Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ב.מ.וו 6 בארץ?

Vovka
שימו לב! השרשור הזה בן 7389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם באיזור חיפה ראיתי אחת,ברחוב מוריה על הכרמל,בצבע כהה [לא הספקתי לראות את הצבע במדויק-כי שפשתי את העיניים כדי לראות אם אני רואה טוב-האמת כמעט שפשפתי משהו אחר :wink: ]רכב מדהים,אני לא יודע אם יש דגמים עם מנוע קטן יותר אבל זה היה 645I

If you can’t see the Bright side of life , Polish the Dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נכון לעכשיו לפי דיווחים מ-קמור נמכרו כ-7 מכוניות כאלה בישראל, ועוד 8 לקוחות מחכים להזמנה..

מצמץ- מה יהיה הסוף איתך? יהיה משהו שנסכים עליו מתישהו?

ה-6 מבפנים מדהימה לדעתי, סביבת הנהג מושלמת וממצה את כל היופי בתפעול פשוט ומפואר לרכב קופה יוקרתי.

עד כמה שאני מאוהב קשות ב-7, אני יכול להגיד שזוהי בעצם פריצת הדרך בכל הנוגע לבניית סביבת נהג.. תוסיף לזה את גיר ה-smg וקיבלתי את המילה האחרונה!

ולשאלה: למה לא לקנות 745 חדשה או 545 חדשה ב-100000 שקל פחות?

מהסיבה הפשוטה שה-6 נועדה כדי לכלול את כל המרכיבים..

היא גם מפוארת ומפנקת כמו ה-7 ( לחובבי האודיו ברכב-מגבר 9 ערוצים רב עוצמה עם סט רמקולים של בוס הכולל בין היתר רמקול סנטר ו-4 :!: סאב-וופרים מובנים)

היא מאוד ספורטיבית וקשיחה כיאה למרכב קופה, והיא גם זריזה ומשוכללת כמו ה-5 המדהימה.

אם היה לי את ה-800 אלף האלה- ללא שום צל ספק.. רק ה-6 החדשה, לפני הכול..

(אלא אם כן מביאים לי את הלאס-וגאס של האמאן ביבוא אישי)

אל תבין אותי לא נכון, אני לא מזלזל ב6 (ואם קראת מקודם את דברי היית מבין שאני לא אומר שה7 או ה5 הן תחליף ל6 אלא שמבחינת המחיר אכן יש מקום להציג שאלה זו של האם לוותר על ה6 תמורת סידרה אחרת). מבחינת הפנים של ה6 אני אישית לא מסופק אבל אין זה אומר שהפנים גרוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר.. הבנתי אותך נכון, רק צחקתי.

בכל אופן, רק רציתי לעדכן את חברי הפורום שמהנדסי ב.מ.וו כבר שוקדים על הוצאת גרסת ה-M אשר תיקרא כמובן M6...

המנוע יהיה ככל הנראה אותו מנוע שמותקן ב-760 (כן, 6 ליטר), אבל הוא יהיה מעודכן יותר.

בנוסף לאלה יש כבר הדלפות שהחברה הבווארית הולכת להציג את ה-SMG דור חדש (נדמה לי דור 3) לראשונה ב-M6.

עוד לא הספקנו להתלהב מהראשון וכבר יוצא השלישי..

רק כדי להזכיר על מה מדובר:

ה-SMG נחשב לפריצת דרך בתפעול גיר ידני עם מצמד אלקטרוני..

ההעברת ההילוך מתבצעת ע"י מחשב במהירות של 0.08 שניות!!!!!!

בדור בשלישי זה יהיה מהיר יותר :idea: ומערכת ניהול חדשה תדאג שלא ילך לכם בדרך (בין העברת ההילוכים)המומנט לאיבוד!!!!

אמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסידרה 6 היא גרסת קופה של ה7 או של ה5?

או שהיא לא קשורה?

ראיתי אחת שחורה בגשר הזיו, היא של מישהו ממושב לימן

והיא ניראתה לי קטנה מידי מה5 ככה שאני כמעט בטוח שזה לא 7 קופה.

יובל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מי שרוצה לראות אותה מקרוב (מאוד) יכול לגשת לסכנות קמור ברחוב המסגר בת"א ולבדוק את ה6 לעומק ומכל הכיוונים. אני לא התרשמתי במיוחד ובמחיר הזה הייתי מעדיף ללכת ברחוב זה כמה בלוקים צפונה ולהזמין XK8.

second is the first looser

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסידרה 6 היא גרסת קופה של ה7 או של ה5?

או שהיא לא קשורה?

ראיתי אחת שחורה בגשר הזיו, היא של מישהו ממושב לימן

והיא ניראתה לי קטנה מידי מה5 ככה שאני כמעט בטוח שזה לא 7 קופה.

ה-6 היא בין ה-5 ל-7..

כעיקרון אפשר להגיד שהיא הקופה של הסדרה 5, והיא גם כוללת הרבה רכיבים מהמרכב של ה-5..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מי שרוצה לראות אותה מקרוב (מאוד) יכול לגשת לסכנות קמור ברחוב המסגר בת"א ולבדוק את ה6 לעומק ומכל הכיוונים. אני לא התרשמתי במיוחד ובמחיר הזה הייתי מעדיף ללכת ברחוב זה כמה בלוקים צפונה ולהזמין XK8.

ניר תוכל לפרט למה תעדיף להזמין XK8?

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן.

אין לי ספק בכלל שה-6 לוקחת בכל ההיבטים הדינמיים, הטכנולוגיים הפאר והנוחות, בקיצור אם נלך לפי הראש ה-6 לוקחת ובגדול, אבל חסרים לה שני דברים:

1) היא מכוערת בטירוף. נכון שזה לא השיקול העקרי שלי בבחירת מכונית אבל אם כזה עיצוב אני לא מסוגל לחיות.

2) אין לה את האופי היחודי של היגואר, את האצליות הבריטית שלה. בקיצור ה BMW מאוד קרה ומאוד לא מתאימה לאופי שלי (לא שהיגואר כן, אני בכלל מעדיף איזה מיאטה על שתיהן ולהשאר עם העודף ביד).

second is the first looser

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן.

אין לי ספק בכלל שה-6 לוקחת בכל ההיבטים הדינמיים, הטכנולוגיים הפאר והנוחות, בקיצור אם נלך לפי הראש ה-6 לוקחת ובגדול, אבל חסרים לה שני דברים:

1) היא מכוערת בטירוף. נכון שזה לא השיקול העקרי שלי בבחירת מכונית אבל אם כזה עיצוב אני לא מסוגל לחיות.

2) אין לה את האופי היחודי של היגואר, את האצליות הבריטית שלה. בקיצור ה BMW מאוד קרה ומאוד לא מתאימה לאופי שלי (לא שהיגואר כן, אני בכלל מעדיף איזה מיאטה על שתיהן ולהשאר עם העודף ביד).

וניר מה היתה לוקח-

את הסדרה 6 או את ה-CLK500?

ראיתי איך ענייך היפות דיברו בלי קול,במבטך בחיוך סיפרת לי את הכל,בכל מילה היכול צחוקך עולם אחר לא שלך!!!

רצית לדעת מדוע נישארתי טוב ונחמד איתך!!!

שלאא תעצביי עודד,לאא תכאביי עודדד,לא תהיה לבד יושבת בעולם אכזררר

יאסוו איציק קלה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן.

מסכים איתך ב % 99.9 - לא מסכים בקשר לעיצוב (לא ניכנס לזה כל אחד וטעמו שלו :) )

אני לא מבין מה הטעם לקנות מכונית כל כך יקרה , כאשר יש דיי הרבה אפשרויות אחרות

אפילו אם זה יבוא אישי של מכונית .

לא מבין את ההתלהבות הגדולה מה - 6 , אני מבין שהיא מדהימה ומתקדמת טכנולוגית

אבל יש אפשרויות אחרות ... (אני אישית הייתי לוקח בוקסטר - למרות שאין מה להשוות) .

Mitsubishi Colt 2003

תמונות : http://www.pbase.com/dannir/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן.

מסכים איתך ב % 99.9 - לא מסכים בקשר לעיצוב (לא ניכנס לזה כל אחד וטעמו שלו :) )

אני לא מבין מה הטעם לקנות מכונית כל כך יקרה , כאשר יש דיי הרבה אפשרויות אחרות

אפילו אם זה יבוא אישי של מכונית .

לא מבין את ההתלהבות הגדולה מה - 6 , אני מבין שהיא מדהימה ומתקדמת טכנולוגית

אבל יש אפשרויות אחרות ... (אני אישית הייתי לוקח בוקסטר - למרות שאין מה להשוות) .

במחיר הזה.. למה להתפשר על בוקסטר כשאפשר 911 ? :roll:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הבוקסטר היא קבריולט :twisted:

למרות שגם ה 911 יכולה להיות אפשרות דיי טובה (על מי אני צוחק - אפשרות מעולה :!: )

8)

Mitsubishi Colt 2003

תמונות : http://www.pbase.com/dannir/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול ראיתה אותה.

בצבע זהב-נחושת,

היא הייתה בנמל תל-אביב והייתה במבחן

והבחור לא הפסיק להשתולל או הלך וחזר איזה 20 דקות ורק נותן בגז ועוד בתוך הרחובות הצרים של הנמל ,

אבל רכב יפהההה :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הבוקסטר היא קבריולט :twisted:

למרות שגם ה 911 יכולה להיות אפשרות דיי טובה (על מי אני צוחק - אפשרות מעולה :!: )

8)

אם אתה רוצה קונברטבל אז יש את ה911 קונברטל שעולה בערך כמו ה6 הפתוחה.. :wink:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...