Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ארוע לקידום הספורט המוטורי מס'-4 (כל השרשורים)

kobi911
שימו לב! השרשור הזה בן 6237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נציג אחד מכל מועדון לכל קטגוריה? כמה מועדונים סה"כ יהיו באירוע?

נציגה בחורה אחת מכל מועדון וגבר/אישה עד גיל 21 מכל מועדון סה"כ שתי נציגים מכל מועדון בינתיים

לשאלה השניה...כל מועדוני הרכב בארץ :wink:

בברכה

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קובי , יש מצב לקבל מפה איך לגיע למקום מאיזור הקריות ...

נ.ב - כל הכבוד על אירגון האירוע , כן ירבו !!!!!:-P

יש מצב לקבל מפה ועידכונים נוספים בקרוב!!!

ותודה על הפירגון :wink:

בברכה

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד, 250 ש"ח בשביל ג'ימקאנה של 5 מקצים? חבר'ה - הגזמתם.

להלן הקישור עם ההודעה על העלות כפי שפורסם בפורום סקאלה - http://www.scale-forum.com/forum/viewtopic.php?t=17307&start=0

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אפילו לא 5 מקצים, זה מקצה אימון אחד ושתי מדידות זמנים ואולי עוד מקצה אם עולים לגמר, אז עם כל הכבוד לאירוע ולתמיכה והכל אני לא חושב שזה צודק להעלות את התשלום בכמעט פי 2 בגלל מספר מצומצם של משתתפים!!! כהוגבל מלכתחילה ל 2 משתתפים מכל מועדון, אז בנוסף גם נוצר מצב שבחלק מהמועדונים רוצים להישתתף כמה משתתפים וכמה משתתפות ויכולים להישתתף רק 2 והם צריכים עוד לשלם מחיר כפול בגלל מספר קטן של משתתפים, איפה פה ההיגיון? ובאמת שכל הכבוד על היוזמה והיא מאוד מבורכת, וכמובן שאף אחד לא מכריח אף אחד להישתתף אבל בכל זאת :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקומך לפחות הייתי מתנצלת על ההטעיה הזו. זה מראה על רמת הרצינות של "קובי רייסינג".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה המחיר לג'ימקנה הינו 150 ש"ח בלבד ,הוסג מימון לחלק מהוצאות האירוע אז המחיר ירד פשוט לא עידכנו :wink:

בברכה

קובי כהן

כלומר בלי מימון מי שצריך לממן את האירוע לקידום הספורט המוטורי הם המשתתפים בג'ימקאנה?

250 ש"ח זה המון

150 ש"ח אחרי מימון זה גם לא מעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר בלי מימון מי שצריך לממן את האירוע לקידום הספורט המוטורי הם המשתתפים בג'ימקאנה?

250 ש"ח זה המון

150 ש"ח אחרי מימון זה גם לא מעט

ונראה לכם שאם נדבר על זה זה יעזור?

חברים,עזבו אתכם מלהתעסק בדברים שגם ככה לא נתונים בשליטתינו.זה לא נאמר בכעס,אבל מי שלא מתאים לו,לא חייב להשתתף.אני לא אומר את זה עכשיו בשביל לפתוח עוד שרשור של למה ככה ולמה ככה.זה מה יש וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקומך לפחות הייתי מתנצלת על ההטעיה הזו. זה מראה על רמת הרצינות של "קובי רייסינג".

לא היתה שום הטעיה המחיר בהתחלה היה 250 ש"ח בגלל חוסר מימון וכבר מזמן המחיר ירד ל-150 ש"ח

אני מתנצל שלא היה עידכון באתר סקאלה...מכאן ועד חוסר רצינות הדרך ארוכה!!!

נ.ב.

אגב למה את לא חותמת בשמך האמיתי?

בברכה

קובי כהן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה לך שמי האמיתי - יוליה.

שנית - זה מראה מאוד על חוסר הרצינות שלך. 150 ש"ח אחרי מימון? מימון של מה? של האספלט? או מימון הוצאות ה-"סלברטיז" שאמורים לנהוג?

עם כל הכבוד, אני חושבת שההתנהלות של האירוע הזה שנקרא בטעות "אירוע לקידום הספורט המוטורי" כשהיה אמור להקרא "אירוע לקידום קובי-רייסינג באמצעות הספורט המוטורי", לא לטעמי ולכן אני מודיעה בראש חוצות שאני אישית לא מוכנה להשתתף באירוע שכזה.

אגב - לפי הידוע לי המחיר בהתחלה היה 150 - למה? כי ביררתי את זה דרך מועדון הרודסטרים שמטעמו הייתי אמורה להשתתף. איכשהו אתמול המחיר קפץ ל-250 והיום שוב ירד ל-150. זה מה שלא לרוחי בכלל.

בברכה,

יוליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...