Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אקדח דלק לא קפץ במילוי דלק

TOMY7
שימו לב! השרשור הזה בן 5571 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

היום בעת מילוי דלק באחת התחנות דלק בחיפה, האקדח דלק לא קפץ ונשפך כ3 ליטר דלק.

לא היה שום פרסום או מודעה בקשר לאקדח דלק מקולקל.

אשמח לשמוע את דעתכם ומה אפשר לעשות במקרה זה, למי לפנות?

בתודה,

תומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי אפשר להגיע לפשרה עם מנהל התחנה שלא ידרוש תשלום על אותם ליטרים נוספים או לחלופין בתור פיצויי על כל התדלוק.

לא נראה לי שיש מקום לתביעה או משהו כזה.

ניסית לדבר עם מנהל התחנה?

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בדיוק הבעיה?

הדלק שנשפך על האוטו? - שטיפה עולה 30 ש"ח

ה 3 ליטר שנשפכו לחינם? - "נשפכו" 20 ש"ח

תחליט מה מטריד אותך, אולי אפילו שני הדברים יחד - ולפי זה תתחיל את השיחה מחר בבוקר עם מנהל התחנה.

עוד לא אמרו לך דבר, לא ניפנפו אותך ולא התעלמו.

אני בטוח שיבואו לקראתך, אבל אם אתה מצפה לתדלוק מיכל מלא בחינם - תנמיך ציפיות.

לכל החברות הגדולות יש הנהלה מסודרת שבדרך-כלל תיקח אחריות על התחנות שלה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לעשות.

אני מקווה שדיווחת לאחמ"ש על התקלה, על מנת שיפתרו אותה בהקדם האפשרי, ובא גואל לציון.

*עריכה*- איך מדדת וגילית שנשפכו לך בדיוק כשלושה ליטרים של דלק, ולא חצי ליטר, או עשרים ליטרים?

:puzzled:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדלק שנשפך על האוטו? - שטיפה עולה 30 ש"ח

ה 3 ליטר שנשפכו לחינם? - "נשפכו" 20 ש"ח

תחליט מה מטריד אותך, אולי אפילו שני הדברים יחד - ולפי זה תתחיל את השיחה מחר בבוקר עם מנהל התחנה.

עוד לא אמרו לך דבר, לא ניפנפו אותך ולא התעלמו.

אין אפשרות להציג את הבעיה / העדר הבעיה בצורה טובה יותר.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוגייה שקשורה לנושא הזה, אבא שלי גם כן ברכבו תדלק באחת מהתחנות בחיפה וביקש לתדלק ב 50 ש"ח , הפעיל את המשאבה והלך לשלם , אחרי שהוא חוזר הוא רואה שהחשבון עבר את ה200 ש"ח וזה ממשיך לתדלק, מה פה עמק השווה , כיויכול מכרו לו מה שהוא לא רצה שזה הדלק ב 150 ש"ח ומצד שאני הוא כבר קיבלת את הדלק אז אי אפשר להחזיר אותו.

במקרה שלו הוא שילם את כל הסכום ונסע אבל מה מדיניות התחנת דלק בקשר לזה?

מיצ'ובישי לנסר ידנית מנוע 1300 12 שסתומים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם הבאה שיסתכל שהמתדלק מגביל את הסכום לפני הפעלת המשאבה.

אתה כותב שאביך הפעיל את המשאבה - אם כך, החובה היא שלו לוודא שלא יעבור את הסכום.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה כנראה שהוא הוציא את הפיה ותידלק, אחרי שביקש באינטרקום. כשפתחו את המשאבה בחנות היו צריכים להגביל וכנראה טעו.

ובקשר לנושא, אני לא יודע אם הם צריכים להתחייב שהאקדח יקפוץ, אולי עשו ככה סתם בשביל הנוחות אבל עדיין צריך לשים לב, ולא לסמוך רק על האקדח שיקפוץ. לא נראה לי שאפשר לבוא אליהם בטענות.

חבר שלי פעם העביר כרטיס וניסה לתדלק, ואז כשהתחיל להשפך דלק מלמעלה במקום לאוטו ראינו שהיה שלט שהמשאבה לא תקינה. במזל הלכו רק כמה אגורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלא אם יש הודעה על גבי המשאבה שהיא אינה תקינה, התקלה באחריות התחנה.

למה שמישהו ישלם עבור משהו שלא ביקש ?

בעיה שלהם שהאקדח לא קופץ אחרי מילוי הכמות הרצויה.

או שלחילופין בתחנות סטייל ילו, יכול להיות שהקופאי לא הקיש

נכון את הכמות המבוקשת, והמשאבה ממשיכה לתדלק.

3 ליטרים הינם באמת סכום זעום, אבל רק בגלל הפרנציפ

תחנת הדלק חייבת לפצות אותך, ולקזז את התשלום על הליטרים

האלה מהתדלוק הבא או משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוגייה שקשורה לנושא הזה, אבא שלי גם כן ברכבו תדלק באחת מהתחנות בחיפה וביקש לתדלק ב 50 ש"ח , הפעיל את המשאבה והלך לשלם , אחרי שהוא חוזר הוא רואה שהחשבון עבר את ה200 ש"ח וזה ממשיך לתדלק, מה פה עמק השווה , כיויכול מכרו לו מה שהוא לא רצה שזה הדלק ב 150 ש"ח ומצד שאני הוא כבר קיבלת את הדלק אז אי אפשר להחזיר אותו.

במקרה שלו הוא שילם את כל הסכום ונסע אבל מה מדיניות התחנת דלק בקשר לזה?

אי אפשר לשאוב את הדלק מהמיכל, טעויות מהסוג הזה קורות אין מה לעשות, אם זה טעות אנוש או תקלה מחשובית.

אמנם "מכרו" לו משהו שהוא לא ביקש, אבל אפשר להיות גמיש ולקבל את התקלה שהתרחשה ולהשלים את הסכום של ההפרש.

(זה דלק גם ככה הוא ינהג ברכב ויזדקק לו).

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו הגעתי לתחנת שירות עצמי דרך סוג של אינטרקום אמרתי לה 20 שקל והלכתי לקנות משהו חוזר לאוטו רואה 200 שקל

ואז כשבאתי לשלם היא אמרה שעשתה עוד 0 בטעות ושאני אשלם את השאר ואני בזמנו הייתי בתיכוןעל כל 20 שקל נלחם בשביל להשיג אומר לה אין לי.

אז שאלה אם אני יכול להשאיר תעודת זהות או משהו כמובן שלא השארתי כי זו לא טעות שלי

יצאתי מהתחנה עם 200 שקל בטנק עם נזק 20 שקל לכיס

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, באסה , אבל עדיף להראות קצת רגישות בנושא. המתדלקים הללו עובדים בתת תנאים, שעות מרובות, והטעויות האלה יוצאות מכיסם, ולא מקופת התחנה.

אז טעו, תכל'ס , זה באמת דלק שתשתמש בו, ושתתדלק אותו אם לא עכשיו, אז מאוחר יותר.

מקסימום, אפשר להגיע להסדר על תשלום מאוחר עם התחנה. אני באופן אישי לא הייתי "רוכב" על טעויות כאלה ונהנה מדלק חינם (למרות שזה מזמין), כי המתדלק המסכן מוציא זאת מכיסו.

(*אחותי היתה מתדלקת תקופה מסויימת, מכאן אני יודע ומבין לליבם).

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

(זה דלק גם ככה הוא ינהג ברכב ויזדקק לו).

ל'

כן אבל עדיין יש סיבה לזה שאנשים רוצים לתדלק רק ב50 שקל או איזשהו סכום דומה(בדרך כלל בגלל חוסר כסף ובמקרה כזה טעות כזו היא קטלנית).

to finish first first you have to finish

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5571 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...