Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפיין Vs פיוניר

PsyTropica
שימו לב! השרשור הזה בן 7393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה אולי להביא במקום הפיוניר 740mp שהיה לי...אלפיין שיתן תמורה טובה ושישתווה לפיוניר..

עכשיומי מביא אלפיין לארץ ( אם מביאים ) ואיזה דגם של אלפיין משתווה לדגם של הפיוניר.. ?

אה ועוד משו אם אני רוצה להביא סאב.....שיתאים למגבר רוקפורד 501X

מה הייתם ממליצים?

בעבר היה לי סרווין ווגה אבל הוא עושה ים בלאגנים..

חשבתי על פיוניר אבל הם זולים מידי ולא מדויקים..

רוקפורד מצאתי איזה סאב שלהם אבל הוא נורא חלש..

יש לכם עוד הצעות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוצרי אלפיין בתחום ה"פאנלים" או בעברית HU, עולים רבות על מוצרי פיוניר.

כמעט כל מכשירי אלפיין מצויידים בpreout 4v איכות עיבוד האות שלהם הרבה יותר טובה מפיוניר ונחשבת לרמת high-end לעומת פיוניר ששום מכשיר שלהם אינו מוגדר ככה.

לסיכום - אם אתה אוהב ציורים לך על הפיוניר ואם אתה רוצה סאונד אמיתי מדוייק ובדגמים "היקרים" גם סוג של תחליף לפרוססור - קח אלפיין.

באשר ליבואן בארץ - אפריל טקליין, שמשום מה לוקחים את המותג הזה לרמות מחירים אסטרונומיות ולא הגיוניות, המחירים הממוצעים לצרכן הם המחיר הדולרי בארה"ב כפול 20 בערך.

לדוגמא, אני קניתי 9815 בניו יורק ב-325$ (כולל State Tax שזה המע"מ שלהם) לעומת המחיר פה בארץ לצרכן שעומד על יותר מ-6000 ש"ח

לגבי סאב שיתאים לרוקפורד 501X, כל סאב יתאים כאשר הוא עומד במגבלות ההספק של היצרן, שאותם אני כמעט בטוח שהמגבר של רוקפורד לא עובר.

אם רוקפורד חלש לך תוכל לבחון אולי חברות כמו קיקר,IDQ,MTX,MB QUART,JL AUDIO ועוד.. לרוב אלה שציינתי יש יבואנים בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי מה קבעת שאיכות עיבוד האות באלפיין גבוהה בהרבה? זה לא נכון. אם אתה טוען שכן, אז אנא הבא הוכחות מוצקות לכך.

לפיוניר יש HU היי אנד מעולה בשם P9. לאלפיין יש HU היי אנד אחד שהוא מסידרת הF1.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי מה קבעת שאיכות עיבוד האות באלפיין גבוהה בהרבה? זה לא נכון. אם אתה טוען שכן, אז אנא הבא הוכחות מוצקות לכך.

לפיוניר יש HU היי אנד מעולה בשם P9.

שניה אני הולך לצקת את ההוכחות :)

P9 זאת סדרה שקיימים בה הרבה דגמים אחד מהם אפילו עם הארדיסק, לאיזה אתה מתכוון? DEX-P9R? אם כן יש בו הרבה צעצועים שהם לא הדבר האמיתי.. טיים קורקשן לא ברור אם הוא קיים שם, אולי הפיצ'ר שלהם בשם"Digital listening position selector" עושה משהו דומה.. שים לב שזהו גם המכשיר היחיד שנכנס להשוואות הhi end.

ואם נכנסים לעניין עלות-תועלת, הP9 עולה סביבות ה-800 פאונד בעוד ה9835 Alpineשנחשב לדגם הכי משוכלל והכי יקר מבין הHU שקוראים MP3 (מדיסק), עולה 550$ מחיר retail.

שכל אחד יעשה את השיקולים שלו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

P9 זו סדרה אחת. קיים בה HU וקיים בה פרוססור. יש בה הרבה צעצועים שהם ועוד איך הדבר האמיתי, אם אתה חושב שלא כנראה צריך לספר את זה לכל מתחרי הSQ שהמכשיר מצוי ברכבם.

גם באלפיין היחיד שנכנס להיי אנד זה סדרת הF1 שהיא המתחרה הישירה לP9 של פיוניר. כמובן שיש דגמים ישנים יותר שנחשבים להיי אנד כמו ה7969, 7949, 7939 ולפיוניר מנגד יש את סדרת הODR (אם המכשירים הישנים טובים ביחס למכשירי מיד אנד כיום או לא, זו שאלה אחרת).

9835 הוא אחלה מכשיר, אבל הוא עדיין לא היי אנד.

היי אנד זה:

מקינטוש, דנון, נקמיצ'י, אלפיין F1, פיוניר P9, קלריון 9255 וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת קיקר,,איזה דגם למה כמה נמק פרט............

המגבר מוציא 250 בברידג' נכון?.......תוכל לשים את הרוקפורד 3412RFZ 150RMS

ואם זה לא מספיק חזק תוכל גם לשים שתיים.....המגבר אמור לעמוד עם כל העניין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לו לחבר שתי סאבים ולתפוס את כול המגבר במקום להביא אחד חזק שיעלה כמו שתיים בערך וישאר לו גם 2 ערוצים פנויים וגם מקום בבאגאז

מגבר גנסיס ST60 ב1400 שקל בלבד כולל ניירת אריזה ומתלווה

0547379780 שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...