Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מענק שחרור לקבנ"יסטים .. זה קיים !

שניר106
שימו לב! השרשור הזה בן 5973 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש כאן כשל לוגי מגוחך, שבכלל לא קשור לנושא.

הצבא לא אחראי על מתן/הגבלת רשיונות נהיגה,

בדיוק כפי שמועצת מגדלי העופות לא יכולה לקבוע

אם מותר לי להחזיק חתול בבית.

בדיוק

חוץ מזה, לא כל סעיף של אי בריאות הנפש פוסל לנהיגה

זה שבן אדם יוצא עם 21 לא בהכרח פוסל אותו מנהיגה

בסוף מישהו שלא משרת בצבא מתוך בוא נניח פחד מלכלוך יפסל לנהיגה

למה? כי הוא לא עשה צבא

טיפשי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כשיש לך ביד פטיש, כל בעיה היא מסמר. וכשאתה טמבל פאשיסט פושט מדים, והפטיש שיש לך ביד הוא לא פחות מכוחו הבירוקרטי חסר המעצורים של משרד התחבורה, אתה הולם בו שוב ושוב ושוב.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודה שאת ההודעה של רועי לא הבנתי, אבל:

לא חסרות סיבות נפשיות להשתחרר מהצבא שאינן קשורות ליכולת נהיגה. לדוגמא הפרעת אישיות גבולית, נרקסיסטית או היסטריונית. ושוב, אשמח לראות את מקור המסמך. הוא נראה כמו מייל שמופץ כספאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה השטות הזו.

הריי זה ידוע שמי שיוצא מהצבא על סעיף נפשי, עושה מבחן + עובר ראיון אצל פסיכיאטרית כדי לקבוע האם הוא כשיר לנהיגה.

אז מה הבעיה? אם הבעיה היא בעיה פסיכוטית או סוג של הפרעה מנטלית קשה שמונעת מבנאדם לנהוג, הם יעלו על זה.

--

הבעיה שאנשים כאן מדברים על "חינוך" סטייל "לא תאכל יבוא שוטר" אז עשו את זה "לא תשרת לא יהיה רישיון !"

אם ככה הולכים רחוק, אז למה לא פשוט יותר לעשות "אם אתה בעל פרופיל 72 ומעלה, ואתה לא משרת בקרבי - אין רישיון !"

זה פשוט לא הגיוני לעשות דבר כזה לבנאדם שיש לו בעיה, בין אם היא מנטלית ובין אם היא בריאותית אחרת, גם בנאדם שיצא על נפשי (בהנחה ויש לו בעיה נפשית) הוא אדם עם בעיה ! וכמו שלא צוחקים על נכים, אז גם לא צוחקים על אנשים עם בעיות מנטליות. זה שלא קיים כיסא גלגלים לראש, רק מונע מכם לראות את התמונה כולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם היית רוצה לנהוג לצד נהג שאינו בריא בנפשו? האם היית שקט אם היה נוהג מאחוריך אדם הלוקה בנפשו בעת בלימת חירום?

ואם אני לא רוצה, זה עוזר לי עם כל המטורפים על הכביש?...קצת מאוחר מידי לשאלה הזו, האמת.

הריי זה ידוע שמי שיוצא מהצבא על סעיף נפשי, עושה מבחן + עובר ראיון אצל פסיכיאטרית כדי לקבוע האם הוא כשיר לנהיגה.

לא עד כדי כך ידוע.אני לא ידעתי את זה.

אז מה הבעיה? אם הבעיה היא בעיה פסיכוטית או סוג של הפרעה מנטלית קשה שמונעת מבנאדם לנהוג, הם יעלו על זה.

מתי פעם אחרונה נתקלת ברופא שיודע מה הוא עושה? לגבי הפעם הראשונה שנתקלתי ברופא שיודע מהחיים שלו הייתה שלשום.ואני כבר עברתי את גיל 27.

--

אם ככה הולכים רחוק, אז למה לא פשוט יותר לעשות "אם אתה בעל פרופיל 72 ומעלה, ואתה לא משרת בקרבי - אין רישיון !"

או! עוד דוגל במדיניות עונש גורף! לך לעמוד בפינה:evil:(ציני)

זה פשוט לא הגיוני לעשות דבר כזה לבנאדם שיש לו בעיה, בין אם היא מנטלית ובין אם היא בריאותית אחרת, גם בנאדם שיצא על נפשי (בהנחה ויש לו בעיה נפשית) הוא אדם עם בעיה ! וכמו שלא צוחקים על נכים, אז גם לא צוחקים על אנשים עם בעיות מנטליות.

אף אחד לא צוחק עליהם. ואין וויכוח על זה שיש אנשים עם בעיות אמיתיות. וצריך לעשות הבדלה בין אדם עם בעייה לבין אדם עם קרטון שיש עליו רצועה של כלב. ובכל מקרה, אדם עם בעייה אמיתית, זה לא הכי בריא שינהג.

לשם הדיון, בואו ניקח פרנואיד.

הוא משוכנע שעוקבים אחריו, אז הוא ינהג במהירות עצומה גם בכביש שלא מתאים לכך, ויסכן סתם הולכי רגל למיניהם, ואת שאר הנהגים בכביש.

או בחור עם הזיות.

או בחור שחושב שאם הוא יורד ממהירות של 70 האוטובוס לידו יתפוצץ.יש גם כאלה(שם מקצועי: סכיזופרנייה).

ובכלל לא מחייב שיעלו על זה בבדיקות. יש מספיק משוגעים חכמים מספיק כדי להגיד את הדברים הנכונים בראיון, ולצאת עם אישור.ואני כבר לא מדבר על קומבינות או שוחד.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיון הזה סתם מעצבן כי:

אף אחד מכם הוא לא רופא, בטח שלא פסיכיאטר - ומה שאתם יודעים על אנשים שמשתחררים מסיבה נפשית ניזון בעיקר משמועות.

יש רופאים ואנשי מקצוע שמחליטים מי האנשים שכשירים לשרת בצבא, ומי לא והם סתם מתחזים.

ואין שום קשר בין היכולת לשרת בצה"ל, לבין היכולת לנהוג - או להצביע בבחירות.

והכי חשוב - כל מי שנתן זמן למדינה, ולפי החוק מגיע לו מענק שיבושם לו. לא טוב לכם עם זה? אתם מוזמנים לפנות לח"כ החביב עליכם שישנה את זה.

למען הסר ספק הייתי קרבי בסדיר, אני קרבי במילואים.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי כדאי שתשמור את הכסף הזה לתחבורה ציבורית:?

כי מהראשון לינואר יתחילו לשלול רישיונות של מי שיצא על סעיף נפשי

הלוואי, סוף סוף יהיה פה קצת שיוויון!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה שיווין אתה מדבר?

ורועי

"כשיש לך ביד פטיש, כל בעיה היא מסמר. וכשאתה טמבל פאשיסט פושט מדים, והפטיש שיש לך ביד הוא לא פחות מכוחו הבירוקרטי חסר המעצורים של משרד התחבורה, אתה הולם בו שוב ושוב ושוב."

לא הייתי מרחיק עד פאשיסט, אומנם אני מסכים איתך אבל לא צריך להגזים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש רופאים ואנשי מקצוע שמחליטים מי האנשים שכשירים לשרת בצבא, ומי לא והם סתם מתחזים.

נכון. צודק. מסכים אתך.

וגם הם עושים טעויות.

וגם אם הם קובעים משהוא, זה לא אומר כלום על האפשרות שלהם להוציא רישיון.

ואת זה החוק יתקן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שאתם לא פרימיטיבים ..

פשוט מוגזם ביותר. אתם מדברים כאילו בנאדם עם בעיה נפשית שיצא מהצבא, כאילו הלך לשבת עם אחמדינג'ד לקפה וסיפר לו על הפקידה הכוסית בבקו"מ.

הבנאדם עם בעיה, עם מוגבלות. למה לפגוע בו עוד?

אם עושים חוק כזה, למה לא לעשות אותו לגבי כולם, למה רק מי שיצא נפשית? מה לגבי פגועי גפיים, חולי אפילפסיה למינהם (כן ידוע לי שחלקם משרתים אני מדבר על אלה שלא מסוגלים, ושמקבלים התקף ), בעלי אסמה קרה, עיוורים , אילמים וכו'

למה לא מכלילים אותם בחוק המטופש הזה של "לקחת את הרישיון", (חוץ מהעיוורים :) )במה פגוע גפיים שונה מפגוע נפשית ?

למה לקרוא לבנאדם , שבגיל 5 נאנס ע"י סבא שלו או אבא שלו, ובגלל נכות קשה נפשית לא היה מסוגל לשרת תחת מורא המפקד בצבא, משתמט ?

אסור לכם לשפוט בצורה הזו.

בנאדם שיצא כי "לא בזין שלו לשרת" , או בנאדם שיצא כי "לא מתאים לי לשרת את המדינה הזו" - פה יש לשקול סנקציות, אבל זה כל מקרה לגופו

בטח שלא להכליל את כל יוצאי הנפשי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי- לפחות אתה מסכים שצריך לשקול כל מקרה לגופו.

"בנאדם שיצא כי "לא בזין שלו לשרת" , או בנאדם שיצא כי "לא מתאים לי לשרת את המדינה הזו" - פה יש לשקול סנקציות, אבל זה כל מקרה לגופו".

ואיך תדע מי יצא כי לא בZB שלו לשרת? ולמה רק לשקול סנקציות ? זו לא תכנית הגרעין האיראנית, פה צריך גם ליישם.

ותפסיקו עם ההכללות.בינתיים, שניר, רק אתה עושה הכללות למיטב ראייתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"בנאדם שיצא כי "לא בזין שלו לשרת" , או בנאדם שיצא כי "לא מתאים לי לשרת את המדינה הזו" - פה יש לשקול סנקציות, אבל זה כל מקרה לגופו"

בטח לא סנקציה של הגבלת חופש תנועה

הבעיה היא שיש אנשים שמרחיבים את הצבא למקומות שהוא לא צריך להיות נוכח שם

אני כבר מתאר את הוועדה עם נציגים מהצבא ואיזה פוץ ממשרד התחבורה שפשוט אומרים "אה לא שירתת סתם הא?, טוב אז לא ניתן לך רישיון בכל זאת כי אתה משוגע"

חוק אידיוטי אם יהיה כזה חוק, ישמש זירה להתנגחות כאשר התקשורת תפנה לשם עין וכמקום שיתן במה לפוליטיקאים רדודים שרוצים להיות בעמוד הראשון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כיף - ואגב - גם אני השתחררתי לפני אי אילו שנים והחלטתי שמכיוון שלא עשיתי צבא יהיה לא הוגן לקחת את המענק - אבל הם מתעקשים לשלוח התראות כדי שאקח את זה - NO MATTER WHAT

בקיצור - למי שרוצה לעשות משהו טוב - קחו את הכסף ותירמו לתנו לחיות לחיות או איזו עמותה או גוף שקרוב לליבכם.

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אם כבר עוד שרשור כזה...

חוץ מהסיבות שכבר נתתי לכולם לגבי השחרור שלי, החזקה ביותר הייתה OCD.

מה זה אומר? זה אומר שאני לא מסוגל להיות במקום מלוכלך (כמו כל הצבא, אפילו במקומות ג'ובניקיים) בלי יכולת לרחוץ את עצמי כשאני מרגיש מלוכלך עם המדים.

אני אמרתי לקב"ן שאני אסתדר באזרחות, אבל לא מסוגל להיות ביחידה שלי כי המפקד שלי עלה על הנקודה הזו, הוא מתנכל אלי כל הזמן, אומר לאנשים להתעטש לידי סתם בשביל להציק, ושאם אני חוזר לבסיס הוא יקבל מכות, ולא בגלל שלי יש בעיה, אלא בגלל שהוא ילד חוצפן שדורש את זה ולא מפסיק למרות הקבילות.

המשמעות של זה היא ברורה: אני לא מסוגל לנסוע באוטובוסים בגלל שיש שם אנשים אחרים עם כל הג'יפה שלהם, אבל באוטו אין לי שום בעיה. להיפך. אני מרגיש בנוח באוטו שלי עם כל הדברים שלי.

כל זה אומר שאם הוא היה שולל לי את הרשיון לא הייתי מסוגל לתפקד בכלל, כי אני לא יכול לנסוע באוטובוס.

הייתי חייל למופת לפני שהתחילו עם השטויות שלהם (והשחיתויות בתוך היחידה, אבל זה כבר דובר בשרשורים אחרים), אז למה שאני לא אקבל מענק ורישיון? את העבודה שלי עשיתי כמו שצריך, אז שישלמו לי על מה שעשיתי. (עם העבודה שלי חסכתי מיליונים לצבא במו ידי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשם הדיון, בואו ניקח פרנואיד.

הוא משוכנע שעוקבים אחריו, אז הוא ינהג במהירות עצומה גם בכביש שלא מתאים לכך, ויסכן סתם הולכי רגל למיניהם...

אני אשמח לראות מחקר שתומך בהשערות האלו שלך.

ועל הדרך, את תעודת ההסמכה (שאין לך) בפסיכולוגייה.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...