Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש :"שברולט" -אשדוד

Max.M
שימו לב! השרשור הזה בן 6585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

חלאס, נמאס לי.

פורד זה פורד, GM זה GM, מסתבר שדייהו זה שבי ו-AMC RULES

מנעול?

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה רוצה? מי בכלל תקף אותו?

ההיפך, דווקא פירגנתי לו.

הבט, אני שחקן.

לא רגע זה לא זה.

הבט, אם ארצה להתיחס למשהו שאתה אומר, אצטט את דבריך כפי שנעשה בהודעה זו. מה שאמרתי התיחס לכל השרשור, ובמיוחד להודעה האחרונה של איגור. כולם פה מטפסים על המקס הזה ואני באמת מתקשה להבין למה. אם יהיה מפגש דייהו, הרי שזה לא נוגע לאלו שחושבים שהמכונית שלהם לא מתאימה, והם לא יגיעו. ואם גם בעלי הדייהו לא יגיעו, אז לא יהיה מפגש ובזה יגמר הסיפור. אני די בטוח שמקס פה ניחן בכישורים האירגוניים המתאימים, ושאם אף אחד לא יגיב להודעה שקוראת למפגש, הוא יסיק בעצמו שיש לבטלו. בכל מקרה מפה ועד לדיבורים על כמה שהאוטו שלו טוב או רע, ראוי או לא ראוי, יש מרחק גדול.

אין שום דבר פסול במפגש שברולט-דייהו-קאיה-מה שזה לא יהיה. לא יודע למה זה מפריע כל כך לחברי הפורום.

מחפש סאבפריים קדמי למיני (שנת 76 ומעלה, בורג אחד בכל צד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור נורא משעשע ואיכותי אבל הגיע לקיצו למרות השיחה הקולחת.

מקס, מכיוון שאתה מתעקש - ראה הוזהרת - שרשורים שכונתיים כמו זה מקומם לא אצלנו.

מי שאין לו מה לתרום לשיחה שירגיש חופשי לעבור לשרשור אחר.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...