Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עלות אחזקה מאזדה mx-5 לעומת סיאט לאון 2.0 TFSI לעומת ב.מ.וו 120i

udihamudi65
שימו לב! השרשור הזה בן 6183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני ממש סגור על מה שנאמר לי באודי. 235K ל-A3 1.8T בלי שום תוספות. לא הגיוני שאמרו לי סתם.

אני בטוח שה-207CC זה רכב טוב אבל אני מנסה (כמו חלק ניכר מעם ישראל) להימנע מרכבים צרפתיים בגלל ניסיון רע מאוד שלי ושל חברים שלי בכל הנוגע לאמינות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הסיוויק עולה 239K. באמת.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזכרו שאמרתי שבסופו של דבר הוא יקנה סיביק 5 דל'.

אני בטוח שמי ששוקד בימים אלו ממש על תוארו השני וחכם מספיק בשביל למצוא ספונסר למכונית ב200K איננו מטומטם כלל ועיקר.

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא כן הייתי בסוכנות BMW וגם בסוכנות אודי. סידרה 1 3 דלתות (נראית מדהים) מתחילה ב-204K.

אודי

הסדרה 1 3 דלתות כבר בארץ אם שרשמת את זה בטעות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון מאוד, הסדרה 1 3 דלתות בארץ ומוצגת באולם הראשי. נראית מדהים לדעתי ומשום מה גם זולה יותר מה-5 דלתות. עם זאת, היה נדמה לי שהסוכן לא נלהב למכור אותה, אוליי בגלל שעדיין אין להם מלאי בארץ. כל הזמן ניסה לדחוף לי את ה-5 דלתות. כשהתעקשתי פתאום מצא "במפתיע" במחשב 3 דלתות ואמר שאני יכול להזמין מחו"ל וייקח לה 3 חודשים להגיע. עד עכשיו לא הבנתי מה היה הקטע שלו...

אגב, הסיוויק 5 דל' בעדיפות אחרונה אצלי, גם בגלל הצורה שלה, גם בגלל הגיר הרובוטי (ואין אפשרות לנהיגת מבחן על גיר ידני...) וגם בגלל שנראה לי שהמחיר שלה מופקע לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגע חזרתי מנהיגת מבחן בסיאט ליאון TFSI. עדיין דופק לי הלב קצת. מבחינת נהיגה-אוטו מדהים, בדיוק מה שאני מחפש. הוא כל כך חזק, פשוט כיף לנהוג עליו. הייתי בהלם מהתאוצה שלו בהתחלה. יש לו אחיזת כביש והתנהגות מדהימים. הנציג שהיה איתי ביקש ממני לקחת סיבוב במאה קמ"ש. סיבוב כזה במהירות כזאת לא הייתי חולם לעשות עם הטויוטה יאריכס של אחותי (שאני נוהג עליה כרגע כי היא בחו"ל, לא מבחירה, לא מבחירה...) אלא אם כן הייתה לי משאלת מוות באותו יום. אמרתי לו מה אתה משוגע? אין מצב. אז הוא אומר לי אל תדאג, סמוך עליי. אז סמכתי. לא עליו, על אבינו שבשמיים. זה לא הזיז לו בכלל. מרגישים שההיגוי פשוט נפלא. מי שרגיל לפחנועים משפחתיים לא יבין עד שלא ינסה. ומה שעוד יותר אהבתי זה שהוא ממש שקט ומרוסן בנסיעה רגועה. כלומר אתה יכול לנהוג עליו פרוע ואתה יכול סתם להירגע בדרך הביתה מהעבודה. הכיסאות מאוד נוחים ויש המון תוספות שמגיעות כסטנדרט. יש אפילו בקרת שיוט-והרכב ידני!!!. מהצד הפחות טוב הרכב אפרורי מבפנים, איכות הפלסטיקה לא טובה וההרכבה לא משכנעת, אין שאר רוח בכלל, שלא לדבר על יוקרה. זה דיי מפריע לי. אני גם לא משוגע על הצורה החיצונית. אם כי אני צריך לבדוק אותה בכסוף, אני חושב שהיא נראית טוב בצבע הזה. בכל אופן הייתה ממש חוויה, קנייה מאוד משתלמת לדעתי.

עוד שעה אנסה את הסיוויק. אודיע לכם על ההתרשמות.

יום שמח

אודי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, חזרתי מנסיעת מבחן נוספת. אז לגבי הסיוויק הרובוטית: גועל נפש מרוכז. הגיר מזעזע, המנוע מרגיש חלש, האוטו רועש... עיצוב יפה ותו לא. לא הייתי מתקרב לרכב הזה.

יום טוב,

אודי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אהבת את הליאון, אתה תאהב מאוד את הGTI. היא מטפלת בדיוק במה שמפריע לך, וקצת יותר - מתנהגת טוב יותר, חזקה יותר (בהנחה שבחנת את גרסת ה185 כ"ס), ותא הנוסעים טוב בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך. אבל היא קצת משעממת במראה החיצוני, לא כך?

האמת יש גם עוד צד למטבע-הליאון ואני מניח שגם הגולף GTI פשוט מגרים אותך לנסוע מהר. אני קצת פוחד מעצמי בקטע הזה, זה פשוט ממכר...

מחר אבחן את הוולוו C30, אודיע לכם על ההתרשמות שלי.

אודי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משעממת במראה החיצוני? אני לא יודע איזו GTI אתה ראית, אבל בחיים היא לא שיעממה אותי - או כל אחד אחר שפגשתי - במראה החיצוני. ראית אחת במציאות? היא בטח לא צעקנית כמו סיוויק טייפ R, אבל לא נראה לי שזה מה שאתה מחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, היום נסעתי על ה-C30. סך הכל ההתרשמות שלי מהרכב טובה ואפילו טובה מאוד. מבפנים הכל פשוט אבל איכותי מאוד ומוקפד מאוד, ממש וולוו טיפוסית. היה יכול להוסיף אם היו עושים את המבנה הפנימי קצת יותר מושך-עין אבל סך הכל השאיר עליי רושם טוב מאוד. העיצוב החיצוני גם מאוד יפה וייחודי. הנהיגה בה מאוד נוחה ונעימה לטעמי, היא מרגישה מאוד יציבה על הכביש, אוליי קצת נוקשה במהמורות אבל הנסיעה שקטה ומרוסנת ואת זה אני מאוד אוהב. בהאצה מהמקום היא מאוד זריזה והכוח מורגש. קצת פחות התרשמתי מהאצות הביניים בסביבות ה-80 עד 100 קמ"ש, נראה שחסר לה כוח באיזורים אלה (בגלל הגיר?). מערכת השמע מעולה, רואים שהקדישו מחשבה לתיבות התהודה ברכב הזה. לא הספקתי להתעמק בחבילות כי מיהרתי ללכת, אבל הבנתי שכמעט על כל דבר גובים תוספת מחיר וזה דיי מעצבן. סך הכל הרכב עושה רושם של חבילה דיי משתלמת בשקלול כל הנתונים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אודי

אני רואה שהתרשמת ממספר רב של רכבים.

הבנתי שאת הסיוויק אתה מוריד מהרשימה, מי ניראית לך הכי רלוונטית?

ניב

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אודי באיזה גרסה בחנת את הוולוו? כי לדעתי היא תעבור את הקתציב שלך בכמה אלפים טובים.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...