Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ארוע לקידום הספורט המוטורי מס'-4 (כל השרשורים)

kobi911
שימו לב! השרשור הזה בן 6236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למה המתקפה הזו על קובי?

אתם יודעים את העלויות של אירוע כזה?

ניסיתם פעם לארגן כזה אירוע?

אם לא, אז אל תתקפו

לא מתאים לכם? אל תשתתפו...

אין לכותב שורות אלו כל קשר לקובי חוץ מהיכרות בסיסית:|

לסלי

"There's one arena of motor sport where everyone's a hero. One where the skill is not in the deftness of steering, nor the late application of brakes. Nor that intuitive feel for a car's limits. This a sport where the real display of talent is just turning up on race day." TOP-GEAR on drag racing.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למה המתקפה הזו על קובי?

אתם יודעים את העלויות של אירוע כזה?

ניסיתם פעם לארגן כזה אירוע?

אם לא, אז אל תתקפו

לא מתאים לכם? אל תשתתפו...

אין לכותב שורות אלו כל קשר לקובי חוץ מהיכרות בסיסית:|

לסלי

יוליה.אני מבין את הכעס שלך.שלחתי לך הודעה לפרטי אני אשמח לקבל תשובה.

תודה רבה ללסלי על הבונקר שהיה צריך לבנות על קובי בגלל "החוסר רצינות" של קובי.

ואין כזה דבר אצל קובי.למי שלא מכיר אישית את קובי.אינו יכול לדבר כך על בן אדם.ורק מי שמכיר אותו יכול.

ולכן אני לא רואה אף אחד מהיכרות אישית עם קובי שאמר זאת.

כמו שלסלי אמר.מישהו ניסה לארגן כזה דבר.זה לא בא בחינם."נמצא מגרש,כמה מועדונים "פריירים שישלמו על לסוע בין קונוסים"ונקח כסף"זה בכלל לא כך.מה עם התשלום למגרש.התשלום על הקונוסים,ההיתארגנות,אנשי צוות,וכולי וכולי.

אתם יודעים מה.אינה דוגמא.אני למשל עובד בחנות בגדים.בן אדם בא אלי אומר לי "מזה שערוריה ,יקר פה מאוד.

ומהיא תשובתי.שהוא משלם על איכות והמחירים לא סתם כך.יש הוצאות וכולי וכולי.כמו עובדים למשל.

מי שמעוניין לדבר מוזמן לפרטי ויוכל לקבל עוד פרטים על האירוע.

יואן.

A.R.T Performance

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם יודעים מה.אינה דוגמא.אני למשל עובד בחנות בגדים.בן אדם בא אלי אומר לי "מזה שערוריה ,יקר פה מאוד.

ומהיא תשובתי.שהוא משלם על איכות והמחירים לא סתם כך.יש הוצאות וכולי וכולי.כמו עובדים למשל.

מטרת חנות בגדים היא להרויח, לא לקדם את חוק הבדים המשועטנוזים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אויש תעשה לי טובה.אז לך אתה תשכיר חניון,קונוסים,צוות עובדים שיעבוד מהבוקר עד הערב,גביעים,מתנות בשווי מאות שקלים וכו' וכו'.

בכל האירועים שהשתתפתי עד היום,הג'ימיקאנות הכי רציניות זה של קובי ואולי גם היומולדת של הפורום.אז לשלם עוד כמה שקלים בשביל להשתתף זה לא כזה ביג דיל.ואני בא מהצפון בשביל זה.

גם כשיהיה חוק בארץ,מה נראה לכם שהכל יהיה בחינם?אני לא חושב ש150 שקל בשביל השתתפות בג'ימיקאנה זה ביג דיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי זאת הייתה דוגמא.זה בכלל לא אותו סיפור.

מן הסתם אין כזה חוק.:p

בכל מקרה.המחיר הוא רציונלי בהחלט.

וכמו שציינתי.זה בכלל לא פשוט לארגן כזה דבר.תנסו ותראו.

A.R.T Performance

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואין כזה דבר אצל קובי.למי שלא מכיר אישית את קובי.אינו יכול לדבר כך על בן אדם.ורק מי שמכיר אותו יכול.

ולכן אני לא רואה אף אחד מהיכרות אישית עם קובי שאמר זאת.

אז מה - כדי לשנות את דעתי אתה רוצה שאני אלך להכיר את קובי כהן? אישית? כמו דייט כזה? :?

כי מהצד הוא נראה לי לא רציני בעליל.

כמו שלסלי אמר.מישהו ניסה לארגן כזה דבר.זה לא בא בחינם."נמצא מגרש,כמה מועדונים "פריירים שישלמו על לסוע בין קונוסים"ונקח כסף"זה בכלל לא כך.מה עם התשלום למגרש.התשלום על הקונוסים,ההיתארגנות,אנשי צוות,וכולי וכולי.

.

תשלום על קונוסים והתארגנות? פתחתם בית ספר לנהיגה מתקדמת ואין לכם קונוסים? על ההתארגנות אני לא אגיב אפילו...

ומהיא תשובתי.שהוא משלם על איכות והמחירים לא סתם כך.יש הוצאות וכולי וכולי.כמו עובדים למשל..

כמו שנאמר - זה לא אירוע למען קידום בדי התחרה והסטין

מי שמעוניין לדבר מוזמן לפרטי ויוכל לקבל עוד פרטים על האירוע.

יואן.

מה שמעניין שכשגם כשפניתי אליכם כשעוד רציתי להשתתף, לא קיבלתי תשובה במייל. ופניתי אליכם ישירות, וקיבלתי בסוף את התשובות שלי (הראשונות - לפני השינויים) ממנהלי מועדון הרודסטרים שמטעמם שקלתי להשתתף.

ועוד משהו - אני צריכה להעריך אתכם בגלל ש"קשה להרים אירוע"? אתם בחרתם להכניס את הראש שלכם לזה - אז אל תבכו אם מתחשק למישהו להעביר ביקורת. הרי כל ביקורת נותנת זויות לשיפור? לא?

יוליה

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה - כדי לשנות את דעתי אתה רוצה שאני אלך להכיר את קובי כהן? אישית? כמו דייט כזה? :?

כי מהצד הוא נראה לי לא רציני בעליל.

תשלום על קונוסים והתארגנות? פתחתם בית ספר לנהיגה מתקדמת ואין לכם קונוסים? על ההתארגנות אני לא אגיב אפילו...

כמו שנאמר - זה לא אירוע למען קידום בדי התחרה והסטין

מה שמעניין שכשגם כשפניתי אליכם כשעוד רציתי להשתתף, לא קיבלתי תשובה במייל. ופניתי אליכם ישירות, וקיבלתי בסוף את התשובות שלי (הראשונות - לפני השינויים) ממנהלי מועדון הרודסטרים שמטעמם שקלתי להשתתף.

ועוד משהו - אני צריכה להעריך אתכם בגלל ש"קשה להרים אירוע"? אתם בחרתם להכניס את הראש שלכם לזה - אז אל תבכו אם מתחשק למישהו להעביר ביקורת. הרי כל ביקורת נותנת זויות לשיפור? לא?

יוליה

יוליה את צודקת.אבל לעביר ביקורת.זה לא להגיד."אתם לא רציניים,אתם לא יודעים לארגן אירוע,אתם לוקחים יותר מדי כסף,אתם מטעים אנשים"זה להגיד.זה לא טוב אתם צריכים לעשות כך.וכולי וכולי.

דבר שני אני לא אמרתי שאת צריכה להכיר אותו.אני אמרתי שבישביל להגיד את הדברים שאת אומרת את צריכה להכיר אותו.

אני הייתי מעוניין מאוד מאוד לראות עותק של האימייל המסויים הזה.למה אני לא קיבלתי שום דבר וגם קובי לא ציין כזה דבר.אולי תבדקי את עצמך.

עכשיו.יוליה,את באה במחשבה שלילית שאנחנו באים לעבוד על אנשים ולוקחים יותר מדי כסף.את מומזנת לבוא.אך זה מרצון.

אנחנו לא באים להכריח אף אחד לבוא בכוח.מי שמעוניין לתרום לחוק.שיבוא.תיהיה שם עיתונות וכולי.

עכשיו ה"ריב" הזה נגמר פה.אנחנו לא ילדים קטנים(לפחות לא אנחנו)ואני לא שמח מהריב הזה.

אני אפילו מאוכזב שמישהו ככה מדבר על אדם שתרם כל כך הרבה לספורט בארץ ועדיין מנסה ואנשים לוקחים את זה שלילי.

שיהיה לך יום טוב וחיים יפים ואני עדיין מקווה לראותך באירוע אם באמת את מעוניינת לעזור לתרבות בארץ.

תודה רבה.

יואן.

A.R.T Performance

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל יוליה צודקת בדבר מסויים. כותרת ארוע לקידות הספורט המוטורי זה כותרת קצת לא במקום. מה שהיה ונועד וסייע למעבר החוק נעשה וכיום כל ארוע כזה איינו תורם לספורט המוטורי, רק לכיף של הנהגים ולפירסום של חברתכם.

בקשר לארועים, עד היום הארועים של קובי היו די זוועה מבחינת אירגון כלפי הנהגים, 5 שעות מההתייצבות ועד סוף מקצה הגמר זה הרבה יותר מדי. השתתפתי בשני הארועים ואני לא אתתף בעוד שום ארוע שבו הגימקנה לא מתחילה ונגמרת תוך שעתיים, מקסימום שלוש. ברמת הכובש התייבשתי לגמרי - 5 וחצי שעות ללא יכולת לצאת באמצע. במסלולים גם היה מתיש - 54 משתתפים במשך 6 שעות - סיוט. חבל שלא למדתם ליישם את הטעויות. למה למשוך את הנהגים? לשם צבירת קהל? משיכת הגימקנה?? על חשבון מי זה בסוף ???

בקשר למחיר אני לא חושב ש 150 או 250 זה מוגזם. כל אחד והשיקולים שלו.

נ.ב לי דווקא כן יש ניסיון באירגון ארועים כאלו. זה לא קל אבל עדיין צריך להשתדל לעשות את המכסימום ולא לומר "אוי יו יו זה קשה"...

ניב שהארוע שלו היה נהדר מבחינת נהגים אבל כישלון טוטלי מבחינת צופים :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפתיע לאן וכמה נמוך אנשים יכולים לרדת, בא אדם ומנסה לעשות משהו, למענכם, ומענו, וכמו להקת תרנגולות שלא קיבלה אוכל שבוע מתחילה לריב. מי,למה,ולאיך. לא נראה לי שאף אחד מכריח את מישהו לבוא? ואני חשבתי שכל דבר שנעשה אפילו שהוא עולה כסף,רק יוסיף קצת בדרך לקבלת החותמת לספורט המוטרי.יוליה ועכשיו בשבילך כי את זו שקפצת הכי גבוה, את לא מעוניינת? נהדר לך. אבל לבוא ולהתחיל ללכלך? באמת נו?? כמה פעמים את יוצאת עם בעלך, או חברך? לארוחת ערב וזורקת 300 שקלים, ואחרי הארוחה את אומרת לעצמך שהאוכל לא היה טעים??? אבל מה כמו ישראלית מצויה את רוצה הכל בחינם ?? למה מיי ??? מה לא עולה הכנת האירוע? הזמן של קובי וכל אילו שעוזרים לא עולה כסף? את עושה משהו בחינם בעבודתך ??ואני ממש לא מעוניין להמשיך,רק שתביני שלפי דעתי את עושה שגיאה. שוב את לא מעוניינת? שבי בבית ושחקי דוקים.

וחברה המשיכו לנהוג בזהירות, ואני כן מגיע לאירוע אפילו שאני לא נוהג בו. זלמן דגן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל יוליה צודקת בדבר מסויים. כותרת ארוע לקידות הספורט המוטורי זה כותרת קצת לא במקום. מה שהיה ונועד וסייע למעבר החוק נעשה וכיום כל ארוע כזה איינו תורם לספורט המוטורי, רק לכיף של הנהגים ולפירסום של חברתכם.

בקשר לארועים, עד היום הארועים של קובי היו די זוועה מבחינת אירגון כלפי הנהגים, 5 שעות מההתייצבות ועד סוף מקצה הגמר זה הרבה יותר מדי. השתתפתי בשני הארועים ואני לא אתתף בעוד שום ארוע שבו הגימקנה לא מתחילה ונגמרת תוך שעתיים, מקסימום שלוש. ברמת הכובש התייבשתי לגמרי - 5 וחצי שעות ללא יכולת לצאת באמצע. במסלולים גם היה מתיש - 54 משתתפים במשך 6 שעות - סיוט. חבל שלא למדתם ליישם את הטעויות. למה למשוך את הנהגים? לשם צבירת קהל? משיכת הגימקנה?? על חשבון מי זה בסוף ???

בקשר למחיר אני לא חושב ש 150 או 250 זה מוגזם. כל אחד והשיקולים שלו.

נ.ב לי דווקא כן יש ניסיון באירגון ארועים כאלו. זה לא קל אבל עדיין צריך להשתדל לעשות את המכסימום ולא לומר "אוי יו יו זה קשה"...

ניב שהארוע שלו היה נהדר מבחינת נהגים אבל כישלון טוטלי מבחינת צופים :-)

לא תורם.?תתפלא.זה תורם הרבה מאוד כאשר הציבור רואה שיש בקשה לזה.ואז הממשלה רואה זאת כהיזדמנות לעשות כסף(לצערי זה רק מה שהם מחפשים.)ולכן הם ינסו להכניס לחוק.זהו רק דעתי וזה למה אנחנו עושים את האירוע הזה.

עוד משהו.אם שמת לב.קובי והצוות שלנו החלטתנו לעשות רק 2 משתתפים מכל מועדון בידיוק מן הסיבה שציינת.היתייבשות.

גם אני כמוך היתייבשתי באירוע של רמת הכובש אך בכל זאת נהנתי לזמן מסויים.ולכן החלטתנו לעשות רק שני משתתפים.אני לא יודע כמה מועדונים יש אבל זה יצא לא יותר מ30 משתתפים גג(באמת)

וכמו שציינת וגם אני.הסכום הכספי מאוד לא מוגזם.אני לא זוכר שאני היתלוננתי על קושי ודברים כאלה.פשוט יוליה וכדומה חושבים שזה מאוד קל.לקחת כונוסים ויאלה עושים אירוע.

ולכן ציינתי שזה אינו קל.!

יום טוב.

יואן.

A.R.T Performance

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוליה

דרלינג

את לא מעבירה ביקורת, את תוקפת!

למה?

אירועים כאלה, כולם, תורמים למודעות של עם ישראל לספורט.

ביחוד אם הוא מביא סלבס (סוג של), ח"כים ואנשי ציבור כאלה ואחרים.

ולמרות שכולם אמרו, אני אחזור, לארגן אירוע כזה, זה לא רק לפזר פילונים וזהו...זה הרבה יותר מזה...

תנסי להסתכל על חצי הכוס המלאה

כולנו צריכים

לסלי

"There's one arena of motor sport where everyone's a hero. One where the skill is not in the deftness of steering, nor the late application of brakes. Nor that intuitive feel for a car's limits. This a sport where the real display of talent is just turning up on race day." TOP-GEAR on drag racing.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מהקטע של ההיבשות זה העובדה שיש כל מני קטעי קישור באמצע ובסופו של דבר, המתחרים יהיו באתר 4-5 שעות.

בכל מקרה, לי חבל שאין קטע של דריפטים בארוע, בפעם הבאה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מהקטע של ההיבשות זה העובדה שיש כל מני קטעי קישור באמצע ובסופו של דבר, המתחרים יהיו באתר 4-5 שעות.

בכל מקרה, לי חבל שאין קטע של דריפטים בארוע, בפעם הבאה...

סליחה?

מישהו אמר שאין?

כאשר ציינתי שמי שלא יבוא יפסיד.

לא היתכוונתי לאוכל.!

תסמוך עליי..שאתה תראה הרבה כאלה.

לפחות מצדנו יהיה הרבה.אם יהיה גם הנעות אחוריות בגימייקנה.

אני מבטיח לך ב100 אחוז שיהיו הרבה דריפטים.

!!!

יום טוב.

יואן.

A.R.T Performance

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מה כמו ישראלית מצויה את רוצה הכל בחינם ?? למה מיי ???

ואיפה קראת שיוליה כתבה שהיא רוצה לקבל את האירוע הזה בחינם?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...