Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות,ינואר- מרץ 2009

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 5524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• אחראי פורום

שתי אופל קדט, שנתון 70+.

בחיפה, הדר - סטיישן לבנה 2 דלתות (כל הסטיישן באו עם 2 דלתות, לא?), עומדת במקומה הרבה זמן אבל נראית בסדר.

עכו - קופה צהובה ומשופצת, הרכיבו ג'אנטים מודרניים וגדולים (דווקא נראה לא רע).

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 495
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ישנה ברמלה סובארו glf-5. במקור מנוע 1800 אבל כרגע 1600 ידנית, יד 14 עברה שיפוץ גרוע המנוע מעשן וכבר 3 שנים אין טסט

פעם אחרונה שדיברתי איתו בערך לפני שנה שרציתי לקנות הוא לא התלהב למכור לבינתיים היא לא זזה ד'א הרכב 2 דלתות ,מה שכן אין חלודה בכלל לפחות על פני השטח8)

תמונות בקרוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חושב שזו אותה אחת מפרדס כץ

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבני ברק עומדת כבר כמה שנים אלפא שרופה - אם זיהיתי נכון ספיידר שנות ה-70 (אם לא, תתקנו אותי).
עומדת היא שנים, אך נשרפה רק לפני חודשים אחדים.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הטנדרים בפרדס כץ נשרפו...:bigcry::onfire:

כן, אבל הנזק להם הוא מזערי, ובהחלט הפיך, או ששרפו אותם לגמרי?

שברולט מאליבו 78/9 נטושה בשדה בקיבוץ מגשימים.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שצריך חלקים: ברמת גן, רח' בן גוריון 46/8, עומדת כנראה כמה ימים פיאט רגאטה ללא מספרים, כמה חלונות שבורים, אבל יש רוב החלקים. לא מאמין, שתעמוד עוד הרבה!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברח' רות בחיפה: סיטרואן ויזה שנת 83' אם אני זוכר נכון, בצבע בז' - נראית מעולה!! ( אם היה לי תקציב הייתי קונה אותה :-) )

נראית במצב נסיעה, אין חלודה ויש לה טסט.

PEUGEOT 205 XR 1992

חבר במועדון רנו 4 הישראלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...