Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור ושאלות על מרצדס A190

שימו לב! השרשור הזה בן 5438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב פשוט לא מוצלח.

מצד אחד היו ממנו המון ציפיות, בכל זאת מדובר במרצדס.

מצד שני הוא לא סיפק את הסחורה.

קשה להגיד לך אם יונדאי היות מוציאים את ה-A190 היא הייתה נחשבת לנפילה כמו שהיא נחשבת עקב הייחוס המשפחתי שלה.

בנוסף, קח בחשבון תלונות רבות על איכות גימור לא טובה ואמינות בינונית

עריכה- עכשיו שאני חושב על זה, כל מרצדס מסוף שנות ה-90 עד תחילת שנות ה-2000 סבלו מאיכות גימור לא טובה ואמינות בינונית ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה אני אומר שזה מציין תקופה לא יפה בחיים של היצרן.

בכל אופן, אני די בטוח שאם יונדאי היו מוציאים את הA190 היא הייתה נמכרת כמו לחמניות. זה רכב יותר טוב מהיונדאים של אותה תקופה ויכול להיות שאפילו מאלו הנמכרות היום.

הבעיה היא שזו הייתה נפילה בשביל מרצדס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטוטו ואני מעביר את זה לפורום ייעוץ בקנייה...

:wink:

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאשה,

איזה פורום יעוץ בקניה?

אתה שומע בעצמך שהוא כבר מפרסם חודשים ואף אחד לא קונה...:lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-A קלאס היא אימת המכונאים. יש לרכב הזה בעיה של צפיפות מתחת למכסה המנוע ונגישות למקומות שונים מוגבלת מאוד - מכונאים שרואים את הרכב מתבאסים קשות :)

דוגמא טובה לשביעות רצון (חוסר שביעות רצון נכון יותר) מהרכב הזה היא שוק המוניות. מישהו שם לב שכבר מזמן אין מוניות מהדגם הזה, ארוך וקצר? אין נהג מונית שלא הצטער על שקנה A קלאס. תקלות בשפע (עם גיר שלא שורד זמן רב - בלשון המעטה), וירידת ערך אסטרונומית, גרמו לכל נהגי המוניות שרכשו את הרכב להפטר ממנו מהר מאוד אפילו בידיעה שהם מפסידים המון כסף. ניתן אפילו למצוא A קלאס שהיא מונית לשעבר וכזו שלא עברה מי יודע מה הרבה ק"מ, במחירים של כ-15 עד 20 אלף ש"ח - אבל אף אחד לא רוצה אותן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובות מאוד מעניינות -

בחניה ליד מקום העבודה שלי חונה בקביעות A קלאס, כנראה הדגם המפואר - בתוכה הכל עור ופינוקים.

לשמוע שהיא גם עולה גרושים זה מפתיע - שווה לשקול להחזיר את הסוויפטליסינג שלי...

נ.ב. די קרוב אליה חונה גם הקליאו RSI הכי שמורה שראיתי בחיי, מקורית לחלוטין, נראית ומתגלגלת כאילו אתמול נמשכה מקרסו...

בכל מקרה, לפותח השרשור - אפשר לשפר את הAקלאס, עקב תא מנוע צפוף מאוד זה קשה ועולה הרבה מאוד.

עקב מנוע לא-הכי-מתקדם ושש-אלי-סל"ד זה גם לא משתלם, אבל הכל זה פונקציה של כמה אתה רוצה להשקיע, לדעתי אם יש שם מצב - הכי פשוט יהיה לדחוף לשם SC שכבר קיים על מנועים דומים של מרצדס...

עוד מידע - נסה בפורומים בחו"ל, כמו כל רכב אירופאי מיצרן מכובד - קיימים פורומים יעודיים שמתעסקים ברכב הזה.

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע של ה-A קלאס (W168) בנוי בצורה כזו, שעיקרו נמצא נמוך יחסית ובמצב שכיבה פחות או יותר (אלכסוני). הדבר נועד לשפר את הבטיחות כך שבמקרה של תאונה חזיתית, המנוע ותיבת ההילוכים ירדו/יפלו אל מתחת לרכב ולא "יתקדמו" לעבר ברכי הנהג. כשפותחים את מכסה המנוע, נגלים לעין רק מסנן האוויר וסעפת היניקה המובילה את המנוע עצמו הממוקם נמוך ורחוק יותר.

1298769433.jpg

1223558714.jpg

פותח השרשור, נסה לחפש בפורומים של מרצדס (יש כמה) מידע על שיפורים שנעשו ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...