Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין AVEO לGETZ מליסינג

jimmyjump
שימו לב! השרשור הזה בן 6465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יודע מספיק לגבי האמינות של שתיהן.

האוויאו רכת מתלים, נוחה ומרווחת (לא שמתי לב לצקצוקים או קרקושים, פעם ראשונה שאני שומע על כך).

הגטס קצת יותר נוקשה, הבלמים שלה עדיפים בהרבה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום,

בעבר הייתה בבעלותי איוואו.

הבלמים ברכב ממש על הפנים, הריפוד והפלסטיק עשויים מאיכות ממש נמוכה.

את האיוואו הייתה לי כמה חודשים וכבר ריפודים החלו להקרע ופלסטיקים לתפרק.

אחרי שמכרתי את הרכב הקונה התקשר אלי ואמר לי שצלצלו לו מהחברה ואמרו לו שהיתה תקלה בכמה רכבים ושצריך להחליף את כל הבוכנות ברכב.

הגה ממש לא מתקשר, אני אישית ממליץ על הגטס מאשר האיוואו.

כמו שכבר אמרו מבחני הריסוק שלה ממש על הפנים(זאת הייתה הסיבה העיקרית למכירת הרכב).

מקווה שעזרתי, בהצלחה בכל מקרה!

איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לצריכת הדלק של גטס - רכשתי גטס 2004 * ידנית * לפני כחודש, ובינתיים הפסקתי לעשות 2050 ק"מ (!!!).

הממוצע, לנסיעה משולבת (חצי עירוני, חצי ת"א - י-ם), כאשר אני נוסע ברוב הזמן המוחלט עם מזגן, וגם בנסיעות הבין עירוניות נתקע לעיתים קרובות בפקקים, הוא בערך 1 ל13 (היו תדלוקים של 1 ל12, היו גם של 1 ל14, אבל זה הממוצע).

זה לא מדהים, זה גם לא נורא כמו שעושים מזה. יכול להיות שהתיבה האוטומטית היא הגורם לצריכה המוגזמת המדוברת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, ברכות על הרכישה המוצלחת ושיהיה בהצלחה.

לא יכלתי להתעלם מהתגובה הבאה

וגיר האיזיטרוניק יותר מזעזע משניהם יחד..

האופל קורסה היא סופר מיני ממוצעת לחלוטין שלא עולה על הגטס בכלום,אלא אם אתה סבור שבגלל שהיא מכונית "גרמנית" אז היא טובה יותר מה"קוראניות"(ואני מניח שלא..).

ובנוסף,עלויות האחזקה של הגטס נמוכות משמעותית משל האופל,ולפי הניסיון שהיצטבר עד עתה,הגטס גם אמינה ממנה בהרבה.

על אמינות לא ארחיב כיון שלא בחנתי אף אחת מהשתיים, אבל כן יצא לי לנהוג באופל ואף כתבתי על החויה פה וגם פה.

גיר האיזיטרוניק מזכיר קצת את הסלספיד של אלפא. יש כאלה שיאהבו את זה ויש כאלה שלא. אני שייך לקבוצה הראשונה.

וכן, לאחר נסיעה ארוכה בשתיהן (בגטס אומנם לא נהגתי), לדעתי הקורסה איכותית יותר.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה כבר הולך על ליסינג, ומכונית קטנה, לך על אופל קורסה 2005 ב 37000 ש"ח.

הדייהו (סליחה, "שברולט") או הגטס מזעזעות .

איפה בדיוק יש אופל בכזה מחיר???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק שני הרכבים שאמא שלי מתלבטת ביניהם כיום.

הרכבים הם בליסינג תפעולי (מהעבודה של אמא שלי) ככה שאין הרבה ברירה, האפשרויות הן גטס או אוויאו.

הבעיה היא שכדי לקבל את הגטס צריך לחכות עד נובמבר ובינתיים לא מקבלים אוטו חלופי (אלא אם משלמים עליו מחוץ להסדר הליסינג) ואילו את האוויאו ניתן לקבל תוך מקסימום שלושה שבועות ככה שבינתיים הלכנו על האוויאו אבל ניתן לשנות את זה.

מה אתם אומרים, כדאי לבטל את ההזמנה של האוויאו ולקחת גטס במקום או שלקחת את האוויאו?

אגב, לפי מה שהבנתי היא קיבלה שלושה כוכבי בטיחות במבחני ריסוק, שזה לא טוב אבל גם לא נורא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נובמבר?!? עזוב, תישארו עם האוויאו.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרבים כבר שמעתי שהאוויאו זאת פיסת זבל מעוצבת היטב (פחות או יותר).

היא לא קיבלה שלושה כוכבים, לפחות לא ב-EuroNCAP שהוא היותר נחשב. היא כן דורגה סביר במבחנים אמריקאיים, שאף אחד לא לוקח יותר מידי ברצינות פה.

אני מכיר מישהו שנוהג על כזאת "מכונית" ולטענתו במהירויות של כביש מהיר זה פשוט מפחיד - הרכב מרגיש מאוד לא יציב.

חפשו גם שרשורים קודמים שדנו בהשוואה.

זבל קוריאני. כשהייתי בקוריאה, אפילו הקוריאנים היו צוחקים על דייהו...

הגטס אמנם גם לא בדיוק פרארי. אבל היא כנראה עדיפה ברוב הפרמטרים.

דרך אגב, לגבי צריכת הדלק, היו פה דעות סותרות - כולן נכונות בעיקרון. לגטס במקור היתה צריכה מגוכחת ברמות, וזה "תוקן" לרמה סבירה (גם אם לא מובילת השוק) בגרסאות תוכנה מתקדמות יותר.

בכל מקרה - המלצה חזקה - לפני שלוקחים/קונים רכב חדש, גם אם הוא בליסינג, ללכת לסוכנות ולעשות נסיעת מבחן (תתעניינו כקונים, אף אחד לא צריך לדעת שאתם הולכים על ליסינג). תתפלאו כמה נסיעה קצרצרה יכולה לשנות דעה...

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-AVEO קיבלה כוכב וחצי במבחן ריסוק יורו נקאפ (הנחשב כהכי רציני)

זו תוצאה זוועתית ונחשבת לא לעניין גם ממכוניות מהעשור הקודם, ועל אחת כמה וכמה מדובר בביזיון היסטרי במכונית מודרנית.

http://www.euroncap.com/content/safety_ratings/ratings.php?id1=2

ה-גטס קיבלה 4 כוכבים אבל על סמך 4 כריות אוויר.

אם אתה מקבל את גרסת GLS, אתה יכול לסמוך על התוצאה הזו.

אם אתה מקבל דווקא את ה-GLF (יותר סביר), התוצאה תהיה רלוונטית בפגיעה חזיתית לנהג בלבד, כי לאוטו יש כרית אוויר אחת בלבד.

בנוסף, הגרסה הזו מגיעה בלי ABS כך שבגשם ראשון כדאי לקחת מונית.

אין משהו יותר נורמלי?

דייהטסו סיריון?

206?

פונטו?

אגב לגבי צריכת דלק - הגטס האוטומטית 1350 שותה דלק כמו לנדקרוזר. אם הדלק חינם - מה אכפת לך.

אם הדלק לא חינם (או שיש הגבלה שאתה לא תעמוד בה) - תברח מהאוטו הזה.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-AVEO קיבלה כוכב וחצי במבחן ריסוק יורו נקאפ (הנחשב כהכי רציני)

זו תוצאה זוועתית ונחשבת לא לעניין גם ממכוניות מהעשור הקודם, ועל אחת כמה וכמה מדובר בביזיון היסטרי במכונית מודרנית.

http://www.euroncap.com/content/safety_ratings/ratings.php?id1=2

ה-גטס קיבלה 4 כוכבים אבל על סמך 4 כריות אוויר.

אם אתה מקבל את גרסת GLS, אתה יכול לסמוך על התוצאה הזו.

אם אתה מקבל דווקא את ה-GLF (יותר סביר), התוצאה תהיה רלוונטית בפגיעה חזיתית לנהג בלבד, כי לאוטו יש כרית אוויר אחת בלבד.

בנוסף, הגרסה הזו מגיעה בלי ABS כך שבגשם ראשון כדאי לקחת מונית.

אין משהו יותר נורמלי?

דייהטסו סיריון?

206?

פונטו?

אגב לגבי צריכת דלק - הגטס האוטומטית 1350 שותה דלק כמו לנדקרוזר. אם הדלק חינם - מה אכפת לך.

אם הדלק לא חינם (או שיש הגבלה שאתה לא תעמוד בה) - תברח מהאוטו הזה.

כוכב וחצי? נראה לי נבטל.

עד כמה שהבנתי זו גטס חדשה, 1.4 ככה שיכול להיות שאין את בעיית צריכת הדלק (הגרסה היא GLI).

לצערי, אין אף אוטו אחר, בכיף הייתי לוקח פונטו או סיריון (206 יקרה יחסית).

אגב, במוטוקאר כתוב שלאוויאו שלושה כוכבי בטיחות, כדאי שהם יתקנו את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחתי את האוויאו, אני מקווה שיהיה טוב.

מקסימום אם לא אולי תקראו עליי בחדשות :)

הא? אחרי הכל הלכת על הדייהו?

אם עוד אפשר לבטל, אני מוכן להכיר לך מישהו שיש לו המון דברים "טובים" להגיד על הדייהו שיגרמו לך להחוויר טיפה ואז לרוץ ולבטל...

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...