Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיליון 200 של מגזין "אוטו" ....

דובי מילר
שימו לב! השרשור הזה בן 7789 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המגזין "אוטו" חגג גיליון 200 והחלטתי שזו הזדמנות טובה לקנות אחד ולקרוא בו , דבר שמזמן לא עשיתי (ואולי טוב שכך...)

במרכזו של גיליון חגיגי זה עומד "מירוץ" דראג שעורך הגיליון בין מספר רכבים "המהירים" בארץ ככתוב .

ואני שואל שאלה פשוטה - "אוטו" כמוביל בהנהגת תרבות מוטורית וספורט מוטורי קם ומארגן למעשה "מירוץ" לא חוקי ועוד מתגאה בזה .

הרי במדינת חוק אנחנו חיים וגם אם זה לא לרוחנו אנחנו עדיין חייבים לכבד את החוק או לנסות ולשנותו בדרכים חוקיות .

הרי באם כל אחד שחוק אינו מוצא חן בעיניו יקום ויעשה כראות עיניו - לאן נגיע ?

אז יקומו רבים וטובים מבאי פורום זה ויתרעמו , אבל תחשבו שוב בהיגיון , ולאט .

תספרו שוב עד 10 לפני שאתם עונים ותעמידו את אהבתנו למכוניות (וכן אני מאד אוהב מכוניות וספורט מוטורי ) מול דמוקרטיה ושלטון חוק במדינת ישראל .

דובי

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מבלי לקבוע שום דבר, הייתי מציע לך לשאול את השאלה בפורום מכוניות של תפוז. בפורום כותבים באופן קבוע טל שביט (Tshavit) ודני פרומצ'נקו (פרומצנקו) ממגזין אוטו, ואני בטוח שתרצה לשמוע גם את תגובתם, לא?

אני נהניתי, בכל מקרה (אפילו שכמו שאמרו, לקראת הסוף כנראה פיטרו את הכותב...)

פורום "מכוניות" של תפוז: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/sp/forumpage.asp?id=207

דיון נעים...

DK, שלא מסתדר עם הסמיילים וכל האפשרויות פה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אני רואה שכצפוי, רוני אהרונוביץ' מחק את ההודעה שלך מהפורום שלו, ויחד איתו גם את התגובה שלי....

אז אנסה לשחזר פה (איזה טמבל שלא עשיתי קופי, הרי ידעתי שהנודניק ימחק את זה ממילא...)

דובי, אני מתפלא עליך שאתה שואל שאלה כזאת...

כבר הרבה זמן שפעילות ספורט מוטורי מתקיימת מתחת לפני השטח, ועכשיו שהחוק לספורט המוטורי קרב ובא, זה מתחיל לצוץ מעל לפני השטח.

אם זה מירוצי הראלי ספרינט בעמקים נסתרים, מירוצי סופרמוטארד במגרשי חניה נטושים, התכנסויות של מועדוני חובבי רכבים ספורטיביים, ומרוצי דראג מסודרים.

להערכתי, ברגע שתהיה חקיקה, מי שעוסקים היום בפעילות המחתרתית יהיו אלה שיובילו את הפעילות החוקית בתחום.

מירוצי דראג זה אחד הענפים שיכול להתפתח הכי בקלות בזכות התשתית הפשוטה יחסית הדרושה לפעילות הזאת.

כל הכבוד למגזין אוטו שהיו להם את הביצים לעשות כתבה על נושא שנוי במחלוקת, שבעיני רבים מהווה קשר ישיר למוות בדרכים.

שים לב שבגליון הם לא עודדו פעילות מירוצים לא חוקית על כבישים ציבוריים, ובכתבה כולה לא הזכירו פעם אחת את המילה "רייס".

לדעתי הכתבה שלהם מהווה עידוד לקיום פעילויות כאלה במסגרת ממוסדת.

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת , דווקא הפעם קיוויתי שרוני אהרונוביץ לא ימחק את ההודעה אלא יתייחס אבל כנראה שזה גדול עליו והוא מעדיף להתעלם , זכותו...

אין לי ויכוח לגבי קיום הפעילויות המוטוריות השונות בארץ על ידי האנשים , מה שאני בא להגיד זה שלא יתכן שמגזין רכב שמתיימר לחנך !!! לא יכול לעודד לעשות מעשה הנוגד חוק במדינה . ויותר מזה , לערוך "מירוץ" כזה ולרוץ ולספר לחבר'ה .

הרי ברור לכולנו שבסוף נהיה כשאר העמים וגם לנו יהיו מירוצים , נקווה בקרוב .

זה ממש לא משנה באם זה דראג או ראלי-ספרינט , שניהם לא חוקיים מבחינת החוק , וכמו ששמת בוודאי לב , המירוצים ממשיכים להתקיים , ללא מישל גדז', אבל אני אישית החלטתי לא לסקר אותם באתר בו אני כותב כי כרגע אנחנו זקוקים במדינה הזו למעט שמירה על החוק , יש לנו מספיק צרות גם ככה .

לגבי פורום המכוניות - רעיון מצויין שלא חשבתי עליו , אעשה זאת גם שם.

למרות שאני בטוח שהרבה מכתבי הרכב עוברים גם פה

דובי

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין מבחני דרכים רגילים בהם נערכות מדידות זמנים בין שני כלי רכב לבין המבחן שנערך בגיליון ה-200.

אוטו חוזרים ומדגישים שהדבר נעשה בכביש שהיה סגור ובשום אופן לא בכביש ציבורי פתוח.

הרי ברור לכולם שכגליון שרוצה למכור הם לא יכולים לבדוק את המכוניות שהם כותבים עליהם ב-90 קמ"ש.

בחובב רכב אני רוצה לברך על מה שנעשה בגיליון ה-200, זה בדיוק מסוג הדברים שיכולים לעורר את המגזין מהלאטיסיזציה שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Z-man כמה שזה נכון, עצם היות המירוץ בכביש סגור לתנועה, ותחת אישור

"בעלי" המקום, לא הופך את זה לחוקי, ועל זה מלונן ידינו כאן, ואולי בצדק,

אולם אני תמהה לגבי משהו אחר.

מדוע החלטת שהם (אוטו) אמורים לחנך ?

למה א-ת-ה חרטת את זה על דגלם ?

האם בתור עיתונות רכב הם יכולים להתעלם ממה שקורה בעולם המכוניות בארץ ולא "לדווח" על התופעה ?

האם בדיווח שכזה הם לא תורמים לעניין הספורט המוטורי ?

עצם זה שהם עוברים על החוק (ובוא נהיה לרגע כנים, הם לא ממש עברו על החוק אלא הנהגים עצמם עשו את זה ואני ביניהם...) לא הופך את העניין ל"לא תורם" או "פוגע" בספורט המוטורי, והרי זה הMain issue בעיתון הזה...

באותה מידה ש"התלוננת" על זה, למה לא התלוננת על כך שהם נוהגים במכוניות במהירויות שיכניסו אותך לכלא אם תתפס בהם, וכל זאת במסגרת מבחני דרכים רגילים (לאו דוקא הכתבה הזו...) ?

האם זה יותר חוקי ? (לדווח לך איך הרכב הספציפי מתנהג ב-200 קמ"ש ?)

לא מבין מה הביא אותך להתלונן דווקא על זה...

נכון, עיתונים אינם מעל לחוק... אבל הם מדווחים מה קורה בשטח, עורכים בדיקות ומציגים את האמת, איך שהיא... כל מה שנשאר לך זה להודות על כך שאתה יודע את האמת (בהנחה שזו האמת) מבלי להתנסות בעבירה על החוק בעצמך...

זו דעתי.

...השדון

:evil:

:evilbat: ...השדון

------------------

May the Force be with you...always

------------------

כשאני אמות, אני רוצה למות כמו סבתא שלי, בשלווה, תוך כדי שינה. לא בצרחות, כמו הנוסעים באוטו שלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף סוף יש גיליון מעניין !

אני לא מאמין שזה מה שיהרוס בעניין החוק המוטורי.........

וכמו שאמר השדון , לבדוק התנהגות של רכב במהירות פי 2 מהמותרת זה פחות חוקי / חמור ?

למערכת אוטו תמשיכו עם סיגנון כזה כי מאז גיליון 104 אם אני לא טועה התאכזבתי ( כמובן שיש גיליונות בודדים........מאוד בודדים ) .

אח........... איפה הימים .

אני מציע לכולם להפסיק להתחסד ולנפח כל דבר...

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"פתיחות" לא נחשב בעייני כספורט מוטורי. אלא כהתעללות גרידא באוטו!!!

עובדה, כמה פעמים נאמר שמה שהרכבים סבלו מתקלה זאת או אחרת? והיו צריכים להשבית אותם, או לערוך מחדש את המירוץ?

דבר שאולי גם מעיד על הצורה והאיכות שבה נעשו השיפורים שלא עומדים בנסיעה קשה...

כמו כן, כול ילד שמגיע לדוושות יכול להשתתף בספורט הזה באותה צורה כמו כול אחד מאיתנו! מה צריך לעשות? ללחוץ על הגז עד הסוף? ושרואים קיר אז לעזוב אותו?

אין פה שום טכניקה. לא צריך לשמור על קווי פנייה נכונים. פשוט משחק לילדים שהורסים מכוניות.

דבר אחד שאני שמח שהכתבה הראתה זה איזה "חרטטנים" כול האנשים האלה...

כול אלה שאומרים: "מה אתה מדבר?! אתה יודע מה יש לו שמה מתחת למכסה מנוע? אני במקומך לא הייתי אומר את זה... אני מאחל לך שלך יהיה כזה אוטו!!!"

כול השמועות, כמו זאתי ש205 הביסה אופנוע (כנראה האופנוען לא שם לב שהוא במירוץ).

הוכחו שוב כסיפורי ילדים...ואמינותם שווה לזאת של כיפה אדומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב. לפני שהרוחות מתלהטות.

דובי. הבה ואספר לך על גוף אשר מארגן בישראל תחרויות מירוץ שאינן חוקיות (עד ששילטונות מדינת ישראל יוכיחו לנו אחרת) על דרכי עפר.

לא בלבד, אלא שאותו גוף אף מזמין צופים לצפות באותם מירוצים שבהם נוסעות מיפלצות בנות מאות כוחות סוס על דרכי עפר, תוך סיכון בוטה של מארשאלים, צופים והנהגים עצמם.

מן הסתם, על פי משנתך הבוטה, ראוי גוף שכזה להיות מועמד לדין...

רבות דובר, מדובר וידובר ב"רייסים", פתיחות וכו וכו. הפוריטנים (ואלה שרכבם חלש) יטענו בלהט שמדובר בביזיון וכו וכו וכו . שרייסים מהווים סכנה ומראים על חוסר יכולת נהיגה.

האמת הדי עגומה היא שחלק נכבד של משתתפי ה"רייסים" שולט ברכבו הרבה יותר טוב מחברי פורום זה.

רוב משתתפי ה"רייסים" ידעו גם איך לא להידפק באלפי שקלים במוסך וגם איך לצאת ממצב קיצוני של תת היגוי .

הם גם לא יתפלספו על זה במשך שעות וישחררו הצהרות מגוכחות עד מסוכנות על טכניקות נהיגה שאוי ואבוי אם ייושמו בשטח.

עבור נערים צעירים בגיל 20, אין מנוס מעיסוק ב"רייסים" שכן, כל ניסיון אחר לעסוק בספורט מוטורי עשוי בהחלט להסתיים ברע. יעידו על כך עשרות גדרות מכופפות בעמק האלה ותעיד על כך מכוניתה המסכנה של אמא שלי שהתרסקה בשבילי הכרמל מעל עשר פעמים.

אנחנו מנסים כל כך להידמות לאירופה... אנחנו קוראים עיתונים בריטיים ומתווכחים במשך שעות על טיבן של מכוניות שמעולם כלל לא נהגנו בהן... אך עם זאת, יש כנראה צדדים של הספורט המוטורי האירופאי מהם אנו בוחרים להתעלם.

אנחנו מאמצים בחום כל כתבה שהמילים "כביש הררי ו"סקייליין" משובצות בה, אבל בוחרים להתעלם ממאות אירועי DRAG אשר נערכים בבריטניה מדי שבוע- בסנטה פוד ובשדות תעופה נטושים.

זכותו המלאה של ירחון "אוטו" לכתוב על רייסים. זכותך גם לא לקרוא. אני, שנטשתי את "אוטו" מזמן, נהניתי לקרוא את הגיליון, שהזכיר לי ברים שקראתי פעם, לפני 15 שנה באותו עיתון בדיוק.

כל מעריצי אהרונוביץ' יזכרו שה205 תמיד ניצחה את האונו- לא לפני איזה "רייס" טוב בין השתיים שבו הוכרזה האונו כמנצחת בלתי מעורערת. גם אהרונוביץ' עשה רייסים.

גם קלארקסון עשה רייסים. ואפילו סרט שלם על רייסים.

אז נכון - גם אני כבר עברתי את הגיל שבו עבודת ידיים מהירה ויכולת להחזיק הגה ישר ניראו לי שיא הגבריות, אבל גם היום, אין דבר ש"עושה לי את זה" יותר מהילד בRSI שכל בוקר פוגש אותי ברמזור של אבא הילל, מסתכל עלי בתימהון ברמזור אחרי ושואל "מה זה?" ואני תמיד נותן את אותה תשובה -" 1300 עם אגזוז חזק מאוד!!!".

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו התשובה שאלי חן נתן לי פעם: "2 ליטר" אני: "אבל טורבו?" אלי חן: "ברור"........

...והתעופף.. עד היום אני בטראומה... :shock::lol:

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר,הילד עם ה-RSI היא כסופה במקרה? אם כן,והוא עובד ברנו

והיא הייתה ש-ל-י!! מה עשה לה.... :cry::cry::cry::cry::cry:

ערן,מעלה נוסטלגיות....

הסקסו למכירה!-פרטים בקנייה/מכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה :?: ?

אה!!!

כשהיתי ילד היתה לי נטייה לקרוא עיתוני רכב וכתוצאה מכך לחשוב שאני יודע הכל על הכל...

שאל אותי באיזו שנה יצאה המאיבאך הראשונה או למה "מרצדס" נקראת "מרצדס"(על שמה של מרצדס ילינק-ביתו של אמיל ילינק, זכיין דיימלר בנץ באירופה.).

בקיצור - היתה לי היכולת לזיין (את השכל) במשך שעות לכל מי שרק היה מוכן להקשיב...

כמובן שבתאוריה בלבד לא הסתפקתי... מכיוון שגדלתי בחיפה, היתי לוקח את האוטו של אמא שלי (זה היה לפני 8 שנים...) כל אימת שרק יכולתי לכבישי יערות הכרמל.

כתוצאה מכך הגעתי לשתי מסקנות:

1 אני חייב ללמוד לנהוג ולא רק לדבר על מתי הומצא מיתלה המקפרסון התלת זרועי ועל איזה אוטו, באיזו שנה ואיזה צבע תחתונים.

2 אני חייב לעזוב את הבית.

3 אני חייב להסתיר מההורים שלי שעשיתי להם שאסי באוטו איזה 6 פעמים.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7789 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...