמן.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהנסיון שלי אם צ'מפיון , אני לא קונה יותר רכבים שקשורים ליבואן הזה גם אם הנחה של 80% למרות שאני מאוד אוהב רכבים מקונצרן VAG. ותזהרו כי מה שהם מוחרים כרגע לרוב זה רכבים שעומדים בארץ משנה שעברה-2008, אבל אומרים לקונה שזה רכב חדש-2009 וגם המחיר הוא של -2009 ואז נותנים לך הנחה "גדולה" וזה כאילו נותן לך הרגשה שדפקת את המערכת, כאשר בפועל דופקים אותך.

חרם צרכנים, זה מה שמגיע ליבואן הזה, הם לא יקבלו יותר ממני שקל(מחרתי את הVAGית שלי),הם חבורה של שקרנים,גנבים וחאפרים.

If there is a car in front of you, you are going too slow... :-D:drinking:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חרם צרכנים, זה מה שמגיע ליבואן הזה, הם לא יקבלו יותר ממני שקל(מחרתי את הVAGית שלי),הם חבורה של שקרנים,גנבים וחאפרים.

אני בטוח שהם יחיו טוב בלעדיך.

רכשנו שם 3 רכבים חדשים ב4 שנים האחרונות + אחת משומשת 2008.

יש קצת תלונות אבל לא משהו ממשי.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים פה מדברים על 3000-5000 ש"ח הנחה במבצע.

חודשיים לפני המבצע קנינו אוודי A3 קופה בסוכנות וקיבלנו הנחה באחוזים גבוהים יותר (אחרי אישור טלפוני מהסמנכ"ל על ההנחה)

אני מציע ללכת לאולמות המכירה הקטנים יותר ולדבר ישר עם המנהל.

-פולו 16V 6N שנת 2000, -סקודה אוקטביה  2015, גולף 2018,  סופרב 2020

-איוניק 5 עלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

edanj: לי היו המון תלונות, מה שהיה מעצבן אותי הכי הרבה שהם לא היו מסוגלים לתקן שום דבר בלי להרוס משהו בדרך או בלי לשכוח לחבר איזה חלק בחזרה ואז גם היו משקרים לי בפנים ומנסים להאשים אותי ולגרום לי לשלם על הטעויות שלהם וזה קרה לא רק במרכז שרות אחד.

חוץ מזה בעבר לרוב היו לי יפניות ואני לא רגיל לביקורים במוסכים לצורך תיקונים של יותר מפעם בכמה שנים.

If there is a car in front of you, you are going too slow... :-D:drinking:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חודשיים לפני המבצע קנינו אוודי A3 קופה בסוכנות וקיבלנו הנחה באחוזים גבוהים יותר (אחרי אישור טלפוני מהסמנכ"ל על ההנחה)

יש הנחות שונות על רכבים שונים מיצרנים שונים ובטח כאשר אתה קופץ ממחיר של 120 אלף ל200+ אלף.

באודי יש הנחה קבועה, 364 יום בשנה, שעומדת על כמה אחוזים ממחיר הרכב והיא יכולה לגדול בהתאם לרכב הספציפי שלקחת ואת מי בצ'מפיון אתה מכיר.

הנחה על A4, שהיא דגם יחסית חדש, היא לא אותה ההנחה על A8, שכבר הגיע לסוף חייה ומחליפתה אמורה להגיע תוך פלוסמינוס חצי שנה.

(ומי כמוני יודע איזו הנחה אפשר לקבל על A8 כזו)

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשווה בכלל. אודי A3 קופה מגיע למחיר של כ-300 אלף, אז כמובן שיורידו יותר במחיר מאשר אודי A3 רגילה שעולה 200 אלף, או גולף שעולה 160 אלף. הכל בהתאם למחיר.

לגבי זה שרשם שצ'מפיונס חפרים וכל המכוניות שיהיו במבצע הם משנת 2008. אתה פשוט בדיחה..

במבצע יהיו כמעט את כל הדגמים ורובם חדשים 2009 ולא מ-2008. כל המכוניות הישנות ( 2008 ) מופיעות באוטודיל, תראה שיש שם 2 אודי A3 , כמה עשרות פאסטס, טיוגאן, פולו וגולף פלוס, חלק מהם אפילו כבר הפכו ליד ראשונה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם ביקשו ממני על הA3 1.8 חמש דלתות

200000ש"ח .השאלה כמה אפשר להוריד אותם לפי דעתכם?

אמרו לי שזה מחיר כולל הנחה אבל לא כולל מבצע ה72 שעות

אני יודיע שאפשר לקחת שני טיפולים בחינם

אבל מה עם הנחה כספית האם זה אפשרי?

היום העצה בחינם,מחר היא תעלה כסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיגש במסגרת מבצע ה72 שעות. תראה איזו הצעה יתנו לך אז, וממנה תנסה לגרד עוד קצת.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם ביקשו ממני על הA3 1.8 חמש דלתות

200000ש"ח .השאלה כמה אפשר להוריד אותם לפי דעתכם?

אמרו לי שזה מחיר כולל הנחה אבל לא כולל מבצע ה72 שעות

אני יודיע שאפשר לקחת שני טיפולים בחינם

אבל מה עם הנחה כספית האם זה אפשרי?

מחיר המחירון הוא 197 אלף. האם המחיר שקיבלת כולל אגרה וקודנית וכדומה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים קונים מכוניות בהרבה יותר מ100 אלף שקל ומוסיפים אח"כ עוד אלפי שקלים על איתוראנים ועלוקות למיניהן.

אף אחד לא מוסיף איתוראן כי בא לו, אלא כי חברת הביטוח מחייבת אותו.

אל תשווה את המורכבות הטכנולוגית של מערכת איתור לצ'יפ ב- 20$ שהפך לסטנדרט בתעשיית הרכב.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעמיים עשינו עם צ'מפיון עסקאות טרייד-אין.

בפעם הראשונה הצענו להם רכב במצב לא טוב, עם תאונות וק"מ גבוה מאוד ביחס לשנתון.

הם בכל זאת לקחו אותו אבל אחרי הבדיקה הורידו הרבה ממחיר המחירון.

בפעם השניה הצענו להם רכב במצב מצויין, ללא תאונות כלל.

הם נתנו עליו מחיר מחירון מלא.

qashoa, לגבי ה-A3 ספורטבק, המחירון הרשמי כיום הוא 197K, וככה הוא מגיע דיי עירום מבחינת אבזור.

תוספת חבילת שארפ אאל"ט זה עולה בין 10K ל-15K וכולל גג open-sky נפתח כפול, חיישני רוורס, שליטה מההגה למערכת ומשוטי העברת הילוכים, ודיפוני אלומיניום בתוך האוטו ועוד כמה דברים קטנים.

DS 7 CROSSBACK 2019

OPEL ASTRA BERLINA 2014

RENAULT SPORT CLIO 203 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...