Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין AVEO לGETZ מליסינג

jimmyjump
שימו לב! השרשור הזה בן 6463 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הא? אחרי הכל הלכת על הדייהו?

אם עוד אפשר לבטל, אני מוכן להכיר לך מישהו שיש לו המון דברים "טובים" להגיד על הדייהו שיגרמו לך להחוויר טיפה ואז לרוץ ולבטל...

ניר

אין ברירה, האוטו הזה לא יהיה שלי בעתיד, מקסימום אני אלחץ על החברת ליסינג להחליף את האוטו בעוד שנה-שנתיים אם הוא לא יתפרק עד אז.

אני לא מוכן לחכות עד נובמבר-דצמבר בשביל הגטס והם לא מוכנים לספק אף אוטו אחר מלבד אוויאו או גאס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין ברירה, האוטו הזה לא יהיה שלי בעתיד, מקסימום אני אלחץ על החברת ליסינג להחליף את האוטו בעוד שנה-שנתיים אם הוא לא יתפרק עד אז.

אני לא מוכן לחכות עד נובמבר-דצמבר בשביל הגטס והם לא מוכנים לספק אף אוטו אחר מלבד אוויאו או גאס.

הא... לא מדויק.

תמיד יש ברירה.

למשל - לא לקחת ליסינג.

זאת לא כזאת מציאה בכל מקרה, אתה יודע...

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון , אני מקווה שאתה הולך על הידני .

חבר שלי קנה מלפני 4 חודשים גטס מהשכרה. הייתה לו התלבטות בין הגטס לבין האוואו .

הוא מאוד מרוצה מהאוטו , אוטו מאוד חזק (82 כ"ס ל 1350 סמ"ק) , לא כל כך חסכוני בדלק .

אבל בעיניים עצומות לקחת את הגטס מבין שתי האפשריות.

Peugeot 308 GTi By Peugeot Sport 2018

Ex- Peugeot 208 GTi 2013 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון , אני מקווה שאתה הולך על הידני .

חבר שלי קנה מלפני 4 חודשים גטס מהשכרה. הייתה לו התלבטות בין הגטס לבין האוואו .

הוא מאוד מרוצה מהאוטו , אוטו מאוד חזק (82 כ"ס ל 1350 סמ"ק) , לא כל כך חסכוני בדלק .

אבל בעיניים עצומות לקחת את הגטס מבין שתי האפשריות.

שומאכר היזהר... מאחוריך!

סתם, בין הפח לפחת אני גם חושב שהגטס עדיף. אם כי נראה שאנשים פה לא ממש מקשיבים, ולמרות ההזהרות לוקחים את הדייהו.

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוזמן לבוא לראות את קבלות הדלק.

בסטטיסטיקה של 2050 ק"מ בינתיים, מודל 2004, במצב מצוין, נקנתה עם 43,000 ק"מ, עכשיו עם 45,000 (בדיוק חזרתי מהטיפול - 700 ש"ח).

מוזר מאוד

לי היתה גטס 2003 הילוכים 1400 במשך כחצי שנה

והיא צרכה יותר דלק מהלאנטיס 2003 מנוע 1600 שיש לי עכשיו

אין מצב שהיא עשתה לך 1 ל 13

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6463 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...