Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לדעת CIA תוך 20 שנה אנחנו לא פה,מקפלים מזוודות כבר עכשיו?

easyrider0
שימו לב! השרשור הזה בן 5527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה עדיין חושב שההרתאה שלנו נמוכה?

המצב הבטחוני הוא הקטנה שבבעיותינו.

נכון להיום, המדינה רקובה מהיסוד ודורשת טיפול שורש שאיש לא מעוניין לבצע, כי יותר מדי אנשים מרוויחים יותר מדי כסף מהמצב הקיים.

ממשלות ישראל לדורותיהן עסקו בשטיפת מוחם של האזרחים עם "המצב" ו"השלום", עד לרמה שבה לא יוכלו להבחין בבעיות הקשות שפוגעות בהם בחיי היומיום ובמידת הפיגור של ישראל מכל מדינה מפותחת אחרת בתחומים חברתיים וצרכניים. העובדה שבדיון הזה אתה ואני מדברים על שני דברים שונים, וזה שאדם אינטליגנטי כמוך עדיין רואה בארגוני הטרור את האיום העיקרי על קיומנו, הם עדות לכך שהממסד עשה עבודה טובה.

כאן נולדתי וכאן אמות. אף אחד לא יזיז אותנו מכאן.

מעניין, זה גם מה שאמרו הפלסטינאים בזמנו. אני חושב שכולנו יודעים איך זה נגמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסירו דאגה מליבכם.

ישראל מדינה חסונה ויציבה מכל הבחינות.

כוחה הצבאי גדול משל כל המדינות הסובבות אותה, התל"ג שלנו גבוה עשרות מונים משל המדינות הנחשלות שסובבות אותנו ויש לנו חברה יציבה שמיתבססת על מעמד ביניים יציב.

למרות שישנה הרגשה שהשחיתות פושה בכל, זה לא ממש מדוייק, וישראל אינה מושחתת יותר ממדינות מערב אחרות.

גם ערביי ישראל רחוקים מאד מלאיים עלינו אסטרטגית, ואפילו קצב הריבוי שלהם אינו גבוה בהרבה מבמגזר היהודי, למי שדואג לבעייה הדמוגרפית.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שאמרתי בשרשורים אחרים, אני אגיד גם כאן, מעולם חוסנה ואיתנה של ישראל לא היה חזק כמו כיום.

אם לפני 60 שנה לא ההינו בטוחים שנשאר כאן לתמיד, אם אחרי יום כיפור קצת חששנו, היום אנחנו יודעים בוודאות, אנחנו פה ולתמיד!

כל מי שאומר לכם אחרת הוא אידיוט, הוזה או מנסה למכור לכם משהוא.

ואם למישהוא יש תוכניות לנסות להזיז אותי פמה, הוא מוזמן לנסות.

ואסיים בשיר שתמיד נותן לי השראה:

אל נא תאמר הנה דרכי האחרונה

את אור היום הסתירו שמי העננה

זה יום נכספנו לו עוד יעל ויבוא

ומצעדינו עוד ירעים אנחנו פה

מדינת ישראל כמה גם בזכות קומץ חולמים שהחלו לעשות מעשה ולא חיכו למשיח.

חוסננו וקיומנו מותנה קודם כל מתוך אמונה בכוחנו הרוחני והפיזי.

אין כל משמעות קיומית לכוח פיזי בהעדר חזון.

הנהגה שמנווטת את קיומנו כאן צריכה לעשות זאת מתוך ראיה לעתיד ולא לקדנציה.

אומרים שכשהמשיח יבוא, יהיה רק יותר טוב - את זה נדע רק כשהוא יבוא.

.

הדפיטיזם פה חוגג.

כאן נולדתי וכאן אמות. אף אחד לא יזיז אותנו מכאן.

הבעיה היא שחלק גדול ממדינות ערב (בעיקר הקיצוניות) ועוד כמה מדינות קומוניסטיות.

לא מוכנות להכיר בזה..

אתה יודע לאן הם יכולים ללכת...

לכל האחרים, בעיקר בגירה - אני איתכם, ויודעים מה? שכל המקטרגים יילכו וילחכו עשבים. (בכוונה לא אמרתי משהו קשה יותר)

מי שלא רוצה להיות כאן - מוזמן לצאת את הארץ, ומי שכן רוצה להיות כאן - שיראה את נאמנותו לעם ולמדינה. אבל! אל תתבלבלו - אני לא דוגל בגישה של ליברמן (אם לרגע קט חשבתם).

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון להיום, המדינה רקובה מהיסוד ודורשת טיפול שורש שאיש לא מעוניין לבצע, כי יותר מדי אנשים מרוויחים יותר מדי כסף מהמצב הקיים.

ממשלות ישראל לדורותיהן עסקו בשטיפת מוחם של האזרחים עם "המצב" ו"השלום", עד לרמה שבה לא יוכלו להבחין בבעיות הקשות שפוגעות בהם בחיי היומיום ובמידת הפיגור של ישראל מכל מדינה מפותחת אחרת בתחומים חברתיים וצרכניים. העובדה שבדיון הזה אתה ואני מדברים על שני דברים שונים, וזה שאדם אינטליגנטי כמוך עדיין רואה בארגוני הטרור את האיום העיקרי על קיומנו, הם עדות לכך שהממסד עשה עבודה טובה.

מעניין, זה גם מה שאמרו הפלסטינאים בזמנו. אני חושב שכולנו יודעים איך זה נגמר.

המדינה שלנו קיימת בקושי , עדיין אין אפילו 100שנה.

ועדיין ביחס לזמן הקצר מאוד הכולל גם 6 מלחמות בדרך השגנו יותר מאשר כל מדינה מערבית אחרת.

תוסיף על כך, את המצב הבטחוני שהוא הכי קריטי כי עובדתית, תקציב הבטחון הוא הגדול ביותר והוא מתבצע כך כבר 60 שנה.

לולא היה כאן בעית בטחון קשה, החיים פה היו נראים אחרת, אבל אנשים כמוך שמתיימרים להיות אינטיליגנטית ולהאמין באיזה תאוריית קונספירציה שכביכול מונעת מעיננו את הבעיות האחרות, פשוט מדמיינים .

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו? אז ?

הם הצליחו לפספס כמעט כל אירוע משמעותי ב 40 השנים האחרונות. (המהפכה באירן, מלחמת יום הכיפורים, מלחמת אירן -עיראק, הפלישה לכווית, נפילת ברית המועצות, עליית אל-קעידה ופיגועי 11/9, התחזקות השמאל הקיצוני בדרום אמריקה (הוגו צ'אבס וחבר מרעיו), ועוד ועוד).

במקום התחזיות שלהם היה עדיף לקרוא את המדור האסטרולוגי במקומון באיזור מגוריכם.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההערכה שלי היא שתוך 40-50 שנה המדינה הזאת תקרוס, בלי קשר לערבים, היהודים פשוט יאכלו אחד את השני, אבל ב-CIA בטח יודעים יותר טוב.

נ.ב. ובכלל, צריך להפסיק לקרוא עיתונים ישראליים, ללמוד ערבית ולהתחיל לקרוא את העיתונים האיראניים. שם כתוב שישראל היא מעצמת על שכבר כבשה חצי עולם ומאיימת על החצי השני :lol:

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדינה שלנו קיימת בקושי , עדיין אין אפילו 100שנה.

ועדיין ביחס לזמן הקצר מאוד הכולל גם 6 מלחמות בדרך השגנו יותר מאשר כל מדינה מערבית אחרת.

תוסיף על כך, את המצב הבטחוני שהוא הכי קריטי כי עובדתית, תקציב הבטחון הוא הגדול ביותר והוא מתבצע כך כבר 60 שנה.

לולא היה כאן בעית בטחון קשה, החיים פה היו נראים אחרת, אבל אנשים כמוך שמתיימרים להיות אינטיליגנטית ולהאמין באיזה תאוריית קונספירציה שכביכול מונעת מעיננו את הבעיות האחרות, פשוט מדמיינים .

"השגנו" ?

אתה השגת ?

ההורים והסבים שלך השיגו והם היו דור אחר,חומר אחר.

סולידריות,ערכים,תרומה,התנדבות,חברות,הסתפקות במועט,הקרבה,רעות,כבוד לחוק, ...

אלה מילים בעברית-תבדוק באבן שושן.

כיום הם בעיקר בחברה הפלסטינאית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"השגנו" ?

אתה השגת ?

ההורים והסבים שלך השיגו והם היו דור אחר,חומר אחר.

סולידריות,ערכים,תרומה,התנדבות,חברות,הסתפקות במועט,הקרבה,רעות,כבוד לחוק, ...

אלה מילים בעברית-תבדוק באבן שושן.

כיום הם בעיקר בחברה הפלסטינאית.

מה שנמצא ומאחד את החברה הלפלסטינאית זה השנאה למדינת ישראל ורצון לחסל כמה שיותר יהודים בעולם וישראלים.

השלטון שנמצא אצל הפלסטינאים זה שלטון של מחבלים (להזכירך החמאס עלה בבחירות דמוקרטויות ברוב מוחץ וזה אומר משהו...) ראש הממשלה והממשלה שלהם והפרלמנט וכל הגופים השלטוניים שלהם הוא סתם קישוט החמאס שולט בהם .

מעניין ...ממשלה ,גופים שלטוניים , לפני 15 שנה היה שליט יחיד ערפאת מנהיג הכנופיות המרצח הזה, ועכשיו הם כבר ממש התקדמו , אבל עדיין המחבלים תמיד שלטו ותמיד ישלטו כי זה מה שמאחד אותם .

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיימי,

בבקשה אל תזלזל באחרים, אתה בכלל יודע עם מי אתה מדבר?

אז מה אם הוא צעיר?

מי נלחם עכשיו בעזה ולפני זה בלבנון?

אתה וסבא שלך?

בחור שהיום בן 20 הספיק להלחם עכשיו בעזה, לפני שנתיים נלחם בלבנון ובאמצע עשה שנתיים קו באיו"ש אז אתה יודע מה, בזמן שאתה ישבת על התחת שלך והקלדת על המקלדת, הבחורציק הצעיר הזה בהחלט היה חלק מ"השגנו".

כל המילים המסובכות האלה שציינת בעיברית עדיין קיימות היום וכל ה"חולות הרעות" שאתה רואה בנוער שלהיום, היו קיימות גם ב 48 כשפליטים שעלו לארץ נשלחו מיד לקרבות בזמן שיושבי כסית ופינתי עשו חיים ולא חלמו אפילו ללכת להלחם וגם ב 73 כשלוחמים חזרו הלומי קרב מהתעלה וקלטו שבדיזינגוף שטראסה הכל כרגיל.

אז תעשה לי טובה, את הנוסטלגיה השיקרית שלך תנסה לכתוב באתר של עילגים אנלפאביתים שלא יודעים מה היה פה.

פה יש עוד בינתיים, כמה שמבינים משהוא מהחיים שלהם.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסירו דאגה מליבכם.

ישראל מדינה חסונה ויציבה מכל הבחינות.

כוחה הצבאי גדול משל כל המדינות הסובבות אותה, התל"ג שלנו גבוה עשרות מונים משל המדינות הנחשלות שסובבות אותנו ויש לנו חברה יציבה שמיתבססת על מעמד ביניים יציב.

למרות שישנה הרגשה שהשחיתות פושה בכל, זה לא ממש מדוייק, וישראל אינה מושחתת יותר ממדינות מערב אחרות.

גם ערביי ישראל רחוקים מאד מלאיים עלינו אסטרטגית, ואפילו קצב הריבוי שלהם אינו גבוה בהרבה מבמגזר היהודי, למי שדואג לבעייה הדמוגרפית.

+ 1 :mm_yeah:

מספיק להסתכל סביב על העולם וכיצד שאר המדינות אוכלות אותה עם המיתון ולהבין שמצבנו (בנתיים) יחסית לשאר, מעולה.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה?

ברמה האסטרטגית אסון התאומים הוא יתוש שעקץ פיל.

אתה רואה את אמריקה מחר נעלמת מהמפה העולמית בעקבות "קשקוש" כמו אסון התאומים?

אתה רואה את מדינת ישראל נעלמת בעקבות קפצונים מעופפים בדרום?

המצרים והירדנים הבינו שאנחנו פה לתמיד, וחתמו איתנו שלום.

הסורים כ"כ חלשים וכ"כ מפחדים שגם כשאנחנו :

מפוצצים להם כור בשטח הריבוני שלהם,

עושים יעף מעל ארמון אסד עם בום על קולי ומנתצים לו את כל החלונות ,

מחסלים בכיר חיזבאללה באמצע עיר הבירה שלו,

הם בוחרים לא להגיב! :shock:

אתה עדיין חושב שההרתאה שלנו נמוכה?

אירן מזנבת בנו כבר זמן ארוך בעזרת חיזבאללה וחמאס.

זה מעצבן, זה מטריד אבל מהקשקוש הזה לצפות לחיסול מדינת ישראל זה לא רק תבוסתנות עלובה אלא גם ראיה מעוותת של המציאות.

מעולם חוסננו לא היה כ"כ משכנע, מעולם ישראלים לא חיו ברווחה כלכלית כמו היום, מעולם ישראלים לא היו בטוחים בעתידם הבטחוני כמו היום וכל מי שחושב אחרת מוזמן להוכיח לי את זה בעזרת עובדות ולא דמגוגיה.

(חיימי, כרגיל אתה מושך כל שרשור כל שהוא לדעותיך על דרך הטיפול הנכונה לדעתך בערביי ישראל/השטחים אז בכדי שאני אבין, אתה חושב שהם מאיימים על קיומה של מדינת ישראל???)

ונסיים שוב בקצת החדרת ציונות לתבוסתנים שבניכם:

אין לי ארץ אחרת

גם אם אדמתי בוערת

רק מילה בעברית חודרת

אל עורקי אל נשמתי

בגוף כואב

בלב רעב

כאן הוא ביתי.

מסכים עם כל מילה.

לישראל הרבה בעיות בטחוניות (הקסאמים, חיזבאללה, החמאס וכו') אבל אף אחד מהנ"ל אפילו לא מתקרב לסטטוס של איום על קיומה של המדינה.

ומי שיקפוץ עם האיום האיראני - בואו נגיד (לפי פרסומים זרים) שכנגד האיום הנ"ל קיים איום נגדי על קיומה של טהרן, וסביר מאוד להניח שאף אחד מהצדדים ל באמת מעוניין בהשמדה הדדית.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דברי טעם Derish, אבל כפי שאתה מבחין, אין כאן אף אחד שמבין מה אתה רוצה.

כולם כל-כך עסוקים בפצצה האירנית, בנסראללה שתיכף משמיד אותנו, בערביי ישראל שעוד שניה מחסלים אותנו מבפנים, באיום הקסאמים האסטרטגי וכיוב',

עד שאף אחד לא שם לב לתהליכים ההרסניים שעוברים על המרקם החברתי, למפלס השחיתות, לאובדן האמון של קבוצות גדולות במערכות השלטוניות השונות וכיוב'.

האיום על גבולות המדינה הוא אחת הבעיות הקטנות ביותר שלנו כבר הרבה מאוד שנים.

לעומתו, תהליכי התרופפות החוסן השלטוני והחברתי שמתקיימים כאן (ושלא מטרידים כמעט איש, כי כולם עסוקים בדיון העמוק "האם לחלק את ירושליים או לא?) הם הבעיה הגדולה ביותר של המדינה, ורוב האזרחים כאן לא יבינו זאת גם בדקה ה- 91.

אני, בכל מקרה, איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהליכי התרופפות החוסן השלטוני והחברתי שמתקיימים כאן הם הבעיה הגדולה ביותר של המדינה

ארנון,

בכדי שאני אבין על מה אתה מדבר, אתה מוכן בבקשה לפרוט את המשפטים הבומבסטים האלה לדוגמאות פרטניות?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...