Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אימפרזה טורבו? פשששש....!

אבי פרידמן
שימו לב! השרשור הזה בן 7386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבוד לאימפרזה בפורום אופנועים אהבתי את השירשור :p

החלום שלי מאז ומתמיד זה האימפרזה אני מקווה שאיזה יום זה יתגשם :!:

אין כמו STI :twisted:

sti.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שסתום פריקה זה לא משהו שמגיע מקורי עם האימפרזה.

היתרון הגדול של האימרפזה הוא במערכת ההנעה הכפולה המשוכללת שלה, יכול להיות שמה שראית היה גם STI, לה מערכת הנעה כפולה משוכללת עוד יותר. לערסים מתלהבים הרכב יספק ניצחון וודאי כמעט ברוב מרוצי הרמזורים מעמידה, בתנאי שהבעלים של הרכב מוכן להשמיד את הקלאצ' לצורך ביצוע הפעולה הנ"ל. בכל מקרה הרכב הזה בהחלט מרשים, הרבה יותר מסתם רכב חזק מאוד. מניסיון של 8 חודשים על אחת, הטענה היחידה שהיתה לי כלפי הרכב היתה צריכת דלק מטורפת לגמרי.

גיא.

שסתום פריקה לא חייב להיות על כל מגדש טורבו? פשוט המקורי לא עושה את הרעש של פריקה לא?

איפה נעלמת ילד?

ראיתי את הסנדה.

יום שישי אני הולך להיות שם.

היה פה בחור שרצה סנדה...

הפנתי אליך.

הולך להיות שם? בטרייל ראית את האופנוע? שמתי אותו שם אין לי כוח לכל האידיוטים שמתקשרים וסתם #@$! את השכל.

תודה בכל מקרה..

מחכה לרשיון עד 500 (8 חודשים... בעע) שאני יוכל לקנות כבר אופנוע נורמלי לשטח :roll:

Some days your the bug; Some days your the windshield

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, רגע, רגע....

אז תנו לי להבין....

אז הדבר הזה שעושה פשששששששטפססססססס זה בא מקורי עם האוטו ואת השסתום צריך לקנות?

קמה עולה הדבר הזה. מה זה? משרוקית? אפשר לשים כזאת בשקל ירוקה? דיברו פה על ירוק לא?

אולי עדיף אחת מניקל?

כמה עולה השסתום הזה?

אני יכול ללכת לטמבור לידי ולקנות שסתום ולהרכיב?

אני שואל כי אני כמעט סוגר עם אחד עם STI משופרת אימפרזה משהו פצצתי בירוק זוהר.

אמרתם פה שירוק זה טוב. כן?

אז אני רוצה לדעת אם כדי לקרוא לברוטוס, הכלב של האזרח, כל מה שאני צריך לעשות זה לעזוב את הגז?

:roll:

בסופו של דבר, יש לנו ארץ קטנה - אי אפשר לטעות בגדול.

דני פרמוצ'נקו - דבריו הוצאו מהקשרם (י.ב.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לקרוא לכלב (?!) של האזרח צריך להחליף הילוך , ואגב זה סנופי ולא ברוטוס :hihi:

למכירה -CBR 929 RR , מטופל בסטארסייקל ,ניתן להציג "היסטורית טיפולים" , אזעקה+ ביפר, FREE FLOW, זוג צמיגים חדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שסתום פריקה זה לא משהו שמגיע מקורי עם האימפרזה.

היתרון הגדול של האימרפזה הוא במערכת ההנעה הכפולה המשוכללת שלה, יכול להיות שמה שראית היה גם STI, לה מערכת הנעה כפולה משוכללת עוד יותר. לערסים מתלהבים הרכב יספק ניצחון וודאי כמעט ברוב מרוצי הרמזורים מעמידה, בתנאי שהבעלים של הרכב מוכן להשמיד את הקלאצ' לצורך ביצוע הפעולה הנ"ל. בכל מקרה הרכב הזה בהחלט מרשים, הרבה יותר מסתם רכב חזק מאוד. מניסיון של 8 חודשים על אחת, הטענה היחידה שהיתה לי כלפי הרכב היתה צריכת דלק מטורפת לגמרי.

גיא.

שסתום פריקה לא חייב להיות על כל מגדש טורבו? פשוט המקורי לא עושה את הרעש של פריקה לא?

אני אצטט את עומר :

אימפרזה כן מגיעה עם שסתום פריקה, אחרת היה כל העסק היה מתפוצץ מאוד מהר...

ההבדל הוא שהשסתום המקורי הוא recirculating, ולכן לא מרעיש במיוחד.

גיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...