Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מידע בעניין: פיז'ו 405, מיצובישי לאנסר

פיני חד
שימו לב! השרשור הזה בן 6206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם

אשמח לקבל מידע בעניין שינויים שעברו המבוניות הנ"ל במשך שנות ייצורן. (גם מידע אחר יתקבל בברכה)

נספח: מה דעתכם על סיירה?

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלנסר עברה אין-ספור שינויים במהלך חייה (שעדיין רחוקים מלהסתיים), בהם החלפת פלטפורמות,

מנועים, תיבות הילוכים, עיצוב, מדינות ייצור ועוד.

ה-405 עברה מתיחת פנים אחת שטיפלה בעיצוב החיצוני (באופן זניח) ובפנימי (זניח מעט פחות).

הסיירה נמתחה אף היא פעם אחת משמעותית.

אבל בוא נתחיל בכמה פרטים עליך: מה חשוב לך במכונית (נוחות, מרווח, ביצועים, בטיחות), מה התקציב

(כדי שנדע על אילו דורות של המכוניות אתה מדבר), כמה אנשים ישתמשו במכונית וכל פרט נוסף שיעזור

לנו לעזור לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער אם כתבתי באופן לא ברור: אני מתעניין בקניית א' מהנ"ל בסביבות ה-5-7 א' ש"ח. מעניין אותי לדעת אם היו שינויים במשך השנים (-בלאנסר שבין 89 ל 93, וב-405 שבין 89 ל 97) כדי לדעת אם כדאי להתעקש על שנה מסויימת. בנוסף חשבתי שגם הסיירה 84- 90ומשהו יכולה להתאים לי.אני מחפש בעיקר מידע על אמינות וצריכת דלק (כמובן שהכל יחסי בשנתונים האלה). אני מדבר על שינויים מכניים, חיצוניים אני מכיר.

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-405 עברה מתיחת פנים במהלך 1992. השינוי הפנימי התבטא בלוח מחוונים עשוי יחידה אחת ועמיד הרבה יותר מהקודם. ניתן להבחין בדגם המחודש מבחוץ הודות לדלת תא המטען שמגיעה עד לפגוש. בדגם שקדם למתיחה הדלת היתה בגובה הפנסים ובינה לבין הפגוש היתה יחידת פלסטיק שחורה.

ב 1994 צוידה בהזרקת דלק. ב 1995 צוידו רוב (כל?) הדגמים בכרית אוויר לנהג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-405 עברה מתיחת פנים במהלך 1992. השינוי הפנימי התבטא בלוח מחוונים עשוי יחידה אחת ועמיד הרבה יותר מהקודם. ניתן להבחין בדגם המחודש מבחוץ הודות לדלת תא המטען שמגיעה עד לפגוש. בדגם שקדם למתיחה הדלת היתה בגובה הפנסים ובינה לבין הפגוש היתה יחידת פלסטיק שחורה.

.

אני חושב שהשינוי היה במהלך שנת 93.הנה דוגמה לשני 405 משנה זו:

405-1.JPG

405-2.JPG

אין לנו על מי לסמוך,אלא על ABS,ESP ושאר צירופי האותיות באנגלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה אכן מכוניות לפני ואחרי מתיחת הפנים. בבעלותנו היתה 405 מודל 1992 (אני כמעט משוכנע, אבל מתחיל להטיל ספק בזכרוני) שהיתה מתוחת פנים. אנסה לשלוף את מסמכי ההזמנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי, עד 92 כולל אלו הדגמים לפני מתיחת הפנים ו-93 ואילך מתוחי פנים.

לגבי הלאנסר, היה שינוי במנוע מ-8 ל-12 שסתומים, ממודל 91 (למרות שבזה אני פחות בטוח).

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפגו 405 עד 1992 נסעה עם מנוע של bxראה הוזערתה אחרי 1993 קיבלה ה405 מנוע מצויין בכל תחום זהו מנוע של קסרה בעל אמינות מופלגת וללא שום תקלה אני אישית בעל ניסיון רב שנים ב405 היו לי את כל הדגמים מ1990 -1997 הסטייל עם אתה מכיר לגבי הלנסר עזוב אותה בשקט אני לא ממליץ יותר מידי בעיות אם תרצה יעוץ על 405 לשם בחירת דגם דבר איתי אשמח לעזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...