Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן פולו/סיאט איביזה/סקודה פאביה- מצא את ההבדלים?

Sunflower
שימו לב! השרשור הזה בן 5318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המוסכניק שלי עושה מעקב במחשב אחרי רכבים שעוברים אצלו טיפולים (לקוחות קבועים) אז הוא ממליץ כל חצי שנה לבוא לבדיקה (אפילו מרים טלפון.. הוא יודע שאף אחד לא דואג לרכב שלו יותר מדי, אז זה נשאר בגדר המלצה ללקוח ואפשר להתעלם ממנה) לראות מה המצב ועל הדרך להחליף פילטרים (שמן,אויר,החלפת שמנים אם צריך..) ולראות אם יש בעיות.

והנסועה שלי בחודש לא עוברת את ה 1000 ק"מ אז יצא 6K פעם אחרונה.

ואישית אני מעדיף כל חצי שנה בדיקה והחלפה של הפילטרים לראש שקט..

סביר?

נשמע יותר כאילו המוסכניק דואג לחשבון הבנק שלו מאשר לרכב שלך.

במידה ואתה משתמש בחלקים מקוריים אין סיבה בעולם להחליף פילטרים כל 6K, ובמיוחד לא ברכב כמו שלך.

מה שאני כן מסכים זה שכדאי מאוד להיכנס כל חצי שנה לבדיקה כללית של הרכב - אבל לא יותר מזה.

בכל אופן - כל הכבוד שאתה מטפל ככה ברכב שלך, אם כי לטעמי אתה קצת נסחף :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אוראל, יש לך סימוכין לכך שהאמינות של סיאט "מזעזעת" ?

אני לא צריך להזכיר לך שהייתה לי אחת, סבלתי ממנה קשות ופגשתי עוד לא מעט לקוחות זועמים כמוני (ולאו דווקא על האיביזה, אלא גם על הקורדובה והטולדו [הדור האחרון]).

ואלכס, האיביזות שלפני המתיחת פנים - מגלות אמינות טובה משמעותית.

מעניין מאוד מה הם עשו במתיחת פנים שגרם לירידה דרסטית באמינות...

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר מה עברת, היא היתה בבעלותך מספר חודשים והיו כמה בעיות איכות ,

אבל קח את זה בפרופורציה: לא היו לך בעיות מנוע / גיר / בלמים /בעיות חשמל/ רכב נכבה באמצע נסיעה או דברים דומים.

לרכבים עם הבעיות הנ"ל אני קורא רכבים בעייתיים.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

adi_n

יש שיגידו שאני נסחף, אני פשוט דואג לבדוק שהכל תקין ולהיות עם ראש שקט כל כמה חודשים..

והמוסכניק ממש לא מחפש את הכסף, אני אצלו כבר הרבה זמן ויש לנו כמה רכבים במשפחה שמטופלים אצלו וכבר שנים שהוא מגלה אמינות וחברות מעולה. (את רגלי לא תראה במוסך מורשה)

ובקשר להחלפות חלקים, פילטר אויר למשל מוחלף בגלל ש-וואלה הם נראים כמו הצרות שלי אחרי חצי שנה, אז לחכות שנה? , כל השאר נבדקים ורק במקרה הצורך מוחלפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר מה עברת, היא היתה בבעלותך מספר חודשים והיו כמה בעיות איכות ,

אבל קח את זה בפרופורציה: לא היו לך בעיות מנוע / גיר / בלמים /בעיות חשמל/ רכב נכבה באמצע נסיעה או דברים דומים.

לרכבים עם הבעיות הנ"ל אני קורא רכבים בעייתיים.

אתה בטוח בדברייך?

להזכירך, היה כשל מסויים במתלה והיו בעיות מסויימות עם הגיר (שלא נפתרו אפילו אחרי החלפת שמן גיר - כמו שנעשה בקופרה ופתר את הבעיות).

הרכב לא ישב ימים שלמים במוסך על בעיות פלסטיקה, אלא על בעיות מכנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא צריך להזכיר לך שהייתה לי אחת, סבלתי ממנה קשות ופגשתי עוד לא מעט לקוחות זועמים כמוני (ולאו דווקא על האיביזה, אלא גם על הקורדובה והטולדו [הדור האחרון]).

ואלכס, האיביזות שלפני המתיחת פנים - מגלות אמינות טובה משמעותית.

מעניין מאוד מה הם עשו במתיחת פנים שגרם לירידה דרסטית באמינות...

ההכללה שלך פשוט לא נכונה. מהסיאטים שהיו לנו ויש לנו (סה"כ עברו במשפחה הגרעינית שלי: קורדובה 2000, 2005, 2007,איביזה 2000, 2001, - מתוכן האיביזה 2001 והקורדובה 2007 עדיין איתנו - וכן פאביה 2007) אני מצהיר בזאת חגיגית מעל במה זו שדווקא הדור שאחרי 2003 אמין יותר וחף כמעט מתקלות. אז אתם באובססיביות רבה ממשיכים את ריב האדמורויות ומעוררים חיוך כי לי יש הכי הרבה ניסיון והכי פחות טענות...

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני, זה פשוט שמפביה אחת פגומה אי אפשר להסיק לגבי כל הפביות, אבל מאיביזה אחת כן :-)

אוראל - לא עם הגרזן, זה בהומור.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני, זה פשוט שמפביה אחת פגומה אי אפשר להסיק לגבי כל הפביות, אבל מאיביזה אחת כן :-)

אוראל - לא עם הגרזן, זה בהומור.

אתה יכול לצאת במופע סטנד אפ מטורף...

ובפעם האלף - אני לא הייתי היחיד שסבל, נתקלתי בעוד אנשים כמותי במוסך וגם בוואג קלאב.

איביזה אחת?

חבל שזה לא היה ככה - היו לא מעט כאלה, בעיקר גודשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוראל,

זה תמיד מצחיק אותי שאנשים מספרים שהם נתקלו בעוד אנשים עם בעיות במוסך.

הגיוני לא?

אני מבטיח לך שגם כל מוסך של מאזדה וטויוטה לא שומם.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ורק נטלי מהסכנה מגיעה לבדה למוסך. :|

שומע משהו מצחיק?

באותו יום הייתה עוד נטלי עם עוד פאביה וגם לה הלך משהו במזגן.

איזה קטע הה? נציג שירות אחר פתאום פנה אלי ואומר לי משהו על התיקון ואז המזכירה צועקת לו: "לא לא! זאת נטלי אחרת!"

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...