Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנייה ראשונה ב15K

viktorius
שימו לב! השרשור הזה בן 6130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב

אני גולש באתר כבר כמה ימים בחיפוס אחרי אוטו' "חלומותי" :-)

בכול מקרה אני מחפש רכב בתקציב 15K+-

דברים שהם MUST

1. רכב חייב להיות חזק (כ"ס,קג"מ)/אם לא חזק אז לפחות עם אפשרות לשיפורים עם מינימום השקעה.

2. רכב מפנק (ה"כ ח"ח נ"מ מזגן)וגם ידני

אני יכול לומר שהמכוניות שעומדות על הפרק הם: קורסה GSI ,רנו RSI , רובר216 ,פולו,אלפא 145 ,חשבתי גם על 106 אבל הבנתי שלא ניתן למצוא במצב נורמלי

3. עוד דבר אחרון אך לא פחות חשוב עלות החזקה (דלק,טיפולים וכו') אני יודע שרכב ספורט זה לא בדיוק חיסכון אבל עדיין בהשווא

בין רכבים הנ"ל

אם תוכלו להסביר מה לבדוק מה לא לקחת(ומדוע) מה הנתונים של הרכב (צריכת דלק/תיקונים/וכו')

וכמובן מה לבדוק לפני הקנייה

נ.ב

אם יש לכם רעיון לרכב אחר אתם מוזמנים.....

תודה על תגובתכם :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה יכול לומר איזה דכמים לחפש כי אני עובד עצות:roll: כל כתבה שבדקתי "קנייה עד 20K" אנשים מחפשים רכבים חסכוניים ולא ספורט.

נא לא להתבייש ולתת תגובות:cool:

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה "קניה ראשונה" רכב רגיל ופשוט, ובעוד שנתייים, לאחר שתצבור קצת יותר כסף וקצת יותר נסיון, תמכור אותו ותקנה רכב "ספורטיבי".

זאת העצה הכי טובה שניתן לתת לך.

אם תיישם אותה, היא תועיל לסביבה ולעצמך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רציתי להכנס לפרטים אבל השיחה נגררת לשם יש לי רשיון כבר מס' שנים

עבדתי מס שנים כנהג אז אתם יכולים להרגע "אין שום סכנה"

עכשיו לנושא

כן ניתן למצוא רכבים ספורט במכיר של עד 17K ולכן אני כתבתי K15+-

אז אנה ממכם אם יש לכם רעיון חוץ מקנה רכב רגיל אתם מוזמנים להגיב אחרת פשות דלגו להודעה אחרת8)!!!

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רובר 216 ופולו אינם רכבי ספורט.

נסה לחפש פיג'ו 106 דור ראשון או שני XS. הרכב אמנם לא רכב ספורט אמיתי אבל הוא בהחלט מהנה (נהגתי על הדור השני), וגם חסכוני בדלק. בדבר הטיפולים איני יודע הרבה, ולכן לא אזרוק מילים לאוויר.

בדבר האמינות כמובן שהכל תלוי במצב הרכב ובטיפוליו השונים אם נעשו בחאפריות או במקצועיות.

חפש בפורום לגבי האמינות של ה106 לדורותיה ובכלל.

בהצלחה בהמשך החיפושים.

סוזוקי ג'ימיני ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדברים על אמינות ה106 לדורותיה,אז בעיות החשמל ועוד בעיות מכאניות שופרו ורובם ניפתרו בדור השני של הדגם[שהרבה יותר מוצלח ,מהנה ויפה מהדור ה]1.

סה"כ מדובר ברכב מהנה לנהיגה ,חסכוני,בעל מראה צעיר,ששוב אם תמצא אחת כזו שמורה [קצת קשה אבל אפשרי] אז הרכב לא "יאנוס" את הארנק שלך ויהפוך את המוסך למקום הבילוי המועדף על שניכם[וזה תקף לכל רכב,קוריאני יפני צרפתי וכו'].

בהצלחה.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...