Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

NERO יכולה לעבוד עם שני צורבים ?

Shmulik_Miata
שימו לב! השרשור הזה בן 7567 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כי אני אמור לקבל אחד חדש היום.

אז מה אתם אומרים ?

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן, וגם עם יותר מ-2.. לדעתי התוכנה לא ממש מוגבלת בכמות הצורבים אלא המחשב שלך בצורה כזאת או אחרת.. (בקרים.. מקום.. וכדומה)

בקיצור אם נרו מזהה את הצורב הוא גם יכול לעבוד איתו ועוד עם אחרים, ואפילו במקביל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי יופי.

יש לי צורב SCSI וגם צורב IDE (חדש של SONY, כן כן אני יודע,חרא של צורב).

יופי.

S-מוליק

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר בגדרם ה52X24X52 אז הוא לא חרא בכלל... זה פשוט צורב Lite-On עם מדבקה של סוני.. ומדובר באחד הצורבים הטובים והאמינים כיום בשוק!

כן מדובר בצורב הנ"ל. קיבלתי את הדיעה עליו מסקר שנערך לא מזמן (בעצם לפחות חצי שנה).

אז אתה אומר שהוא טוב ?

הנה לינק

http://www.netaction.co.il/multi.phtml?item=1112018

S-מוליק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר בדגם ה52X24X52 אז הוא לא חרא בכלל... זה פשוט צורב Lite-On עם מדבקה של סוני.. ומדובר באחד הצורבים הטובים והאמינים כיום בשוק!

בתור מי שעובד בעניין .. אז זהו שלא ;)

אתה רוצה צורב טוב , תקנה YAMAHA , אתה רוצה עממי , תקנה LG , אתה רוצה סופר ? תקנה PLEXTOR !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת צורבי YAMAHA טובים. יש לי אותו כבר שלוש שנים (בתצורת SCSI). פשוט בטמטומי רציתי לנקות את העין עם ספריי SERVISOL ולאחר דקה הוא הפסיק לקרוא.

הזמנתי את החדש, ואחרי יומיים הוא חזר לפעולה.

:D

S-מוליק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להתווכח עד מחר על ימהה מול לייטאון, מה שנכון הוא שימהה חדלו מלייצר צורבים ולייטאון השתלטו על השוק ונחשבים ליצרן הOEM מספר 1 בעולם.

באשר לפלקסטור, אין להם טכנולוגיות שכל כך משנות למשתמש הרגיל, לעומן ימהה שדווקא כן הביאו כמה פטנטים מאד מושכי עין ואוזן.

(לא סתם יש לי CRW-F1...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...