Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הלילה (21/5) מתייקר הבנזין ב- 30 אג' לליטר. (גזירה חדשה)

student
שימו לב! השרשור הזה בן 5457 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 87
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מי זה יובל שטייניץ ולמה לעזעזל הוא החליט שאני צריך לשלם עכשיו 50-70 ש"ח יותר על אותה כמות הדלק כל חודש?

נמאס כבר ממה שהולך פה במדינה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגע תדלקתי :-P

אבל זה יותר מ-30 אגורות לליטר - כרגע תדלקתי בשירות עצמי ב-5.27 ש"ח לליטר בתחנה הקבועה שלי דלק צומת מסמיה.

לפי YNET המחיר ייתייקר ל-5.79 ש"ח לליטר, כך שהעלייה תהיה של 52 אגורות לליטר.

לפי זה, בביואיק שלי מיכל יתייקר במעל ל-30 ש"ח. בקצב נסיעה שלי התייקרות של כ-160 ש"ח בחודש:-(

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים - אין מה לבכות. בכלל.

מה לעשות, וצריך לממן כל מיני אינטרסים צרים של קבוצות אינטרס.

הממשלה מורכבת ממספר מפלגות קטנות ואחת בינונית - וצריך לנווט בין כולם.

אין שום סיכוי להביא קצבאות לש"ס, כספים להתנחלויות, סבסודים לישיבות וכסף לקיבוצים וחקלאים - ולהישאר עם עודף.

לכן קיבלנו העלאה של המס על הבנזין.

אם המס היה עולה על הסולר, מי שהיה נדפק זה השכבות החלשות - כי מחירי התחבורה הציבורית היו עולים.

ובנימה אישית - אני מאושר מההחלטה שלי מלפני שנתיים לעבור לרכב מונע בסולר. ההפרש כרגע עומד על 70 אג' לטובת הסולר + 30% הפרש לטובת הסולר בצריכת דלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה אנשים פחות יסעו במכוניות ופחות יקנו ואז יהיה פחות מיסים .

לגביי העלת המס במכוניות זה נשמע הזוי , היבואנים יתקעו עם המלאי באילת וישלמו על האחסנה (איזה כיף)

אני מכרתי את הפיאסטה לפני 3 ימים :-) ומרגיש הקלה למרות שהיא הייתה חסכונית מאוד , עכשיו אני נוסע באוטובוס ,לא צריך לחפש חנייה או לפחד מהגרר

אנשים, תעברו לאוטובוס עד שתעבור הגזרה הזאת ותשכירו מכונית רק לטיולים . (אם אתם לא חייבים מכונית)

בנוסף לכך עוד חדשות רעות היום שמעתי ברדיו שמחיר חבית נפט חצה את ה 60 $ , שיא של חצי שנה.

מתגעגע... לאוטוביאנקי Y10 שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חוזר ומזכיר שהפורום אינו מקום לניהול דיונים פוליטיים. את דעתכם על הפוליטיקה שמאחורי מדיניות המס של ממשלת ישראל אתם מוזמנים לפרסם במקום אחר.

משרשור זה נמחקו כמה הודעות שנגעו בפוליטיקה. אני מניח שלכולנו יש בטן מלאה על עליית מחירי הדלק וחלקנו גם רוצים לפרוק תסכולים כאן על גבי הפורום. בואו ננסה לעשות את זה בלי לגעת בפוליטיקה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שכולם מקטרים ומתלוננים ואף אחד לא עושה כלום. בכל מדינה אחרת כולם כבר היו יוצאים לרחובות ורק אצלנו בוכים וממשיכים הלאה.

נותרה לי עוד חצי שעה לתדלק. לפחות אני ידפוק אותם ב-20 ש"ח :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5457 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...