Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הורידו לי את האוטו מהכביש, כמה שאלות (ודיון בנושא שיפורי רכב בתחום האפור)

מושיקו.
שימו לב! השרשור הזה בן 5754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש מקום להבדיל בין שיפורי "שופוני" מסוכנים (קסנונים מסנוורים, מערכות פליטה אנטי סוציאליות וכדומה) ובין שיפורים לגיטימיים שבוצעו באופן מקצועי.

בתגובתך אתה לא מבדיל בין השניים וחבל. אתה בעצם טוען שיש להוציא חלק נכבד מהתרבות המוטורית מחוץ לחוק. ליתר דיוק - לאכוף את החוק הקיים באופן נוקשה ולהוקיע אנשים טובים ונורמטיביים כעבריינים

אני כן מבדיל בין שיפורים חוקיים ולגיטימיים בין שיפורי "אוטו דיפו" סטייל. אם לפותח השרשור אין ממה לפחד הוא בקלות יחזיר את רכבו לכביש ויתבע את המשטרה, לא?

אתם אומרים שבוחני התנועה של המשטרה הם אפסים שלא מבינים שום דבר, לאומת זאת כל אחד ששיפר את הרכב שלו הוא פתאום "מומחה" ולא מבין מה רוצים ממנו. גם הבאתם פה דוגמה של בוחני רכב במשרד הרישוי שמלכלכים על המשטרה כי הם "לא מבינים כלום", זה ממש מצחיק. זה לא הבוחנים האלה שיושבים במעצר עכשיו?

הדוגמה של רכבי ליסינג היא גם מצחיקה. אומנם התופעה הזאת קיימת והיא מגעילה, אך אי אפשר להתעלם מהעובדה שאין לצפות למשהו טוב מסיאט איביזה סוף שנות התשעים עם אגזוז בגודל אבטיח וכל השמשות מושחרות. אינני צודק?

הבעיה שלי עם פותח השרשור היא שהוא במתכוון נוסע על רכב שיש בו בעיות. ולא אכפת לי אם הוא שוטף אותו שלוש פעמים בשבוע ועושה ווקס כל יום שישי. כאשר הוא אומר כי החוק הוא לא תורה מסיני וחוקים הם לא תמיד נכונים תודו שיש פה בעיה.

תגידו לי בבקשה מי יגן על כל משתמשי הכביש שרוצים להגיע הביתה בשלום מפני עגלות האלה עם פנסים מושחרים שמולבשים עליהם גרביונים של נשים? או כל מיני פיאט אונו עם צמיגים שבולטים מחוץ למרכב ולוחיות רישוי שלא בגודל התקני שלא מחזירות אור?

תקשיבו כל "המומחים" שמטיפים פה, רואים שאתם לא חלק מהעולם הזה, חוקי?! מאושר?! תקן?! באיזה סרט אתם חיים? פה במדינה הכל לא חוקי!

אני לא צריך בפורום רכב להגן על התרבות הזאת, כאן זה "הבית" שלי אתם האורחים.

אני מהשכונות, אני גאה בזה, ופה בשכונה שלי לא ראיתי שום רכב "משובר", את הסטיגמות תשמרו לעצמכם.

סליחה, פה זה לא "הבית" שלך. הבית שלך פה:http://www.carsforum.co.il/vb/forumdisplay.php?f=54

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 210
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רכבי ליסינג עם רפידות בלמים שעשויות מספוג ומוחלפות אחת ל100000 ק"מ

וצמיגים ממיטב התוצרת של סין מסוכנים יותר מרכב ישן ומשופר.

תמשיך לשיר שירי הלל למתנ"ע ולבוחני התנועה כי אם אתה בונה עליהם

שיגנו עליך עדיף שלא תצא מהבית.

Peugeot 208GTI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אכפת לי מהשיפורים שלך ולא מצבע הרכב ולא מההנמכה, אכפת לי רק מהחיים שלי ושל משפחתי. הרכב שלך נבדק ע''י בוחן תנועה ונמצא לא כשיר לנהיגה. מה עוד אתה רוצה?

ואיך בדיוק ה"שיפורים" שלו מאיימים על חייך? אם הבלמים תקינים והצמיגים תקינים והרכב שמור ומטופל...

"לא כשיר לנהיגה" זה מושג הנתון לפרשנות רבה- לצערי הוא מתפרש אצל בוחני תנועה ואנשים כמוך במובן המאוד רחב של המילה.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להבין דבר אחד,

רכב שמורד מהכביש, על שטויות כמו הגה קטן מדי, הפנס נקי מדי או דברים כאלה זה שטות גמורה,

נראה את בוחני התנועה מתחילים לעצור רכבי ליסינג, לא מאזדה 3, רכב עם מדבקה של ליסינג,

ועל כל רכב שאין בו לחץ אוויר תקין/רפידות במצב תקין, יקבל הורדה מהכביש.

זה כמובן שלא יקרה, כי תאמין או לא, הממוווווןןןן כסף רץ שם והמבין יבין, מה גם שכמובן שחובה לעצור כל רכב שה-Db שהאגזוז שלו מפיק גבוהה יותר מהמוצרט הטיפוסי[למרות שאני לא סובל רכב עם אגזוז שונה], רכבים כאלה, המוגדשים והמשופרים וכו', נמצאים ברמת אחזקה גבוהה בהרבה יותר מכל הליסינג הזבל הטיפוסי בארץ.

בנתיים, ימשיכו לדפוק את הראש בקיר, כי זו המדינה שלנו.

----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הויכוח ממש חסר תועלת ותוחלת, הרי יש כאילו אשר רואים ברכבים המשופרים כחלק מאויבי הציבור המוצהרים , זאת עקב תדמית פרועה שיצרו חלק מהנוהגים ברכבים מעין אילו. (בדיוק כמו בתחום האופנועים)

יש לקחת כל דבר בפרופורציה, אם הרכב משופר ומטופל בהתאם אין לי כול בעיה , יסעו ויהינו כול עוד הם ממלאים את חוקי התנועה בדיוק כמוני וכמוך.

הבעיה מתחילה עם אילו אשר משפרים רק אספקטים מסוימים ברכב, ומותרים אותו נכה למשל בתחום הבלימה \ מיתלים דבר אשר פוגע אנושות בבטיחות של הסובבים את אותו משפר בכביש, במקרה הזה אין לי כול בעיה שיקבל האדון צו הורדה.

אני חייב להגיב למר בורזים המתחסד - מקצועיות בוחני המשטרה בעיני מוטלת בספק מנסיון עבר עגום עד מצחיק עם אילו ונסיונם המוגבל מאוד.

הרכבים המסוכנים באמת הם אילו אשר עובריםתאונות של טוטאל לוסט, מוחזרים לכביש בקומבינות של חברות השכרה \ ליסינג מול חברות הביטוח , הקומבינה ידועה לכולם, גם התהליך שקוף, רק משטרת ישראל ובוחני הרכב המהוללים שלה החליטו לא לעשות כלום בנידון, ולהמשיך ולהיטפל לדברים אשר מאוד קל לעשות אותם , כדרכה של המשטרה בקודש.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנתיים, ימשיכו לדפוק את הראש בקיר, כי זו המדינה שלנו.

+1

בינתיים ימשיכו להוריד מכביש רכבים עם גג נפתח מקורי, בגלל שרכב יוצר לפני שנת 98 שמשרד התחבורה הפסיק בשנה הזאת את מחדל שלהם של אי רישום גג נפתח.

וכמובן ימשיכו לנסוע על כבישים מכוניות עם חלקי חילוף סיניים, צמיגים שלא עברו שום תקינה ונהגים שלא יודעים לנהוג.:?

איך לא, בגלל מחזירי אור שכביכול לא עושים בארץ את העבודה שלהם, נצתרך להמשיך ולהדביק מדבקות זוהרות בסגנון "שמור מרחק" ואח"כ לפני כל טסט לגרד אותן ולשים חדשות.

מה שלב הבא? לפני כל אוטו יצתרך לרוץ בן אדם עם דגל אדום וצופר אויר ביד? אולי זה היה גם פתרון האולטימטיבי לאבטלה?

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך בדיוק ה"שיפורים" שלו מאיימים על חייך?

כל התערבות בלתי מקצועית ברכב מאיימת על כל משתמשי הכביש.

"לא כשיר לנהיגה" זה מושג הנתון לפרשנות רבה- לצערי הוא מתפרש אצל בוחני תנועה ואנשים כמוך במובן המאוד רחב של המילה.

עידן

להזכירך, בוחני תנוע מורידים לא רק רכבים משופרים, אלא גם רכבים רגילים עם פנסים שבורים וצמיגים יבשים. שיפסיקו את זה גם? נסע כל אחד איך שבא לו?

או שאתם מציעים לעצור רק רכבים ישנים בלי טסט ובלי פקק מיכל הדלק, ולהתעלם מרכבים בעלי מידות צמיג וחישוקים שונים מהרשיון ובעלי קסנון ב-1000 ש''ח מהכפר הסמוך?

ולגבי המושג "רכב שמור".... מה זה אומר לכם? מבחינתי הרכב שלי יותר שמור מהרכב של אדון מושיקו ורבים ממכם ללא כל מיני צעצועים של אוטו דיפו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום קשר בין צמיג יבש,סיני לבין שיפורים שהוא עשה.

מה הוא עשה? חיבר מוט מייצב לרכב שרק משפר את ההתנהגות.

חיבר כמה שעונים שלא אמורים להשפיע אלייך.

הגה אחר? לי אישית אין בעיה עם זה כי לא אכפת לי איזה הגה מותקן אצלו ברכב.

שינה מקום של הצופר? פה מתחילה הבעיה. הצופר אמור להיות במקום שבו אתה יכול להגיע אליו ללא הורדת יד/ידיים מההגה.

הנמיך את הרכב. מה אכפת לך שהוא הנמיך? איך זה משנה את הרכב?

התקין אגזוז אחר. אני לא רואה פה שום בעיה שיכולה לסכן אותי בתור עובר אורח.

אני אישית לא ראיתי את הרכב של מושיקו אבל לי נראה שהוא רק הפך את הרכב ליותר יפה. והדבר היחיד שהוא צריך לשנות הוא מיקום הצופר.

נ.ב לפעמים הגדלת הצמיג דווקא תורמת. ישנה יותר אחיזה עם הקרקע וניתן להגדיל את קוטר הבלמים למשהוא יותר גדול וחזק. דבר ששוב רק גורם לרכב להשתפר ולא ההפך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל התערבות בלתי מקצועית ברכב מאיימת על כל משתמשי הכביש.

ואיך בדיוק הגעת למסקנה שיש התערבות בלתי מקצועית? סדנאות ומוסכים שאושרו על ידי משרד התחבורה לא מקצועיים מספיק?

אולי כדאי שנפנה אליך ולבוחני התנועה שסיימו 6 שנות לימוד כדי לשפר את רכבנו.

להזכירך, בוחני תנוע מורידים לא רק רכבים משופרים, אלא גם רכבים רגילים עם פנסים שבורים וצמיגים יבשים. שיפסיקו את זה גם? נסע כל אחד איך שבא לו?

זה דוגמא נכונה לרכבים מסוכנים

או שאתם מציעים לעצור רק רכבים ישנים בלי טסט ובלי פקק מיכל הדלק, ולהתעלם מרכבים בעלי מידות צמיג וחישוקים שונים מהרשיון ובעלי קסנון ב-1000 ש''ח מהכפר הסמוך?

ולגבי המושג "רכב שמור".... מה זה אומר לכם? מבחינתי הרכב שלי יותר שמור מהרכב של אדון מושיקו ורבים ממכם ללא כל מיני צעצועים של אוטו דיפו.

ומבחינתי הרכב שלך מסוכן וצריך להוריד אותו:wink: וזו בערך הרמה של הטיעונים שלך

Peugeot 208GTI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BURZUM אתה עושה את עצמך או ?

לפי איזה חוקים בדיוק אפשר לשפר אוטו ?

כל התגובות שלך מתאימות בערך לרמה של בוחן תנועה ממוצע .

שיפור מקצועי ומאושר ? כן , שנייה .

נסה את עמותת אור ירוק , הם פתחו כרגע במבצע חדש והם מחפשים מתנדבים כמוך שיעזרו להם , אתה במקום הלא נכון .

התגובות שלך מתנשאות באופן לא נורמאלי ואתה ממהר להדביק כל מיני סטגימות על כל מיני חברי פורום בלי להכיר אותם , פשוט לא לעניין .

מדאיג אותך מכונית שנוסעת עם כמה שעונים ומוט מייצב ? ואתה חי בסרט שזה יסכן אותך או את המשפחה שלך , אותי מדאיג מכוניות שחוזרות לכביש אחרי תאונות קטסטרופליות ושתוקנו בשטחים , אותי מדאיג מי שנוסע עם צמיגים יבשים בלויים והרשימה יכולה להמשיך .

ממש לא מדאיג אותי זה אם השעונים ובמידה והוא נוסע כמו שצריך .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ממהר להדביק כל מיני סטגימות על כל מיני חברי פורום בלי להכיר אותם

אין לי שום דבר נגד אף אחד! רק על מושיקו מדובר. איזה סטיגמות? הבחור קיבל קנס 500 שקל במקום על הדבר הראשון שהשוטר ראה, והוא יודע שהלוחית הייתה בלתי חוקית.

בהסתמך על זה אני משאר לעצמי שהוא לא רק סטודנט תמים וסביר להניח שיש עוד דברים בלתי חוקיים.

כאן מדובר על הורדה חוקית לגמרי של הרכב מהכביש. אתם בעצמכם אפילו עדיין לא הגעתם לקונצנזוס האם כפתור של צפירה שהוזז מההגה הוא חוקי או לא. 99% מהאנשים פה לא מתמצאים מה זה חוקי ומה לא, רק צועקים עליי עד כמה שאני הוא "שלא מבין".

אפילו שנגיד ואין כלום ברכב שלו וזה רק לוחית וכפתור צפירה, עדיין זה בלתי חוקי. מה עוד מסתתר שם?

אתם רצים להגן על מושיקו ומוכנים להכפיש אותי ומתעלמים לגמרי שאני עדיין לא ביצעתי שום עבירה, כאשר מושיקו כן מבצע עבירה/ות ואף מודה בזה.

אז מי העברין ומי שומר החוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדאיג אותך מכונית שנוסעת עם כמה שעונים ומוט מייצב ?

לצורך הענין נתחיל עם מכונית עם לוחית רישוי בלתי חוקית וללא צופר.

הצופר שלי לא צופר מההגה אלא החלפתי לו מקום ואני צופר ממקום אחר. על דבר כזה הוא נותן לי הורדה? זה באמת לא חוקי להחליף מקום לצופר?

הוא לא יודע!! תגידו לו, זה חוקי או לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצורך העניין אתה מודאג מעניין הצופר ויכול להיות שבצדק, מה בדיוק "מסכן אותך ואת משפחתך" (טיעון שהעלית באחת התגובות)

במיקום לוחית הרישוי?

Peugeot 208GTI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אז מי העברין ומי שומר החוק " עוד סטיגמה .

התפיסה שלך מוטעה עקב זה שאתה מגדיר אותו "עבריין " , העבריין הוא הבן **** שנמצא באוטו שלידך כרגע ובמקום להיות עסוק בלנהוג הוא עסוק בטלפון , ברדיו דיסק , בעיתון ועוד ...

אבל הוא בסדר כי הוא בלנסר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...