Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני מחמם את בקבוקי התבערה, מישהו מצטרף? (הוגשו כתבי אישום נגד נהגי ראלי)

UrbanDK
שימו לב! השרשור הזה בן 7410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

:screwy:

אחרי הפשיטה המפורסמת והמאוד מיוחצנת על נהגי הראלי בדרום הארץ, הוגשו השבוע כתבי אישום כנגד המשתתפים. בין האישומים: נהיגה ללא ביטוח ובמהירות מופרזת

יש להם ביטוח דרך חברות בחו"ל,לא? ואיך המשטרה יודעת על איזה מהירות הם נסעו? :roll:

המכוניות המשתתפות "הורדו מהכביש" על סעיפים כגון הורדת מגן שמש, פירוק מושב אחורי, שינוי מיקום מיכל דלק (לפי הנחיות תקן המירוצים העולמי) "למיכל נייטרו", ועוד כהנה וכהנה סעיפים, הנוגעים למכוניות כביש ולא למכוניות מירוץ ייעודיות. כאלה שממילא אינן נעות על הכביש וכי בכל הקשור לבטיחות שופרו משמעותית.

הורדת מגן שמש? פירוק מושב אחורי? :hihi:

LOL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט אחד מהימים העצובים לספורט המוטורי הישראלי.

אני מעדיף להסתכל על זה כשירת הברבור של המלחמה בספורט המוטורי 8)

כל חור בלילה שחור, אבל של ג'ינג'יות זוהר בחושך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח. אפילו הכתבה בYנט לא נגד הנהגים אלא נגד המשטרה והם אמורים להיות אובייקטיבים...

יכול להיות שהכתבה הזאת והמשפט רק יעורר את מודעות הציבור למה שהמשטרה משקיעה תקציבים וזמן בלתי מוגבל, בזמן שהפשע האמיתי משתולל.

חבל על המשתתפים :roll:

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח. אפילו הכתבה בYנט לא נגד הנהגים אלא נגד המשטרה והם אמורים להיות אובייקטיבים...

יכול להיות שהכתבה הזאת והמשפט רק יעורר את מודעות הציבור למה שהמשטרה משקיעה תקציבים וזמן בלתי מוגבל, בזמן שהפשע האמיתי משתולל.

דניאל.

אני לא אומר שזה לא יעזור,

אני רק אומר שזה יום עצוב,

אני חושב ששבק"ס אמרו פעם משהו בסגנון אם עכשיו עצוב זה סימן שבקרוב תבוא שמחה. (סורי שאני לא זוכר בדיוק)

הכתבי אישום שהוגשו יכולים להשתמע לטובה או לרעה, זה תלוי בהמשך ההתפתחויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך הירידה לכיוון מצפה מודיעין.

התאספות בגן הפסלים של חברת החשמל.

(אזהרה לציבור הולכי הרגל שמתכוון לבקר במקום : אתם עלולים להדרס על ידי רנו חמש כסופה שתשמיע רעש של מלאך המוות כשהיא תחלוף על ידכם בכ-40 קמ"ש (זו רנו 5 אחרי הכל...) )

ולכחולי המדים : אתם מוזמנים. יש לי ביטוח בתוקף.

טסט בתוקף.

ויש לי מושב אחורי. (עם כתמים של חומר שאני מעדיף לא לדבר עליו כרגע, אתם מוזמנים לבדוק)

אה, וגם יש לי סך שמש (גם לנוסע)

וצ'ופר למתמידים - מי שישאר עד סוף המירוץ זוכה בכובע גרב וחבילת שוקולדים שקיבלתי מתנה מהעבודה ליום האהבה .

רון.

-ההודעה נכתבה ברוח משרד התחבורה ומשטרת ישראל, (שעושים כל מאמץ כדי ללמד אותנו עד כמה מטומטים ואוכלי-חינם יושבים שם) והיא כולה מבודחת ולא רצינית-

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל.

אני לא אומר שזה לא יעזור,

אני רק אומר שזה יום עצוב,

אני חושב ששבק"ס אמרו פעם משהו בסגנון אם עכשיו עצוב זה סימן שבקרוב תבוא שמחה. (סורי שאני לא זוכר בדיוק)

הכתבי אישום שהוגשו יכולים להשתמע לטובה או לרעה, זה תלוי בהמשך ההתפתחויות.

"העצב הוא סימן שבקרוב תבוא שמחה" :)

הכתבות אמורות להשפיע לטובה

עצרו אותם על הורדת מגיני שמש.....נו באמת :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל זה בשבילי עצוב שבהודעה ה 1000 שלי אני מתייחס בעצב במקום שמחה לעניין הזה.

חבל מאד לדעתי ההתקדמות שנוצרה בגלל המירוץ הזה הוא לא טוב בכלל במקום להתקדם אנחנו הולכים אחורה חבל מאד שאין אם מי לדבר ואין הבנה והכרה לספורט הזה.

עצוב מאד אבל אני מכיר את דני לוי וכל החברה של המירוצים והם לא יוותרו בקלות זה בטוח

פשוט צריך להילחם כל יום ולתת לזה המון זמן,ואם עבודה קשה יבואו גם התוצאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכתבה אינה אמורה להיות אובייקטיבית מאחר וכותבה הוא:"און יעקובסון הוא מדריך נהיגה מתקדמת, עסק ועוסק גם כיום בהדרכת חלק מהמעורבים באירוע."

דניאל.

רעש ציבורי יהיה במידה ויתארגנו כל חובבי הרכב להפגנת ענק מול כתלי ביהמ"ש באשדוד.

אין כל צורך בהפגנה רועשת, נהפוך הוא דווקא הפגנה דוממת עם בגדים שחורים ונרות דלוקים יעשו שרות מוצלח ביותר.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...