Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרתכם בתוצאות הבדיקה (פאסאט TDI 130 כ"ס)

tavor
שימו לב! השרשור הזה בן 6466 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה בהמשך לשרשור ההתלבטות, נתקבלה ההחלטה ומכונית שנבחרה היא הפאסאט שנת ייצור 2002 (המחיר גמיש בהתאם לתוצאות הבדיקה), לאחר הבדיקה נמצאו משמעותיים (לדעתי) הליקויים הבאים:

גיר : בלאי דיסקיות שמן כהה, רעידות מהגיר, העברת הילוכים לקויה, גומויות ציריות פגומות, נזילות שמן.

טורבו : דולף נזילות שמן.

שלדה: תקוני מרכב וצבע סביב הרכב, משמעות נמוכה.

סרן קדמי : לקוי נשמעות דפיקות יש לתקן.

לטענת הבוחן מדובר בליקויים שהינם תוצאה של בלאי טבעי לרכב בעל 182000 ק"מ, ועל אף אלו הרכב במצב טוב מאוד, ולמרות זאת אשמח לקבל המלצותיכם לפני שאני סוגר סופית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אליאור - ואתה חושב שתמצא פאסאט דיזל שנת 2002 שתעבור בדיקה כזאת במצב יותר טוב?

כן יש שנת 2005 אם אתה רוצה שמורה אש רוצים על הרכב 140 אלף אני חושב

הגולף שלי :shock2:והיא למכירה פרטים בפרטי

http://img374.imageshack.us/my.php?image=dsc00353qy0.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט תברח, אלא אם כן בא לך להשקיע כסף והרבה, חלפים בפאסאט הינם עניין לא זול בכלל וזו התנסחות עדינה מאוד !
לאדון הנכבד ייצא פעם לבקר במורשה פולקסוואגן ?

איזה פולקסוואגן הייתה לך ?

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן היתה לי TDI שנת 2001, יד 1 שנרכשה בשעתו בהשקה בחוות רונית רכב נהדר שטופל באהבה אך כאשר נסתיימה תק' האחריות והרכב היה עם 97000 ק"מ הלך הטורבו אחריו ציריות שאינן מכוסות באחריות ממילא וכבר ב35000 ק"מ שבקו לראשונה. והחלו לתקתק חוץ מאלו הלכו לי סלילי הגה חיישן בגיר מד זרימה ועוד .. אך כרכב נוח ונעים אין ספק שהפסאט מספקת את הסחורה אך כל תקלה מאלו שצוינו כאן תיקונה עלה הון עתק, ביחס לכל מכונית משפחתית בגודל מלא מיצרן אחר (אולי חוץ מסאאב) אז ככה שאת עלויות הבקורים בצ'מפיון חוויתי על בשרי לא פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי בורה TDI שנת 2000 שעברה 230+ קילומטר בזמן המכירה.

בבדיקה כתבו את אותם הבעיות שכתבו לך על הפאסאט ובכל זאת קנו אותה ב4 אלף מעל המחירון.

הקונה קנה כי הוא בדק רכבי דיזל אחרים והם היו במצב דומה ואף גרוע יותר.

גם לא כל מה שאתה קורא בבדיקה הוא נכון ודורש החלפה או תיקון, הבודק חייב לכסות את עצמו ותמיד הבדיקה עושה שחור בעיניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כמו בלאי טבעי לרכב בק"מ ובשנתון הנ"ל, אבל..

שמן שחור לא מנבא טובות לגיר, וטורבו נוזל..

קח בחשבון בבואך לסגור על מחיר, מעבר לזה רכב נראה בסדר גמור..

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6466 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...