Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הורידו לי את האוטו מהכביש, כמה שאלות (ודיון בנושא שיפורי רכב בתחום האפור)

מושיקו.
שימו לב! השרשור הזה בן 5755 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

1. מוט מייצב/פיתול, הבוחן טוען שזה חיזוק שילדה. עם זה אני מסכים למרות שזה רק תורם ולא גורע.

2. הגה ספורט. אין לי בעיה.

3. שעונים בקורה. אין לי בעיה.

4. צופר. הצופר שלי לא צופר מההגה אלא החלפתי לו מקום ואני צופר ממקום אחר. על דבר כזה הוא נותן לי הורדה? זה באמת לא חוקי להחליף מקום לצופר?

אין לי אפשרות להחזיר את הצופר הקודם להגה, האם על זה אפשר לקבל הורדה?

היו עוד כמה דברים ממש שטותיים אבל הבנתי שהוא מחפש אותי אז סתמתי.

תודה.

אתם ממש חושבים שאתם מעליבים אותי? אתם מצחיקים אותי עוד יותר.

מה שעצוב הוא שמושיקו במודע נוסע על רכב ששופר שלא על פי החוק. חוץ ממה שהדגשתי וממה שהוא לא סיפר לנו גם 500 שקל קנס הוא לא קיבל סתם. למה להזיז לוחית רישוי ממקומה היעודי?

מושיקו, תפסיק לבכות. תסיר את כל הצעצועים שלך מהקופה הרגילה לחלוטין שלך (אפשר לחשוב איזו TYPE-R עצבנית) או לחלופין תאשר את כל השיפורים על פי החוק. אתה יכול? אז תמשיך לנסוע ברכב הבלתי חוקי שלך ולהתעצבן עליי ואנשים אחרים שהם "סתומים לגמרי". אה שכחתי, אתה לא יכול לנסוע עליו. אתה יכול להעזר פה מעכשיו: http://www.egged.co.il/

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 210
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתם ממש חושבים שאתם מעליבים אותי? אתם מצחיקים אותי עוד יותר.

מה שעצוב הוא שמושיקו במודע נוסע על רכב ששופר שלא על פי החוק. חוץ ממה שהדגשתי וממה שהוא לא סיפר לנו גם 500 שקל קנס הוא לא קיבל סתם. למה להזיז לוחית רישוי ממקומה היעודי?

מושיקו, תפסיק לבכות. תסיר את כל הצעצועים שלך מהקופה הרגילה לחלוטין שלך (אפשר לחשוב איזו TYPE-R עצבנית) או לחלופין תאשר את כל השיפורים על פי החוק. אתה יכול? אז תמשיך לנסוע ברכב הבלתי חוקי שלך ולהתעצבן עליי ואנשים אחרים שהם "סתומים לגמרי". אה שכחתי, אתה לא יכול לנסוע עליו. אתה יכול להעזר פה מעכשיו: http://www.egged.co.il/

בוא נסגור את הנושא הזה כי אני רואה שאתה מחפש רק לעקוץ.

שיהיה לך כל טוב אדון מזדה 3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאשר את כל השיפורים? ואיפה בדיוק ברשיונות מופיע "שעונים" או כל דבר אחר. אין מכון טסטים אחד בארץ שיכשיל על דבר כזה! נקודה. אני לא פעם דיברתי עם בוחנים בטסטים והם בעצמם אומרים שבוחני המשטרה לא מבינים דבר וחצי ומורידים מכוניות סתם מהכביש ללא סיבה מוצדקת. חבר שלי שקיבל הורדה על קיט פגושים לא מקורי, מכסה מנוע מעוצב ועוד המון דברים הגיע לטסט למכון מפורסם בחיפה וללא שום קומבינה האוטו הוחזר לכביש בטענה שהכל חוקי והבוחן שהוריד אותו לא מבין שום דבר. ואת זה אמר טסטר בכיר במכון.

ידוע שבכל עיר יש איזה בוחן אפס כזה, גם בחיפה יש וחבל שלא כל מי שמורד מהכביש לא הולך למשפט שהבוחן יקבל נזיפות מהמפקדים שלו עד שיתחיל לעשות את העבודה שלו כמו שצריך ולא להטריד סתם אנשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתם בעצם אומרים שהבחור הוא תמים לחלוטין ופשוט נפל קורבן לבורות משטרתית?

לא יודע אם תמים אבל בטח לא עבריין צמרת שבא משכונות של ברברים.

אם יש למישהוא משהוא אופרטיבי להוסיף הוא מוזמן.

ויכוח ה"מגיע לו" מול "לא מגיע לו" מסתיים פה ועכשיו,

התראה אחרונה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מהסעיפים כן. שעונים זה חוקי לחלוטין. פנסים עם תקן גם חוקי. אתה בעצמך הרי קורא שהוא רשם שהבוחן טוען שהאור של האינגל אייס זה קסנון כשבעצם זה לד בסך הכל! הנמכה זה גם חוקי! היה כבר פעם מקרה שמישהו קיבל הורדה על זה פנה למשפט נדמה לי וזוכה או שבטסט החזירו לו את האוטו לכביש....לא זוכר בדיוק. דני הזה ממנהלי מקס טונינג.

ההגה לא חוקי גם רק עם הוא קטן מקוטר מסויים....ראיתי פעם תקנות של זה.

למשפט בעיקרון אין מה ללכת כי חלק מהסעיפים מוצדקים מבחינת החוק, ומה שלא גם ככה בטסט לא ידרשו ממנו להחליף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שקיבל הורדה מהכביש השבוע על לוחית לא תקינה באופנוע אני דווקא מבין את BURZUM

מה לעשות שרוב בעלי הרכבים המשוברים מגיעים מאיזור הקטמונים/ קריית יובל / מזרח העיר

זאת פשוט עובדה, כל בעל סיויק חושב שהוא נוהג בפרארי, מגדילים צמיגים משחירים חלונות ויללה למירוץ היומי על כבישי ישראל, זה לא שהשעונים וכל העוונטות מפריעים, זה מה שהם משדרים, וברגע שרואים רכב כזה יודעים גם מבלי לראות מיהו הנהג.

ושלא תבינו לא נכון אני בעד שיפורים אבל כל בר דעת יכול להבחין בים שיפור מקצועי ובטיחותי לבין אילתור חובבני, ובכלל אני פונה לפותח השרשור מה משופר ברכב שלך שמצריך שעונים על הקורה?

אתה יכול להצביע על השיפור שנתן לך האגזוז? אתה מתחרה במרוצים שחשוב לך לדעת את חום השמן?

בקיצור דווקא בגלל אותם שיפורי רחוב אנחנו לא נצליח לעולם לקבל אישורים על כל שינוי ברכב.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BMW*Ricer אין טעם להסביר את זה לאדון מאזדה, כי הוא בחיים לא יתקל בזה, הוא נוסע בכיף ב1.6 אוטומט עם מזגן והכי חשוב - באמינות!

BURZUM , אין הבדל בהנאה לסוע בדרך שלך או בhttp://www.egged.co.il.

BMW E30 325i Coupe

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה נתפסת על השעונים שמותקנים בקורה, זכותו של כל נהג לקבל עוד פרמטרים על הרכב שלו.

אגזוז של סופר ספרינט בטח איכותי יותר מהזבל הסיני התחליפי שמותקן ברוב הרכבים בארץ.

הסיבה שאנחנו לא נקבל אישורים על שינוי ברכב ,זה ששר התחבורה לנו לא מבין דבר וחצי דבר

,בוחני התנועה הם עגלים חסרי השכלה וידע שמתאים לתפקידם ואנשים כמוך .

Peugeot 208GTI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיכאל כרמי-מזה השאלה הזאת למה הוא צריך את האגזוז ולמה הוא צריך שעונים ומה ומי ומו....

כמו שחלק מהאנשים משקיעים עשרות אלפי שקלים בעיצוב הבית ואני לא מבין למה צריך יותר ממיטה, מחשב וכיסא בביתי, ככה אתה לא תבין למה אני השקעתי 30 אלף ש"ח באוטו כשיש לי בכלל קטנוע ובאוטו אני נוסע בלחץ פעם בשבוע. זה הובי-תחביב, זה הכיף שלי ושל עוד רבים, זה מה שמספק לי הנאה בחיים. כשאני מוציא 100 שקל על גינס חדש אז כואב לי אבל כשאני שם 200 שקל דלק ונוסע ברכב שאני השקעתי בו כל כך הרבה זה נותן לי סיפוק אדיר ואני לא סופר את הכסף.

זה התגובה שאחרונה שלי כי מי שמבין מבין ומי שלא מבין גם לא יבין לעולם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתם בעצם אומרים שהבחור הוא תמים לחלוטין ופשוט נפל קורבן לבורות משטרתית?

תתפלא

אני לא עבריין מקרית מנחם אני סטודנט שנה ראשונה עם עבודה מסודרת ואם תסתכל בעבר שלי תראה 0 הרשעות חוץ מכמה דו"חות חניה בעיר, אתה עושה פה הכללות שאני מתחיל לחשוד שאולי אתה בעצמך בוחן תנועה

michael carmi זה לא משנה מה השעונים נותנים לי, שמתי אותם בשביל היופי או בשביל לדעת מה מצב הוואקום במנוע זה לא עניין הבוחן כל עוד זה חוקי וממש לא מפריע לריכוז הנהיגה. ואם זה מפריע אז מה אפשר להגיד על GPS שזה לגמרי מסיח את הדעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מושיקו,

נפלת על בוחן מניאק אבל גם דביל כי עם האישורים של סופר ספרינט אתה יכול לעשות ניר טואלט והוא יכל להוריד לך את הרכב בכיף גם על הדוד האחורי של סופר ספרינט.

בגירה מוטבע לי על הדוד למטה אישור של מכון תקנים וזה באמת באמת לא דוד של 10 שקל הוא שקט מאוד וחוקי בדיוק כמו דוד פליטה מקורי. לא סתם שמתי עליו 3,000. דבר ראשון שבוחן יסתכל זה על האגזוז ולא רציתי את הכאב ראש הזה, שווה להשקיע עוד כמה שקלים בשביל להיות רגוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העובדה שלדודים של סופר ספרינט מוטבע תו תקן זה אומר שמותר לייצר אותם. עדיין הם לא חוקיים להרכבה.

גם למגדש טורבו יש תו תקן (בד"כ של TUV שעולה עשרות מונים על התו תקן הישראלי) ועדיין לא חוקי להרכיב אותו על רכב שלא בא איתו במקור.

אני לא הולך להיכנס לכן או לא טוב או לא שהורידו אותך מהכביש אבל יש לי כן רק דבר אחד להגיד

If you can't stand the heat, stay out of the kitchen.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העובדה שלדודים של סופר ספרינט מוטבע תו תקן זה אומר שמותר לייצר אותם. עדיין הם לא חוקיים להרכבה.

גם למגדש טורבו יש תו תקן (בד"כ של TUV שעולה עשרות מונים על התו תקן הישראלי) ועדיין לא חוקי להרכיב אותו על רכב שלא בא איתו במקור.

אני לא הולך להיכנס לכן או לא טוב או לא שהורידו אותך מהכביש אבל יש לי כן רק דבר אחד להגיד

If you can't stand the heat, stay out of the kitchen.

אתה טועה כי משרד התחבורה מאשר את הדודים האלה. תבדוק בפיט סטופ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5755 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...