Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בין סניק , מונדאו או C5 משומש 70-80K

camir1
שימו לב! השרשור הזה בן 6463 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אריק תודה שהגדשת מזמנך , והסקירה המקיפה .

עוד שאלה קטנה ברשותך : האם ידוע לך מה ההפרש באחוזים בצריכת הדלקת בין מנוע 1600 לבין 2000 סמ"ק

שוב תודה אמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע את ההשוואה. ה 2000 די שתיין, אבל לא הייתי לוקח 1600 אוטומט. ה2000 פשוט הרבה יותר נוח. אתה לוחץ על הדושה והאוטו נוסע. חוצמזה הגימור הגבוה RXT (עם תוספת שני חלונות בגג) אאל"ט הוא רק ב 2000, וההפרש במחירון די קטן.

It's life, Jim, but not as we know it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב מהדברים שמהתנאים שביקשת עדיף ללכת על מכונית מנהלים סטיישן (407 SW או B4 סטיישן או אחרות )

עוד אפשרות שאני לא מכיר מספיק טוב ולא נהגתי עליה אפפעם ואני יודע שבהתחלה הייתה מאוד יקרה והיום אני ממש ממש לא יודע מה קורה איתה אבל יכולה להיות מעניינת היא הסניק 4על4

אני זוכר שהייתי באולם תצוגה לפני כמה שנים והייתה שם אחת והיא מאוד מצאה חן בעייני (גם מושבי עור סאן רוף ופינוקים שונים)

אבל לא ראיתי הרבה כאלה מסתובבות (הם מסתובבות הרבה בשכונות של הדתיים העשירים בי-ם)

אז יכול להיות שיש לה בעיות או לא יודע מה אבל אולי אנשים הפורום יגידו אחרת ואז הרכב ממש ממש נחמד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרחב פנים ענק, תא מטען וכל שאר הדברים שצריכה משפחה, היה לנו את הרכב הזה בערך חצי שנה (שנתון 2002)

והאוטו הזה ממש ממש נוח מכל הבחינות שאני מצליח לחשוב עליהם...

הבעייה שלו היא שהוא מאבד מערך המחירון שלו ממש מהר ובגלל זה מכרנו אותו...

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע את ההשוואה. ה 2000 די שתיין, אבל לא הייתי לוקח 1600 אוטומט. ה2000 פשוט הרבה יותר נוח. אתה לוחץ על הדושה והאוטו נוסע. חוצמזה הגימור הגבוה RXT (עם תוספת שני חלונות בגג) אאל"ט הוא רק ב 2000, וההפרש במחירון די קטן.

אני לא יודע מה אתה מגדיר כ"שתיין", הסניק שלי לא יורדת מ-10 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו C5 בבית, עכשיו אני אחרי נסיעה של 350 ק"מ עליה (בין היתר לשאר הנסיעות המנהלתיות עליה).

אמינות זה נושא רגיש אצל ה C5, שלנו לא הפגינה עד עכשיו אמינות טובה (והיא אצלנו פחות מחצי שנה) ולפי מה שהבנתי מהמוסך יש לה מספר בעיות סדרתיות ידועות. לא משהו ממש מדאיג, אבל קשה לי להאמין שאפשר לנהוג ברכב הזה בשקט מוחלט.

הגיר שלה מעפן, ממש מרגיז. הטיפטרוניק נוח ועובד מעולה, אבל ה D הרגיל לא נוח. לא מוריד הילוך כשאתה רוצה, נשאר בהילוך נמוך כשאתה רוצה להחליף לגבוה. אצלנו הגיר גם קצת דופק ואפילו טיפה מחליק אבל זה כי אני חושש שהוא עומד למות בטרם עת (80K ק"מ....).

הנוחות והמרווח פשוט מעולים. מאחורה יכולים לשבת 3 אנשים בנוחות בלי להצטופף כלל וכלל. המרווח שלה בהחלט הפתיע אותי, במיוחד ביחס למאזדה 6 לדוגמא שהיא מתחרה שלה אבל צפופה בהרבה.

לא ציינת כלום לגבי איבזור ואיכות חומרים, אבל בכל זאת,

האיבזור ב C5 סבבה. יש את כל הג'אדג'טים שיש בכל המתחרות + המתלים המיוחדים של C5 שמגביהים ומורידים את הרכב.

איכות החומרים ירודה ממש לטעמי, כפתורי פלסטיק שבספק יחזיקו מעמד רב. מבחינת איכות ואווירה פנימית היא לא מפגינה יוקרתיות כמו מונדיאו לטעמי. הרבה יותר כיף לשהות בתא הנוסעים של המונדיאו.

מה שכן אחרי כל הנסיעה הארוכה היום אני מרגיש חדש. אפשר לנהוג ברכב מרחקים ארוכים בלי להרגיש אי נוחות או עייפות.

אישית לא הייתי ממליץ על ה C5 אלא אם כן הנוחות והמרווח ממש חשובים.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על טנק שמרביתו כביש 2 וכביש 6 (על 120-130 עם כל המשפחה וקצת מטען) הסניק שלנו עשתה בערך 1:10.5 של אוקטן 98. והמאזדה 626 בשנה מבוגרת יותר ועם עוד 30,000 על השעון באותם תנאים עשתה קצת יותר טוב מ 1:11.

מצד שני אני לא יודע כמה שותה ה 1600.

It's life, Jim, but not as we know it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6463 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...