Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ארוע לקידום הספורט המוטורי מס'-4 (כל השרשורים)

kobi911
שימו לב! השרשור הזה בן 6236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ערב טוב לכולם

נמנעתי מלהגיב בנושא , וזאת משום שאני גם ארגנתי בעבר אירועים דומים והייתי החלוץ בג'ימקאנה עוד בשנת 1985 !!!!!!

כן , אני זוכר כמה התלהבות היתה בקרב כולם , העוסקים בארגון ,המשתתפים והקהל !!

גם לי יש בקורת על כל הנעשה והנאמר כאן בדיון, אני רוצה לאמר שמי שלוקח יוזמה ומחליט לארגן חייב לקחת בחשבון

שתמיד יהיו תומכים מצד אחד ומבקרים מצד שני - וזה תמיד יהיה כך ,כי זה המצב כאן אצלנו, ואני אסביר מדוע ?

אני קורא פה על "החכמים" האומרים ,לא יודעים לפרגן, בגלל הישראליות שלנו,אגו נפוח וכו'.....

רבותי , אתם רוצים להשות אותנו לגויים בחול ?? הצחקתם אותי !

הספורט שם מתנהל עם 40 שנות וותק ! אתם מבינם מה זה ? יש שם מוסדות מסודרים ,מקצועיים וסמכותיים שמנוהלים על ידי

ספורטאים בגמלאות בעלי ניסיון עשיר בארגון,שיפוט,ניהול ועם ראייה מקצועים בכל ענפי הספורט המוטורי !

ואתם יודעים כמה זה שווה ?

תראו מה נעשה פה אצלנו בתחום האירועים מסוג ג'ימקאנה, שהוא ארוע הכי פשוט ובסיסי !!!

כמה מארגנים יש - מסלולים,אלטרנתיבי,און יעקובסון,PSI,STI ,מועדון ALFA , קובי רייסינג ועוד...לכל אחד תקנון משלו,

אופי המסלול משתנה וללא מגבלות, נושא הבטיחות פרוץ כשלכל אחד קו אדום משלו,יש כאלה שהקו אדום לא קיים בכלל,

מחיר ללא פיקוח וכו'..... נראה לכם שבחול זה היה עובר ??

אבל , אל תשכחו , כי לפני 40 שנה הדברים שם התנהלו בדיוק כמו אצלנו היום !!! אז תבינו שעד שהספורט לא יהיה ממוסד

ומנוהל על ידי אנשי מקצוע בעלי נסיון הענינים יזוזו לאט לאט ואין ברירה , זהו מחיר בניית ספורט צעיר שאין לו אבא ואמא !!

אני השתתפתי בהרבה אירועים ולא פעם נדהמתי לראות איך המנהלים מחליטים על שינויים ללא כל קשר לרוח הספורט,

אז מה אפשר לעשות ? אם אתה שותק- אתה מרגיש פרייר .אם את מתלונן- אתה נחשב לקוטר. אתה אומר לעצמך- להבא

אני לא משתתף. בנתיים הזמן עובר, וכשמודיעים על אירוע ומפרסמים את פרטיו,אתה בתמימות מעיר דבר מה בהתאם לניסיון העבר

ואז מתנפלים עליך- לא מפרגן , תנסה אתה לארגן , ישראלי מכוער , תגיד תודה שמארגנים בשבילך וכו'....

חברה , תנו כבוד ! תשאלו שאלות , הבהרות, אולי יש צדק בבקורת ?? אם לא , אז תגידו -תודה על העצות ותעברו הלאה !

מי שמרגיש שיש לו את הכשרון לארגן - יאללה קדימה !! אבל אל תתפלא שיבקרו אותך אם תפשל ! אל תתחבא אחרי הטענה,

שמותר לך כי העזת לקחת יוזמה !! לא חביבי , זה לא תירוץ !!

בתקווה לימים טובים ומהנים.

לילה טוב

מישל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכלל לא איכנס לוויכוח אם זה נכון או לא נכון או צודק או מופרז או בכלל, אני פשוט רוצה להגיד דבר אחד .

יש כמה סוגי אנשים בעולם או בכלל אפשר להגיד את זה כמה עולמות שאפשר לחיות בהם , ושניים מהעולמות האלה הם עולם המושלמות ועולם המצויינות .

אם אתה רוצה את עולם המושלמות

זה אומר שאתה לא רוצה טעויות

ומי שלא רוצה לטעות לא עושה כלום כדי שלא יטעה

מי שלא עושה כלום הוא בעצם "מת"

אם אתה רוצה את עולם המצויינות

זה אומר שאתה עושה כמיטב יכולתך

ואם אתה עושה אז יש סיכויי לטעויות

אם אתה מצליח אז סבבה

ואם אתה טועה אז אתה לומד ומתקן ושואף לשפר כדי להגיע למצויינות שאליה אתה שואף

ה 2 סינט שלי

בברכה,

פאדי

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון ואני חושב על אותם מרוצים שהתכוונת אליהם (במנחת הענק שם), אלו היו מירוצי רחוב (שלא חוקיים כמובן) ונתפסים בעיני הממשל כעבריינות - זו לא דרך לקדם את הספורט המוטורי אלא רק לעכב אותו, למזלנו בזמן האחרון ירדו מסדר היום של התקשורת כל ההתעסקות במירוצים לא חוקיים - באותה תקופה כל שבוע היו מדברים על זה וזה רק עיכב את הכל.

לא, אני מתכוון למירוצים של שנות ה - 80 באשקלון !

שאל את מישל שטוען שרק בגלל שאין לנו ספורט מוטורי 40 שנה אז כך זה נראה, הוא גם יסביר לך איך ה"אין" אגו לא הפריע אז.

ואני טוען גם בעוד 100000 שנה - אם ה"ישראליות" לא תשתנה - לא יהיה כאן כלום !

TIG Motorsport - כשחלומות ומציאות נפגשים

רחוב החורטים 6, חולון. 03-5566608

http://www.tig-motorsport.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים

מלחמות אגו בספורט המוטורי זו לא המצאה ישראלית .

גם במדינות בעלות רקורד עשיר ביותר כמו אנגליה ישנן מלחמות, שם הסיבה היתה פעוטה מעט מהסיבה שלנו, זכויות ארוח מרוץ הגראן-פרי הבריטי...ומלחמה אחרת היתה לקראת הבחירות לראשות מועדון נהגי המרוץ הבריטי , ה-BRDC .

גם בקפריסין שכנתנו הקטנטונת היתה מלחמה שהביאה למשבר קשה בספורט המוטורי שם וגם שם זה נוגע לאגו ,מי יהיה בעל הזכויות והזיכיון מול ה-FIA , ה-CAA שזה הממסי המקומי שלהם או מועדוני המרוצים שיש בכל עיר.

בקיצור, לא המצאנו את הגלגל וכמו כל בני האדם גם אצלנו זה קורה רק שההבדל הוא שלהם יש ספורט מוטורי ולנו...

דובי

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאדי,

אהבתי,

תיכנס לפנטיאון עך המשל הזה.....

יש עוד ?

ולא על העובד, המנהל והיועץ...

תודה, אך לא הבנתי למה הכוונה לפנטיאון , ומה בדיוק ביקשת ? (פשוט המשפט לא מובן לי )

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון:

עוד שלושה ימים האירוע המוטורי הגדול ביותר בארץ,

נהגים יקרים, אנא להגיע בנסיעה זהירה ועם רכבים תקינים (אי הקפדה על כללים אלו תמנע מאיתנו להשגת המטרה העיקרית - קידום הספורט המוטורי בארץ הקודש).

להלן זמני ההגעה:

- משתתפי הגימקאנה מגיעים בשעה 8:00 , להרשמה, קבלת מספר, תדרוך, הדרכה ואימון.

- המציגים בשעה 8:30 לסדור הרכבים ומתחם המועדון.

- הקהל מוזמן להגיע בשעה 9:00.

נ.ב

נותרו מס' מקומות בודדים בקטגורית הנשים, לכל המעוניינות בכל הגילאים, גם לא חברות מועדון

ניתן ליצור קשר דרך אתר קובי רייסינג (ע"ע חתימה).

בברכה.

שי אסרף - Team Kobi-Racing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון אחרון:

מחר מגיע היום הגדול, מחר תראו את הרכבים הכי מדהימים בארץ, תחרויות והפתעות מעניינות,

אתם מגיעים להוכיח שיש מקום וביקוש לספורט המוטורי בארץ!

מכוניות יפות, תחרויות מאתגרות, נשים בספורט ומזג אוויר נפלא.

בואו בהמונכם יהיה מדהים!

כמובן שחייב לציין שוב, אנו מבקשים להגיע בנסיעה רגועה, 50% פחות גז, בואו לא ניתן סיבה לדכאות לנו את היעד

שהוא קידום הספורט המוטורי ותרבות הנהיגה בישראל.

בברכה.

שי אסרף - Team Kobi-Racing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי, ראיתי, והתרשמתי לטובה,מקובי, שי, וכל החברים שעזרו מסביב לארגן את האירוע בלטרון. אנו הגענו ב9.15 בבוקר. לילה קודם שונה השעון, ונראה לי שלחלק מהמשתתפים היתה בעיה להגיע בזמן, או שנשארנו ישראלים שמגעים כמובן שעה אחר כך. אבל זה לא שינה את האוירה הנעימה. כבר שנכנסנו יכולנו לראות שהכל מסומן, מסודר, ומאורגן.האירוע החל בשעה 10.30 וזרם.מה שמעציב אותי זה שלא ראיתי מישהו שמוכר לי מהספורט המטורי וממש חבל, אנו חיבים לפרגן לכל מי שמארגן אירוע זה או אחר,בכל הקשור לספורט המוטרי. ולבסוף קובי, שי,וחבריכם, המשיכו בדרך הזו,ואני אמשיך להופיע.

זלמן דגן וחברה המשיכו לנהוג בזהירות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שציינתי בהונדה קלאב היה מצויין ומקווה שכל מי שבא נהנה כי אנחנו נהנינו והבאנו כבוד נוסף למועדון שגדל ומתפתח בצורה יפה וברמה גבוהה.

היום התקיים אירוע לקידום הספורט המוטורי בבית ספרו של קובי כהן - Kobi Racing בלטרון.

כמובן שהונדה קלאב היו שם ושיחקו אותה בגדול.

במקום הייתה תחרות תצוגת רכבים ובנוסף 2 קטגוריות של תחרויות ג'ימיקאנה קטגוריה אחת גברים עד גיל 21 קטגוריה שניה נשים.

בתחרות הרכב הסטנדרטי היפה ביותר זכה חברנו ליאור במקום הראשון עם הונדה קופה לבנה

p10103041ni9.jpg

p10103081hg1.jpg

p10103021be8.jpg

וכמובן שאין תחרות ג'יימקאנה שהונדה קלאב לא גורף לעצמו לפחות פרס אחד וגם פה הבאתי בחורה (בת דודה שלי) שאומנם התחלה לא הייתה משהו אבל בסוף שיחקה אותה בנהיגה יפה וחלקה והביאה כבוד להונדה קלאב עם זכייה במקום השני - כבוד!!!

ליאור ואוסנת כל הכבוד לכם על הזכייה בגביעים הבאתם כבוד רב להונדה קלאב ישראל.

ליאור הרכב שלך מצדיק את הזכייה ללא צל של ספק ואוסנת הפגנת כושר נהיגה ושליטה ברכב בצורה מקצועית וכמובן שבעתיד המקום הראשון שמור לך עם יד על הלב.

כל הכבוד לכל החברים שהגיעו והפגינו נוכחות בעוד אירוע ענק לקידום הספורט המוטורי וכמובן המועדון שלנו שהיום זכה לכבוד רב.

שיהיה לכולם חג שמח ושבת שלום ואני מקווה לראות לפחות כמה עמודים של תמונות וסרטונים בהמשך התרד :wink:

norm_73BCE0F15B3B48808FE77C24F4E1DCEE.JPG

norm_83725C025B0340AD83385709735E53B1.JPG

תמונות משאר היום המדהים הזה :

דוגמן המועדון smiley2.gif

norm_104DF7CBA46D4DBF95AC5D504ACE6B56.JPG

norm_CB56D170A1A04A95BFE3785061764ED1.JPG

norm_108CD9A3D171466BA2B778E78CD3225B.JPG

norm_C12F3B4A880641AAB5D617153A486F08.JPG

norm_4FF46C1A0F0E40BBAC3884ADB64E9B6E.JPG

norm_4F0F5B9CCC0D43F0964EEBE4C40792ED.JPG

norm_1AF0194FDBF84DE1B9697F394B6F201F.JPG

norm_359E857FEF3D4FFABBD755A56C99800A.JPG

norm_89FB55B36FCE43FBB081315195720C41.JPG

norm_7095C5C596AE41B09EE0176694AF50F9.JPG

norm_499E0719828740CB8455A58C94C395B7.JPG

אוסנת בדרך לסיבוב היכרות עם קובי כהן

norm_0E3F0A5A6C4A4E5E9B7ED7C4D50A4810.JPG

norm_A562F26494B24DF5B87F9AF8C01EE5FF.JPG

norm_36581C5EE7BE4A7183DB0A66C9EE75A6.JPG

norm_E2E86ACD8D7F4381A1752EB7CF2F664F.JPG

אוסנת בנהיגה עדינה ויפה בג'ימיקיינה

:wink:

norm_29B0EFBB15964D88A1831D8999DDD73B.JPG

הזוכה בתחרות הרכב הכי יפה ! RESPECT

norm_D372D2278187482BBEE6FFDF7A3666EF.JPG

norm_47823B301A8B42488A2E9257DDB70802.JPG

norm_7C0C36E6E8634E46AF6286B541EC85B7.JPG

norm_EADB87CA8BA846C3A60F94E426F1E3E7.JPG

norm_30A6830D3849480CBA69B026CE3F0E2E.JPG

חברי המועדון עם הגביע !

norm_3D6993E703674960AE60A59F450A7A94.JPG

norm_5A74786809DD422786FD6DCBF12FBC93.JPG

norm_BA653F077DE346B4B3AA406D651D9573.JPG

בקרוב יעלו גם תמונות של המנצחת שלנו בתחרות smiley32.gif

לשאר התמונות וחוויות אתם מוזמנים להיכנס לאתר הונדה קלאב שיראל : www.hondaclub-il.net

שבת שלום וחג שמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לברכות !!

גם אני הייתי שם ונהנתי.

לדעתי היו מעט עצירות בשטף האירוע ולדעתי מכיוון שקובי נטל על עצמו את כל מלאכת הניהול המקצועי - וזה קשה מאוד.

שורה תחתונה - טוב מאוד וכן ירבו.

זו ההוכחה כי מי שבאמת רוצה - יכול, ולא להיכנע לדעות העמיתים אלא לקחת מהם את ההמלצות וההצעות לשיפור.

קובי ישר כוח !

זלמן,

דווקה הייתי ועם חולצת המועדון שלנו....גם אני בחיפוש אחרי חברי הראלי, אבל כנראה שהקשר היחיד בין האירוע ובין הראלי היא ה-205 של קובי שחנתה בצד ......:lol:

סימן הזיהוי הוא הכפותה הבוכרית ......

בברכת שבת שלום

עפר שורץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...