Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הורידו לי את האוטו מהכביש, כמה שאלות (ודיון בנושא שיפורי רכב בתחום האפור)

מושיקו.
שימו לב! השרשור הזה בן 5756 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני כל כך שמח שעושים את המבצעים האלה. הילדודס חושבים שהם כולם שומאכרים, ולא מודעים שהם מהווים סכנה למשתמשי כביש אחרים והולכי הרגל.

הלוואי יותר ויותר מבצעים מהסוג הזה, בעיקר בקרית היובל ושכונות ברבריות אחרות. ובבקשה בבקשה בערבי ימי שישי.

תגיד לי מי אתה בכלל שתגיד עליי דבר כזה? מה זאת היציאה המטומטמת הזאת? אתה יודע מי אני בכלל? איך אני נוהג? איך אני מתנהג בכביש? אתה יודע בן כמה אני לפני שאתה זורק הערות כמו ילדודס?

מאיפה אתה קובע שאני מסכן הולכי רגל? בגלל שיש לי אותו עם אגזוז צ'יפ ופילטר אז אני עבריין תנועה?

אתה כנראה מאוד טיפש אם יש לך הערות מהסוג הזה. סליחה אבל ממש עיצבנת אותי עם הסטיגמה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 210
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איך אני מתנהג בכביש?

את כל זה תגיד בבית משפט. נראה אותך מערער על כל הסעיפים בגינם הורידו את הרכב שלך מהכביש ומה תשמע בחזרה מהשופט.

מאיפה אתה קובע שאני מסכן הולכי רגל?

כי הכלי רכב שלך שופר שלא על פי החוק. אתה תקח אחריות במקרה מה? לא נראה לי. אתה תבכה ותאשים את האחרים.

בגלל שיש לי אותו עם אגזוז צ'יפ ופילטר אז אני עבריין תנועה?

לא רק. גם בגלל ההנמכה הבלתי חוקית, גם בגלל מספר רישוי שלא במקום ואני בטוח עוד כמה דברים נחמדים שעשית. כנראה יש לך סדנת שיפורים!

אתה כנראה מאוד טיפש אם יש לך הערות מהסוג הזה.

כנראה אני הטיפש ואתה הצדיק.

אתה גם כנראה מתעצבן נורא מהר. גם השוטר עצבן אותך, גם הבוחן, גם אני...

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותו, הוא יש לו מאזדה 3 ו800 ליטר שמן מנוע במחסן, הוא נורמלי ושומר חוק אנחנו עבריינים מקריית יובל או כל צ'כונה אחרת עם רכב "משופר", אל תתייחס אנחנו לא לרמה שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמשיכו לפרסם פה שרשורים "הורידו לי את הרכב מהכביש" ,"צילמו אותי נוסע 160 קמ''ש", "נתנו לי קנס כי הסעתי 3 חברים לא חגורים ובלי מלווה" ו-"שללו לי את הרשיון כי נהגתי שיכור" אבל בטוח שלא תפנימו. מבחנתי אתם עבריינים ומסכנים את משתמשי הכביש האחרים והולכי הרגל ואני שמח שהמשטרה לפחות קונסת אותכם.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמשיך תמשיך עם הסטיגמות, נראה לאן תגיע (עם המאזדה 3 כמובן אל תשכח לבדוק שמן), מה שאירוני שרוב המכוניות שמעורבות בתאונות או נתפסות על מהירויות הן כל מיני ליסניגומטיות כדוגמת המאזדה שלך.

הורידו לו את הרכב כי הרכב שלו יפה ומתוחזק מעל לרמה שמתאימה לאנשים במדינה הזאת, הורידו לו את הרכב כי את המדינה הזאת מנהלים אנשים חשוכים כמוך, בכל יום אני מעדיף לעמוד לידו או ליד הבימר קבריו השחורה של הבחור למעלה, מאשר לשמוע את הציוצים של המדחס מזגן של המאזדה המשעממת שלך ברמזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נעשה סדר בכל השטויות שרשמת,

דבר ראשון אני מסכן חיי אדם כי יש לי מוט מייצב יש לי שעונים בקורה ויש לי הנמכה באוטו שכל אלה מאוד מסוכנים לציבור והאוטו מאוד לא בטיחותי. אתה יכול לעשות עם זה חמוצים שום דבר פה לא מסכן חיי אדם חביבי אל תתפור עליי סטיגמות של מטורפים אחרים שנוהגים עם אוטו כמו שלי.

עוד דבר, את כל השטויות שאנשים זורקים פה בפורום כמו תפסו אותי על 160 וכו'..

אל תפיל עליי ואל תעשה אותי מה שאני לא כי אתה בכלל לא מכיר אותי ואני מעדיף גם לא להיתקל באחד עם חוט מחשבה עקום כמו שלך.

ואתה שם לב שאני לא היחיד שאומר שאתה טועה, אז עם כל הכבוד לך זה לא קשור לנושא בכלל ואני מבקש ממך לא להביע את הדעות המוזרות שלך פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מעניין איך צברת 2290 בפורום רכב? אם הודעות ודעות כאלה?

ניראה לי שעדיף שתעבור ל YNET ושם תוכל להגיב עם דעות כאלה על כל תאונה או ידיעה מרעישה שנהג נתפס על 180 קמ"ש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנות,

להפסיק לריב לפני שאזהרות יתחילו לעוף לכל כיוון.

מושיקו,

התבלבלת, לקלל משתתפים אחרים בדיון זה בפורומים אחרים, לא פה!

אצלינו לא תנהל דיון ותכנה חבר אחר "מאוד טיפש"

בורזום,

קצת נסחפת לא? עבריינים מסוכנים? שכונות של ברברים? מאיפה הבאת את זה?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, לא להתעצבן על הבחור עם המאזדה.

אני ממש לא מסכים איתו וממש חושב ההיפך אבל אני יכול להבין מאיפה המחשבה שלו באה.

לצערנו יש מלא ילדודס ערסים שעושים סטיגמה רעה למשפרים שעושים את זה לא בשביל שופוני אלא בשביל

הכיף ובאמת מהנשמה ומאהבת הנהיגה.

בשבילו ובשביל החושבים כמוהו אין הבדל, הם שומעים אגזוז עם רעש "מוזר", גלגלים (הם לא אומרים ג'אנטים) גדולים,

ומרכב מונמך וישר אנחנו נכנסים לאותה הקבוצה כמו הילדים עם הפיאט אונו המוגזמות שהם אכן מסוכנים.

עצוב אבל זה ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, הרוחות פה מתלהטות. כדאי להרגיע אותןם לפני שאחד המנהלים הבכירים יעשה זאת!

תרדו מבורזום. הוא יכול לומר מה שבא לו. אולי הוא צודק, אולי הוא לא. אל תשכחו שזה פורום באינטרנט, וכל אחד יכול לכתוב מה שעולה לו על הלשון באותה השניה (או על האצבעות...).

אז תעשו לכולנו טובה, ותירגעו.

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

וכן. ציון גולן הוא מ-ל-ך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן כללי אין לי בעיה עם שיפורים לרכב כל עוד הם בוצעו ביד מקצועית ואושרו כנדרש אם בוצעו שינוים בשילדה אשר מחייבים אישור.

מעבר לזה , גשר חיזוק ושעונים על הקורה הקדמים אינם דברים אשר גורעים בבטיחות הרכב.., "המקצועיות" של "בוחני" הרכב במשטרה היא בדיוק ברמה של משטרת התנועה בארץ.

רדוד ושיטחי.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5756 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...