Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קלין קאר - 053-8094148 דיטיילינג ושטיפה יסודית לרכב - שרשור חוות דעת גולשים

kamircar
שימו לב! השרשור הזה בן 2765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם !

הגעתי לקלין קאר ביום שישי באמצע היום עם הרכש החדש (מיצובישי אאוטלנדר).

האוטו היה במצב לא טוב פנימי וחיצוני (מצ"ב תמונות).

קלין קאר עשו עבודה מדהימה !

בעלי הרכב הקודמים שראו אתמול את הרכב אחרי הטיפול, לא האמינו שזה הרכב שהם מכרו לי..:)

למרות כל זאת, ולתשומת לב קלין קאר:

1. לרכב נשארו הרבה מאוד סימנים (בעיקר על מכסה המנוע והגג) של מכונת הפוליש/וקס.

2. ברכב נתגלו לא מעט שאריות של וקס שלא הוסר, בעיקר מסביב לגומיות, בחריצים, מסביב לסאןרוף ועוד.

אני יודע שהזמן היה קצר, והמלאכה היתה מרובה, אבל עוד כמה דקות של השקעה - הרכב היה יוצא מושלם.

מצ"ב תמונות (לא הצלחתי לצלם הרבה) :

הרכב לפני:

http://img835.imageshack.us/img835/6615/87717321.jpg

http://img846.imageshack.us/img846/3149/60139693.jpg

הרכב בתהליך:

http://img831.imageshack.us/img831/1959/34839147.jpg

http://img577.imageshack.us/img577/5745/86699271.jpg

http://img690.imageshack.us/img690/9471/21844991.jpg

רזי.

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה - העוגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 217
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עכשיו תורי :)

אחרי שלפני שנתיים הרכב עבר היה ב קלין קאר, "סלון כלות"... חשבתי שהגיע הזמן להעביר אותו שם שוב.

פנים הרכב שמור כמו חדש (נהג יחיד), אז התמקדתי בחוץ.

פלסטלינה , פוליש , גלייז , וקס. התיחסות לכל פרט ופרט, החישוקים לא נראו יפים גם ביום שיצאו מהמפעל, אפילו את הברגים ניקו עם מטלית. התמונות באיכות בינונית, צולמו מהר בסלולר לפני השקיעה.

IMG_0143.jpg

IMG_0145.jpg

IMG_0152.jpg

IMG_0153.jpg

IMG_0159.jpg

IMG_0160.jpg

IMG_0161.jpg

IMG_0172.jpg

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויש עוד.

רכב בן 3 בדיוק.

אחרי הטיפול רק אני והבת שלי הצלחנו לראות עם פנס את מעט השריטות שעוד קצת נשארו.

הרוב הגדול ירד.

IMG_0175.jpg

IMG_0176.jpg

IMG_0178.jpg

IMG_0179.jpg

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

קבעתי עבור הפוקוס טיפול חיצוני ליום רביעי הקרוב, אעדכן לאחר הטיפול + תמונות במידה ואצליח.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עבר היום טיפול פלסטלינה ווקס.

יצא פשוט מדהים, האוטו נוצץ, וחלק ומשיי כמו טוסיק של תינוק:-D .

רוב תודות לאמיר , בחור נחמד מאד, שלמרות שאני לא מהלקוחות ה ״מציקים״ , הסביר לי מיוזמתו באיזה חומרים ומברשות הם משתמשים, ורט להדגיש כי מדובר על חומרים איכותיים בלבד.

שורה תחתונה - אני מאד מרוצה מהיחס והתוצאה.

רק הערה מנהלתית קטנה, ראוי שבמקום כזה שאתה מחכה שעתיים שלוש, ואתה משאיר 500-600 ש״ח וצפונה, תהיה איזה עמדת קפה קטנה:wink: , חבל שבשביל 2-3 כוסות קפה צריך להשאיר מעל 30 שח ביילו הצמוד....

קחו את כהערה בונה- מעבר לזה הכל כמובן מצויין ובהחלט מומלץ. 

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני היתי די מאוכזב מהם.

שקניתי את הגאלאנט היא היתה עם ריפודים, הורדתי את הריפוד והיה מאוד מולכלך מלמטה.

בדקתי את העניין של כיסויים ואז החלטתי לקחת את הרכב לקין קאר לניקוי פנימי בלבד.

השארתי את האוטו בבוקר סיכמנו מחיר (יותר מ 500 ש"ח) לפנים בלבד.

בצהוריים באתי לאסוף את הרכב.

הריפוד היה ניראה כמו חדש, אבל הוא היה רטוב, אחרי היבוש הוא ממש לא ניראה כמו ברגע המסירה.

אך פה אין לי תלונות, כי זה לא אוטו חדש וברור שזה רטוב זה לא ניראה אותו דבר.

מה שלי הפריעה שהרגשתי כאילו יתיחסו לאוטו כמו לאוטו ישן ולא למרצדס חדשה, שזה נכון אבל לא שילמתי מחיר שונה.

בריפוד הדלתות הם לא נגעו.

את הכסאות ניקו רק את הלמעלה, מה שרואים.

בין הכסאות לאנדברקס היה מתונף כאילו אפילו שואב לא נכנס לשם.

התא שיש בבאגז' היה מלא זבל ושמן שנשפך שם מזמן, אפילו לא ראו את זה (ניקיתי שחזרתי הביתה)

פתחי המזגן נשארו כמו שהם רק מלאים בשמן של הסקאי.

חריצים בחיבורי הפלסטיק מלאים פרורים שלא נשאבו.

בקיצור, מה שאני הרגשתי זה שעברו עם השואב רטוב שלהם ומרחו ערמות של סקאי.

היתי מאוד מאוכזב.

במחשבה שניה היתי הולך לניקי ריפודים בלבד בכל מקום שעושה זאת, ואת השאר היתי עושה בבית בצורה הרבה יותר טובה.

את הכסף מפחינתי, זה בטוח לא היה שווה.

סך הכל ניקוי הריפוד באזור שהם כן עברו היה לא רע בכלל, (המכונה עושה עבודה טובה)

מה שכן, זה ניקה את הריפוד אך לא מונעה מכמויות של האבק לצאת כאשר דופקים קלות על המושב.

פלג_

P1050295.JPG

P1050344.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

היי את קלין קאר אני מכיר כבר כמה שנים טובות עוד מרכב ה BMW השני שלי. (כבר החלפתי ארבעה)

ההיתי שם בפעם השלישית לאחר שהפעמים הקודמות היו מושקעות ושוות כל שקל.

בפעם האחרונה שההיתי במקום הקטן יותר, החדש שלהם.. לא נהנתי כלל, ואף קיללתי את עצמי שנסעתי דרך של 150 ק"מ לערך כל כיוון בשביל זה + יום עבודה של כמה מאות שקלים.

יש לציין שאמיר שטיפל בי עד היום לא היה והחליף אותו אביו. שממנו תמיד אני מרוצה עד הגג .. ( אולי באתי בטטימינג גרוע)

מעבר לזה שזירז את העובד ולא נתן לו לעבוד כמו שצריך על הרכב גם היתה לי תחושה נורא לא טובה בתור לקוח קבוע ממליץ וחוזר שלהם שעזבתי את המקום.

שלא לדבר שלא ירדו כל הסווירלים שהיו אצלי על הרכב שכבר היה נקי רק דרש קצת פוליש ווקס .

אמר לי שהמחיר שקבעתי עם אמיר לא מתאים לו וחזר על זה לכל אורך הטיפול.

עושה רושם שהם עברו הסבה שם מדייטלינג יקר איכותי טוב לאוהבי רכב שמוכנים להשקיע למכון שטיפה והכנה למכירה של כלל סוחרי הרכב באזור.

כרגע רכשתי שוב BMW חדשה ואני מתלבט להיכן ללכת.. בטוח לא לשם שוב לא יודע עם עמיר כבר חזר

הנדסאי רכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

ביום ראשון האחרון הרמתי טלפון ל-"קלין קאר" בנוגע לניקוי פנימי של הסונטה הזקנה (2001 יד רביעית) שברשותי. אמיר הסביר מה זה כולל ומה המחיר, קבענו ביום שלישי בשעות הבוקר המקודמות, הסברתי לו שאני מגיע מערד ויהיה לי קשה לעמוד בלוח הזמנים, אמיר הרגיע והבטיח שברגע שאני מגיע הוא מכניס את הרכב שלי כדי למנוע ממני עיקובים מיותרים.

יום שלישי, הגעתי בשעה 11 בבוקר ונכחתי לראות שכל העמדות תפוסות. אמיר ניגש אליי, שאל לשלומי ומיהר לראות את "החולה", אחרי המעבר על הרכב אמיר אמר לי שכמו שהוא הבטיח הוא מכניס את הרכב שלי כבר עכשיו, העובד שלו הוציא רכב אחד מהעמדות ומיהר להכניס את שלי במקום. נכנסתי למשרד שם אבא שלו הציע לי קפה כדי להתרענן מהנסיעה ואף הסביר לי איך להגיע לקניון פתח תקווה כדי להעביר שם את הזמן עם בת זוגתי בזמן שעובדים על הרכב.

כשחזרתי, הרכב שלי היה בעמדת השטיפה ונראה שהעובד -החרוץ יש לציין- לא מוותר על שום חלקה ברכב, לרגע הרגשתי כאילו הוא שוטף את הרכב שלו. בסיום השטיפה החזיר את הרכב לעמדה והחל לנגב אותו במסירות מעוררת הערצה. הוא הבריק את השמשות ואף הסיר מדבקות פנימיות סוררות שכיערו את הרכב. בזמן הניגוב התקרבתי כדי להציץ לפנים הרכב ונדהמתי מהעבודה היסודית, מהתקרה ועד לתחתית הדשבורד, הכל היה נוצץ ומבריק בלי שום זכר לחומרים שומניים נוטפים כמוכר ממכוני שטיפה עממיים. אמיר ששם לב שחסר לי משולש אזהרה וגופיית בד זוהר שלח את העובד שלו להביא לי כאלו חדשים מהמחסן, בזמן הזה הוא הסביר לי מה לעשות כדי לייבש את הלחות שנשארה ברכב ממכשירי הניקוי.

לסיכום, השירות היה ברמה גבוהה, ניקיון הרכב היה יסודי וללא פשרות. נכון, יש כמה כתמים שבעיקר טושטשו ולא נעלמו לגמרי אך כדי להבחין בהם צריך ממש להתאמץ ואחרי הכל אלו היו כתמים שנמצאים ברכב כבר יותר מעשור והפתרון של 100% זה להחליף את הריפוד לגמרי אז אני מרוצה מ-99.9% אחוז ניקיון שקלין קאר הצליחו לעשות. בקיצור קלין קאר זה מקום שאני עוד אחזור אליו למרות המרחק ממקום מגוריי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אחרי 13 שנה לכבוד הבר מצווה חשבתי שהגיע הזמן לטפל קוסמטית בגולף MK4 שלי ביקרתי בקלין קאר למטרת ניקוי פנימי ופוליש ווקס חיצוני.

הגעתי בשעות הבוקר ומייד התקבלתי והרכב נכנס לעבודה.

לאחר מס' שעות שבתי והרכב היה מבריק ונקי, רעננות וחיוניות שבו אליו.

סה"כ אני מרוצה מהשרות ומטיב האיכות.

http://kleancar.co.il

אביעד

photo 1.JPG

photo 2.JPG

photo 3.JPG

photo 4.JPG

photo 5.JPG

Volkswagen Golf MK4 1.6cc100HP year 2000 Automatic.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוצאה יפה מאוד.

אבל יותר מזה כל הכבוד על מצב הרכב - פשוט מרשים!

האם עשו לו תיקוני צבע בפגושים? איך יכול להיות שהם במצב כה טוב? (פשוט מקנה בך)

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

שלום ,

ביום שלישי הגענו עם הגולף החדשה (בת שבוע ) לקלין קאר לבצע טיפול דיטיילינג (ציפוי ננו) לשמירה על הצבע ,

הגענו בשעה שקבענו ואמיר ניגש לבדוק את מצב הרכב.

אמיר הראה לי סימני swirl על הצבע ושאריות פוליש על הגומיות שנשארו מהכנת הרכב למסירה בסוכנות.

לאחר מכן השארנו את הרכב לעבודה.

כשחזרנו אני חייב להגיד שהופתעתי , צבע הרכב נראה יותר טוב ומבריק , סימני ה - swirl נעלמו וכל הסימנים שהיו על הגומיות נעלמו גם הם.

לא פחות חשוב לציין שהתקשורת עם אמיר וויקטור היתה נעימה ונתנה תחושה שהרכב בידיים טובות .

אין לי ספק שעשיתי בחירה נכונה לרכב החדש ויצאתי מרוצה.

תודה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

רציתי לשאול כמה יעלה טיפול דיטליינג מלא (פלסטלינה+פוליש+ווקס) ליגואר (XJ 2010 אם זה חשוב).

תודה מראש.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

בס"ד

הבאתי לאמיר מאזדה 6 שחורה. שמורה אבל נראית עייפה. אחרי הטיפול המסיבי האוטו יצא כמו חדש.

עבודה מדהימה. יחס מעולה של אמיר וויקטור. אני לקוח חוזר. ממליץ בכל פה. אחזור שוב.

מוטי 0546603317

מאזדה 6.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...